Патриотизам или не?

Да ли планирате да донирате крв?

  • Да, и то већ сутра.

  • Планирам, али само ако ме пут наведе.

  • Размишљам се

  • Не

  • Већ сам донирао


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Што се мене тиче јесте патриотизам....кад се сагледа данашње време....
Ал дао бих само Србину.
Мислим не бих добровољно ишао да дам тамо у некој Америци или Шпанији ил....



Tuzno, vrlo tuzna izjava. Samo mi Srbi smo ljudi, jel ta logika?
 
..pa sve mu...jel placam socijalno i zdravstveno..da..jel' mi drzava daje da jedem?..ne..jel je zdravstvo korumpirano do koske ...jeste..jel' moguce da oni prodaju tu krv..jeste..vise puta sam davao krv na poziv jer ovi bolidi nisu imali i dacu o5 ako treba, a nadam se da ne ce...nego ..kada bi placali za krv, bilo bi je koliko ti dusa iste jer u ovoj zemlji puno njih samo jos to mogu da prodaju da bi imali sta da jedu...nedam krv, ne verujem vam olosu hostaplerski..nedam..

Баш то.Немају ово,немају оно...а наплаћују све живо.Дам им да не кажем шта...
 
Али, грешите, то је добро и за ваше здравље - обнавља се крв. :ok:

Паа, рекох у прошлом посту.У пар наврата су ми неки ближи рођаци (теча,брат од стрица) имали операције где је требала крв и ја одем и дам.Није била њихова крвна група али су компензовали.А бре,Сурбелице...пун сам снаге,не треба ми ресторе енерги...:lol:
 
Да додам само да никад нисам дала крв у оном Б92 каравану, и тамо никад и нећу дати.

Не само зато што нам утерују да будемо хумани (као што нам утерују "демократију" и остале тековине НСПа) већ и због тога што сматрам да заиста хумано дело треба да остане анонимно, било оно скромно или огромно. А у том каравану се просто такмиче ко ће више пута бити усликан... :roll:
 
Паа, рекох у прошлом посту.У пар наврата су ми неки ближи рођаци (теча,брат од стрица) имали операције где је требала крв и ја одем и дам.Није била њихова крвна група али су компензовали.А бре,Сурбелице...пун сам снаге,не треба ми ресторе енерги...:lol:



AS.jpg
:mrgreen:
 
Davao sam jednom dobrovoljno i drugi put kad je jednom decku trebalo za operaciju.

I razmisljam ponovo da dam,koliko ide,tih pola litra, ali moram da isplaniram prvo sta cu sa sobom, jer onih par dana posle nisam nizasta... :D

Само навали после на џигицу са зеленом салатицом :ok:

Мада, ако ти је лоше, можда и не би требало да дајеш крв. :think:
 
Само навали после на џигицу са зеленом салатицом :ok:

Мада, ако ти је лоше, можда и не би требало да дајеш крв. :think:

Ma nije mi lose, nego se recimo umorim malo brze tih par dana, nemam snage kao "vo" :mrgreen:

A naravno, dzigerica, vitamini, minerali, limunada i nista mi ne fali i relativno brzo se obnovi ja mislim!

A sa svojih 75-77 kila imam taman da se istoci. :ok:

I ne smatram to tolikim patriotizmom, nego je to humano! ;)
 

Back
Top