PDF i TIFF u JPG

16121953

Zainteresovan član
Poruka
184
Uradila sam brdo slika u FS i sve prebacivala u JPG format, danas sam uradila sliku, zapamtila je u JPG a onda resila da ta slika bude crno-bela a kada sam htela da je zapamtim... nema u padajucoj listi JPG nego je zapamceno u PDF formatu, drugi put mi se zapamtila u TIFF formatu. kako da ih prebacim u JPG?
Hvala
 
Uradila sam brdo slika u FS i sve prebacivala u JPG format, danas sam uradila sliku, zapamtila je u JPG a onda resila da ta slika bude crno-bela a kada sam htela da je zapamtim... nema u padajucoj listi JPG nego je zapamceno u PDF formatu, drugi put mi se zapamtila u TIFF formatu. kako da ih prebacim u JPG?
Hvala


nakon primene filtera odradi sledece:

Layer-Flatten image, pa onda save as ili save
z:poz:z:poz:
 
spar, zahvaljujem na trudu, a tebi branooo :) hiljadu poljubaca. Hvala. Javicu ti da li mi je uspelo mada je trebalo prvo da odradim a onda ti se javim ali kada sam videla tvoje objasnjenje koje mi je mnogo jasnije od predhodnog, morala sam ovako.Pozdrav
 
Stiglo mi je nesto na email u pdf formatu i normalno mogu da otvorim i procitam (nekih 50 stranica) al kad svucem na komp i kad hocu tad da otvorim nemoze pa pitam koji program trebam skinuti.
 

Back
Top