Partija Mladih

Ја нисам из те партије али онолико колико знам,све то што ти наводиш за њих није истина!

Хаха, ја лично причао са тим јадним Димитријевићем ,био код њега у канцеларији ( у којој је узгред речено и један душек са постељином,онако за ''привођење'' ) . Шта конкретно није истина?
 
Хаха, ја лично причао са тим јадним Димитријевићем ,био код њега у канцеларији ( у којој је узгред речено и један душек са постељином,онако за ''привођење'' ) . Шта конкретно није истина?

Па навела сам шта ,нађи цитат!

Не волим да се нападју партије ,поготово нове које немају лошу намеру!

Као што рекох ,нисам сагласна са твојим изношењем ,јер не делим твоје искуство!
 
Па навела сам шта ,нађи цитат!

Не волим да се нападју партије ,поготово нове које немају лошу намеру!

Као што рекох ,нисам сагласна са твојим изношењем ,јер не делим твоје искуство!

Немамо ти и ја шта да причамо. Живот није интернет . Тргни се ,изађи на улицу и упознај неке људе,онда ће ти можда неке ствари бити јасне...
 
Немамо ти и ја шта да причамо. Живот није интернет . Тргни се ,изађи на улицу и упознај неке људе,онда ће ти можда неке ствари бити јасне...

Ма немој!

А како ја теби да верујем оно што си написао када ја имам друго искуство у вези те партије младих?
 
Хаха, ја лично причао са тим јадним Димитријевићем ,био код њега у канцеларији ( у којој је узгред речено и један душек са постељином,онако за ''привођење'' ) . Шта конкретно није истина?

А где је та канцеларија ???

Адреса, телефон ....
 
Сад ми је јасно ,све време ми помињеш искуства са партијом младих... И какакв је Борис ? :D :D :D

Какав Борис,уопште ниси озбиљан саговорник!
Пишеш бајке,мислим ко би ти платио да се учланиш било где !

Тако се не организује ни једна озбиљна партија,извни ..али твоје излагање ми делује као бајка.А ја у бајке не верујем!

Ја имам право да изнесем свој став о тој партији младих ,као што сам и написала али је обрисано??

Па да поновим..колико знам та партија верује у малдост Србије,воли Србију ,презире капитализам,против је глобализма.Нису комунисти али поштују народне хероје.

То је оно што ја знам ..и да велики су противници наркоманије!

хвала
 
Какав Борис,уопште ниси озбиљан саговорник!
Пишеш бајке,мислим ко би ти платио да се учланиш било где !

Тако се не организује ни једна озбиљна партија,извни ..али твоје излагање ми делује као бајка.А ја у бајке не верујем!

Ја имам право да изнесем свој став о тој партији младих ,као што сам и написала али је обрисано??

Па да поновим..колико знам та партија верује у малдост Србије,воли Србију ,презире капитализам,против је глобализма.Нису комунисти али поштују народне хероје.

То је оно што ја знам ..и да велики су противници наркоманије!

хвала

За Бориса сам мислио на том кревету...за привођење :D
Тражиш од мене озбиљност ? На интернету ?z:D
Наравно да нисам озбиљан јер руку на срце већина саговорника овде је и више него неозбиљна. Буди срећна што са тобом уопште и комуницирам јер комунисте не трпим ни најмање у стварном свету.

Кажеш озбиљна партија ? Стварно верујеш о оно што причаш ?Мала сирена симболизује озбиљност политичке партије z:D
Ја оно што тврдим иначе никад не видим на интернету или чујем на вестима, него то сам проверим.
 
За Бориса сам мислио на том кревету...за привођење :D
Тражиш од мене озбиљност ? На интернету ?z:D
Наравно да нисам озбиљан јер руку на срце већина саговорника овде је и више него неозбиљна. Буди срећна што са тобом уопште и комуницирам јер комунисте не трпим ни најмање у стварном свету.

Кажеш озбиљна партија ? Стварно верујеш о оно што причаш ?Мала сирена симболизује озбиљност политичке партије z:D
Ја оно што тврдим иначе никад не видим на интернету или чујем на вестима, него то сам проверим.

Мени делује као партијица у развоју а нема лошу стратегију!
Осим тога ,бар по мени та мала сирена представља децу која се дрогирају!

ето
 
Izvinjavam se sto ovu temu izvlacim posle meseci neaktivnosti, danas mi je tek sinulo da probam da skontam ko je taj covek... Svuda po Novom Beogradu sam godinama gledao taj reklamni materijal, ali je uvek nekako, meni apoliticnom, bio neprimetan, medjutim u jednom slucajnom susretu sam imao prilike da "porazgovaram" sa njim, tj. da slusam njegovo baljezganje i trabunjanje u kojoj se cak izjasnio i kao skupstinski poslanik, i da, covek je definitivno psihicki bolestan(inace, uz svoje svecano odelo je nosio neke patike sa buvljaka i dva kineska cegera iz kojih je virilo pakovanje nozeva). Nije mi jasno odakle mu pare za sve sto radi, tj. za reklame koje nemaju profit i pricu koja ne vodi nikud... Sumnjivo mi je mnogo sve to. Neko se tu mnogo neslano sali.
 

Back
Top