Pedofilija

znash kako kazu:"ko sa decom leze popisan se budi"...ajd mozes da se prevaris par puta,ali po meni nema to bas puno cari..ja sam tu blizu chetri banke i ne bi ulazio u avanturu sa devojkom ispod 26...telo je telo,ali glavni organ zaduzen za sex je mozak..pristalica sam onog stara koka dobra juha..;)

al *****s.....kad dodjes na 55 onda ces da setis da su naj zategnutije cice bas do 26..."otprilike"..mojne sad mozak i to....8)
 
Sve je to super....samo se setim onih silnih tata shto ih znam da imaju cherke...ma ochi kopaju ako im neko samo pogleda cheru....tako i treba... :D

pipi pipi..tc tc tc....koliko sam ja provalio.... znas ti dobro kako stoje stvari... ipak si trece oko i tako to.... secam se one slike kad si naslonjena na zid...sa nekim likom, isti bruno iz atomskog sklonista..... e posle te slike...he he he... pricam ti pricu...:twisted:
 
Ej matorci su nebitni u prici. I nemam pojma sta matorci vide u meni i ne zanima me. Meni je bitno da se ja njoj svidjam kao i ona meni. I jeste da meni obicno daju i po 5 godina manje nego sto imam al opet to smatram kao kompliment a ne kao uvredu. Kad vidim kako su neki likovi propali bas ih zalim al sta me briga. Takodje je i u duhu ostati "mlad"(tj prirodan, neiskomplexiran, ne padati pod sablone) po meni bitna stvar. Eto i ja bio skeptik pa probao pa video da je sve to manje vise ista stvar. Mozda su i skepticni oni koji nemaju takvih iskustava, trenutno mislim na jednog mog druga koji je isto tako skeptican kad cuje za vise od par godina mladju curu. Mada ja to njemu karakterisem kao neki kompleks.

pa sad ne znam da li me to poistovećuješ sa svojim drugom koga tako skeptičnog karakterišeš kao kompleksaša!?:rolleyes:
ako je to u pitanju veruj da nije nikakav problem dopasti se muškarcu starijem više od 10godina, ako mi već nekako polazi za rukom da se dopadnem daleko mladjanijim momcima:wink:
 
Poslednja izmena:

Back
Top