PASNJAK!!! (tema za divan, a ne za TH)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E stvarno mi nije jasno zasto oni koji nevole th moraju da ih pljuju,ja bas ne volim da pisem i ostavljam kom. ali volim da citam sta drugi pisu,ovaj forum je bio super do nedavno.Ok je to sto se prica i o drugim temama,ali ne mora bas da se svadja i da se napada neko zbog drugacijeg misljenja,neko ih voli neko ne.Pozdrav za graficare,znace oni ko su :):D:):D:):D
 
Lame_du_guerrier:
Vidis, ta fora je stara negde 50 godina i "Saki" (ko god da je) nije izmislila tu foru, a ja sam poznati kuler tako da.....
..................................mislim shta recji.........
Che_Anarki:
Lepsa ti je ona na plazi.
Nego bas pre neki dan vidim neko napiso na nekom zidu u Zemunu "Sandra volim te"
I ja odma pomislio na forum. Ali onda vidim i drugi grafit na kome pise "Pijte spermu" :lol: hEhEhE
;) ;) ;)
nadam se da na ovo zadnje nisi pomislio na mene!
a @Tamplja
tnx!!!!!!
 
Ej glupaco napaljena ostavi saki na miru i nadji zivot a ne da napadas ljude po forumu,ona ce da pise onako kako ona hoce i gotovo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Stvarno si preterala prvo zoloski vrt,pa sad ovo,a ni ne znas ko je ona!!!!A ti si sama kao da si pobegla iz zoloskog vrta,DIVLJAKUSA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top