Papa: Svetište u Međugorju je prevara

Ne laže, vjeruj!
Tamo se okreću ogromne pare.

Al to je nus-pojava koja se ne može izbjeći, a nitko pametan ni ne želi izbjeći.
Hectorius je napisao priču kako je čovjek stavio novčanik na štand, pa se posle čudio da ga nema.
Pa nek ostavi tako novčanik u bilo kojem gradu na svijetu, desit će mu se potpuno isto! :roll:
Vatikan ne priznaje ovo Marijansko svetište, ali to ne sprečava svećenike, časne sestre, teologe, kao i mase laika da dnevno u tisućama posjećuju to mjesto evo već 28 godina.

Vatikan tek salje ljude da vide dali je tacno ili nije kad se gospa vise ne vidja.

A Marija napravila vikendicu kod vas u p**** m******
 
U Medjugorje ne dolaze samo katolici i vernici uopste.

Ne radi se prvenstveno o katolicima, vec o kriminalnom delu koje se pred ocima celog sveta desava vec decenijama, a sve na konto Gospe, Isusa, vere...

O kakvom kriminalnom djelu govoriš?
Svatko vjeruje ono što želi vjerovati.
Nitko nikoga ne prisiljava ni na šta.

Dolazak u Međugorje je slobodan izbor svakog pojedinca.
Ako taj vjeruje da će mu biti lakše nakon toga i da će mu Gospa pomoći, to je njegova stvar.
Samo u Hrvatskoj ima preko 1000 Marijanskih svetišta.
Na njima se nije ukazala Gospa, nego su posvećena Majci Božijoj.
I ljudi hodočaste i na ta mjesta.

Pravoslavni vjernici su po tom pitanju isti kao katolički.
Evo ih već nekoliko godina hodočaste u Bijeljinu jer se na otpiljenoj grani "prikazao" lik Isusa Krista!
Crnogorci godinama hodočaste Njegošu na Lovćen, a ima uspona od preko 400 stepenica!
Nije nimalo jednostavno, vjeruj, bio sam i ja!
Ali ipak ljudi odlaze u vjeri da će im to na neki način pomoći.
 
O kakvom kriminalnom djelu govoriš?
Svatko vjeruje ono što želi vjerovati.
Nitko nikoga ne prisiljava ni na šta.

Dolazak u Međugorje je slobodan izbor svakog pojedinca.
Ako taj vjeruje da će mu biti lakše nakon toga i da će mu Gospa pomoći, to je njegova stvar.
Samo u Hrvatskoj ima preko 1000 Marijanskih svetišta.
Na njima se nije ukazala Gospa, nego su posvećena Majci Božijoj.
I ljudi hodočaste i na ta mjesta.

Pravoslavni vjernici su po tom pitanju isti kao katolički.
Evo ih već nekoliko godina hodočaste u Bijeljinu jer se na otpiljenoj grani "prikazao" lik Isusa Krista!
Crnogorci godinama hodočaste Njegošu na Lovćen, a ima uspona od preko 400 stepenica!
Nije nimalo jednostavno, vjeruj, bio sam i ja!
Ali ipak ljudi odlaze u vjeri da će im to na neki način pomoći.

Nisam advokat ali mislim da je mislio na šoping-turu tj. da je Međugorje postalo veliki šoping-mol
 

Back
Top