Paradajz i paprika - NA KOMAD

Da sam ja u Srbiji, kupio bih kamionce na gas i samo prenosio robe iz mesta u mesto....Svaki dan bez prestanka...I postao bih tajkun za kratko vreme.


Vidis prijane,
ovde si napisao da ne zivis u Srbiji,

pa sad, kad si ovako nesto srocio :

Mnogo pre 5. 10. taj dug je napravljen bato moj...
A posle su samo stizale fakture...
To sto ti pricas izlazi iz kuhinje onih sto su napravili te dugove.
Pa nece oni sami sebi (i narodu) priznati da su kurvini sinovi?

to mogu da ti oprosteim jer znaci da je iz ne znanja i da se zasniva samo na kafanskim pricama ili ono "rekla-kazala".

A posto je meni na grbaci ovaj lopovski rezim koji se vise ne zasniva samo na lopovluku i bahanalijama pa sada pokusava da uvede i diktaturu na mala vrata, nekom i malo inteligentnijem je sasvim dovoljno i bepotrebno bilo sta vise nagovestavati.

Naravno to ne znaci da vise nema blesavih, ludih, skolonih samounistenju, nepismenih, kriminalaca i slicnog ulicnog smrada i reketasa kojima je takav vid vladajucih represija sasvim u redu i za njega su skloni sve da daju, jer im je on i dozvolio da budu i ostanu kriminalci, lopovi i ulicni razbojnici.
E takvi ce ako stignu utociste da nadju u zatvorima i bajbokanama....
 
Poslednja izmena:
A da umjesto papricica i paradjza predjete na crnogrski kamen, mislim, mi ga svaki dan konzumiramo od kako se odvojismo i mogu vam rec da je vrlo ukusan...



xexe.... mustro siptarska.......

ima u nasim pantalonama, medju dzepovima, jos tvrdja koscurina koju tvoje siptarke degustiraju kao specijalitet.....i kazu da nema nista ukusnije.

A ti se jos uvek zadovoljavaj kamenjem.....evo bicu demokratican i prodacu ti u pola cene jos malo te droge.


ps. Bas me interesuje, posto ne znam, kako koristite tu crnogorsku drogu ?
Valjda to lupetato o usi ili nesto slicno tome, posto znam sigurno da usi imate ali ne znam da li ima nesto medju njima.
 
Poslednja izmena:
xexe.... mustro siptarska.......

ima u nasim pantalonama, medju dzepovima, jos tvrdja koscurina koju tvoje siptarke degustiraju kao specijalitet.....i kazu da nema nista ukusnije.

A ti se jos uvek zadovoljavaj kamenjem.....evo bicu demokratican i prodacu ti u pola cene jos malo te droge.


ps. Bas me interesuje, posto ne znam, kako koristite tu crnogorsku drogu ?
Valjda to lupetato o usi ili nesto slicno tome, posto znam sigurno da usi imate ali ne znam da li ima nesto medju njima.

'os da ti posaljem dva kila? Strah me taki jeßac da krepa gladan bre... :hahaha:
 
Pijace bez kupaca zbog krize i poskupljenja goriva
Paradajz i paprika na komad

paprika-tab.jpg


http://www.blic.rs/ekonomija.php?id=98046

xe8ote pa u Čačku sve duplo skuplje nego u ostatku Srbije...:eek:
šta je to?:dontunderstand: pa di je taj Čačak?:rumenko::think:
 

Back
Top