Параноја младог Аце се наставља ...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Испашће да правимо план за ликвидацију али најбоље би било покосити га у оним гаражама испод Ју-бизнис центра :lol: Мада њега не треба убити, само га треба мало налупати као прошлог лета, да има зашто да плаче пред новинарима.

To bi tek bila tragedija...ko bi preživeo od terora ovih njegovih spodoba posle toga:besna:

Ma zgaziti bubašvabu da pukne do neba pa nek' onda serinja :zper::mrgreen:

А па и то ће се десити ... Само полако :)

Pa 'de si ti Nojkiću kada je najveselije...:cmok2:
 
To bi tek bila tragedija...ko bi preživeo od terora ovih njegovih spodoba posle toga:besna:

Ma zgaziti bubašvabu da pukne do neba pa nek' onda serinja :zper::mrgreen:



Pa 'de si ti Nojkiću kada je najveselije...:cmok2:

Ма ево ме радим ... А ти би могла да пређеш на званично српско писмо: ЋИРИЛИЦУ :cmok:
 
А ти престани да вређаш

4343-Puzzled-Grandpa-Using-A-Computer-Clipart.jpg
 
Ако ти то Нојкићу тражиш од мене, ево прелазим...:heart:

Наравно да ја тражим то од тебе ... Ти знаш да је ћирилица званично писмо према Уставу. Ето видиш како зеленооки качћи слике, уместо да куца ... Научила га учитељ`ца :rotf::rotf:
 
Наравно да ја тражим то од тебе ... Ти знаш да је ћирилица званично писмо према Уставу. Ето видиш како зеленооки качћи слике, уместо да куца ... Научила га учитељ`ца :rotf::rotf:

Ма знам , а како видиш умем и да се прешалтам на исту...миссим за разлику од неких:cool: али у брзини останем и на латиници ...исто нашем писму:D

п.с. Не видим ја шта та индивидуа качи ...може да закачи својој...мачки за реп шта 'оће...на игноре ми је:mrgreen:
 
Ма знам , а како видиш умем и да се прешалтам на исту...миссим за разлику од неких:cool: али у брзини останем и на латиници ...исто нашем писму:D

п.с. Не видим ја шта та индивидуа качи ...може да закачи својој...мачки за реп шта 'оће...на игноре ми је:mrgreen:

Ма мени није нико на игноре ... Једноставно, не волим то ... Волим да прочитам разне ствари, нарочито пред спавање, и да се насмејем ... да лепше заспим ... него ... цицо ... како си ми ти .. нисмо дуго причали ти и ја :)
 
Brate Srbine:mrgreen: Znam da jeste...Kačila ovde ranije neke pesme:zcepanje:

Па ... није бре ... веруј ми ... могу и ја да закачим песму Пере Трте ... и да кажем да је моја ... Јел неко икад чуо за Перу Трту? Није ... Е тако и они пишу песме
 
Brate Srbine:mrgreen: Znam da jeste...Kačila ovde ranije neke pesme:zcepanje:

А чији си ти мали, ааа?:zper:

Миссим, кажеш раније , а овде си " од скоро" па....:cool::D

Ма мени није нико на игноре ... Једноставно, не волим то ... Волим да прочитам разне ствари, нарочито пред спавање, и да се насмејем ... да лепше заспим ... него ... цицо ... како си ми ти .. нисмо дуго причали ти и ја :)

Нисам ни ја никада до сада никога стављала на игноре али кад неко преЋера са лажима и паранојом , онда се не вреди безвезе смарати са пацијентима и...овако је боље, веруј ми:D

Супер сам што се да и приметити, јел' :cmok2:
 
А чији си ти мали, ааа?:zper:

Миссим, кажеш раније , а овде си " од скоро" па....:cool::D



Нисам ни ја никада до сада никога стављала на игноре али кад неко преЋера са лажима и паранојом , онда се не вреди безвезе смарати са пацијентима и...овако је боље, веруј ми:D

Супер сам што се да и приметити, јел' :cmok2:

Ма ја сен е обазирем на те лажи. Оно што је наш циљ јесте да разоткријемо те лажи, како не би остало да су у праву, када лажу... Постоји низ питања на које они нису дали одговоре ... Шта ћеш ... А ко је први почео са питањима ... да чујем :whistling::whistling:
 
Цитат :

---------------

Na konferenciji za novinare SNS-a prikazan je i snimak načinjen mobilnim telefonom na kojem se vidi kako čovek unosi džakove u beli kombi, a Vučić je rekao da je to brašno deljeno Romima da bi glasali za Socijalističku partiju Srbije

---------------------

Него, Нојкићу...шта су гробар бајчетинац и овај љига *******и делили оним вождовачким Ромима када "победише" због ради њихових гласова на тој Општини, када СПС оптужују за дељење брашна на КиМ ( што поздрављам невезано за разлог) ?:think:
 
Цитат :

---------------

Na konferenciji za novinare SNS-a prikazan je i snimak načinjen mobilnim telefonom na kojem se vidi kako čovek unosi džakove u beli kombi, a Vučić je rekao da je to brašno deljeno Romima da bi glasali za Socijalističku partiju Srbije

---------------------

Него, Нојкићу...шта су гробар бајчетинац и овај љига *******и делили оним вождовачким Ромима када "победише" због ради њихових гласова на тој Општини, када СПС оптужују за дељење брашна на КиМ ( што поздрављам невезано за разлог) ?:think:

Ма делили им лебац, колико ја знам ... Гага им отказао послушност сада, после неуспелих избора :sad2:
 
Није ваљда! :sad2:
Па сад су дефинитивно пукли кад буде реприза ;)

Па не исплати му се ... Шта да ти кажем ... А за то време, народ на Вождовцу је схватио ко је све у СНС, тако да могу да се поздраве са мокрим жељама да владају у тој општини.
 
Ја заборавила да поделим са вама вест да су се напредњаци опасно појачали :rotf:

lidija-v.jpg


Nekadašnji slavni bračni par odskoro rivali i u politici
Mitar Tomin u inat Lidiji
Sreda - 19.08.2009
Naprednjaci su dobili još jedno značajno pojačanje. Bivše levo krilo Crvene zvezde Mitar Mrkela odlučio je da, posle SPO, u politici ponovo okuša poziciju desnog centra.

... http://www.alo.rs/politika/18341/Mitar_Tomin_u_inat_Lidiji :worth:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top