PARANORMALNE POJAVE-vaša lična iskustva

Evo da i ja podjelim svoju priču.
Prije nekih 17 godina sam bila u teškom stanju..Nikad nisam nikad bila religiozna. Čak mislim da su me neke nepravde odvraćale od Boga.
Pokušala sam da približim sebi Boga kao “Dobro” I da shvatim da on djeluje sporo i nama običnim smrtnicima nelogično dok nam se možda jednog dana, u nekom drugom svijetu ne objasni.
Moj problem je uvijek bio što prejako osjećam tudju tugu, nepravdu..al da ne dužim..
Tu noć je svjetlo gorilo, ja sam ležala malo nagnuto na moju lijevu stranu a pogled mi je bio prema prozoru. Pojavio se “grim ripper” ili kod nas poznato kao smrt u kapuljači. Lice mu je bilo u mraku, lebdio je u zraku. Tamo gdje su trebale biti noge je bio sivkast oblak ili kao dim.
Krenuo je prema krevetu i očešao one odore o moje noge.
Legao je sa moje desne strane i obgrlio me rukom. Meni je srce tutnjalo i samo molim Boga da mu ne vidim to jezivo lice ispod kapuljače..jer Znam da je to nešto najstrašnije ..ali on meni šapne:” sve će biti u redu”. Pomislim “dobro,dobro,samo idi”.
Nestao je a nisam se smjela okrenuti još dugo. Još sam na tabanima osjećala dodir njegovih odora.
Svjesna da nije san jer je previše realno a opet previše nemoguće da bude stvarnost.
Naučnici to zovu “paralizom u snu “ ali ima tu puno toga što je i dalje neobjašnjivo.
Ko to ne doživi ne zna šta je pravi strah.
Uglavnom, volila bi da sam mu vjerovala više jer je sve stvarno bilo u redu.
Mislim, nije bajkovito ali sam našla put do Boga ili više sile. Sva ova magija života, DNA, Fibonacci..sve je ovo suviše komplikovano da bi nastalo od nekog običnog praska a mi nemamo kapacitet da shvatimo ni blizu Božije planove i puteve jer je vjerovatno naša inteligencija kao zrno pijeska poredeći sa inteligencijom kreatora.
 

Back
Top