Pahuljice

Ma glupa predrasuda, i to bas zbog neuroticnih baba koje ih mahom drze. Logicno je zasto su privlacnije zenama, frizeraj i sve to... Ali kada su u vlasnistvu iole stabilne osobe, onda su, kako reche, genijalci. Moja Josie je mnogima razbila predrasude o pudlama. A verujem da ce i ovi tvoji balavanderi sharenonosi... :-D
 
Joj, ja ne znam kakva imena da im dam? Znam da svi moraju da se zovu na isto slovo samo ne znam da li moze bilo koje? Najradije bih da im dam neka domaca :)
Kako se tvoji andjelcici zovu Djosa?
 
Луфтигуууууууз, преслатки су, премедени!
Шта вам је, људи, па пудле су најпаметнија раса на свету (бар колико сам сазнала). Мислим, свака раса има неке своје одлике, у чему је најбоља, а ови су паметни.
Имала си "ротићку"? Ја "ротића". Јел можеш да ми нешто кажеш о њој, овако?
 
Eh Milly, bolna tema! Evo i sada mi stoji njena slika na stolu pored kompjutera. Dobila sam je kada sam bila bas bas klinka i to na prevaru! Mojim naivnim roditeljima sestra i ja rekla smo da ja rotvajler velicine kokera i da je bas umiljat! Zivela je sa nama vise od 13 godina, rekla bih da je to dobra starost za jednog tako velikog psa i nikada nije bila bolesna. Tek na samom kraju poceli su problemi s zelucem i pocela ja da kopni. Morali smo da je uspavamo. Nikada necu prezaliti to sto nije mogla da umre prirodnom smrcu, tiho, na terasi na kojoj je obozavala da se izlezava.
Bas dugo nisam zelela drugog psa. NIje mi bilo tesko da pomazem svim lutalicama ovog grada ali nisam zelela ni jednog psa da povedem kuci, da zauzme njeno mesto. Sve do pre 4 godine kada su mi "uvalili" ovu kovrdzavu saku jada za rodjendan. To je bila zavera - moja sestra, njen decko i moj decak - uf, plakala sam k'o kisa, najlepsi rodjendanski poklon, ikada...
 
Хвала ти што си се потрудила да ми напишеш то, с` обзиром да је то за тебе веома болно! Веруј ми, и те како те разумем! Слично сам прошла, мени је угинуо на рукама од увртања желуца. Прошло је 4 године, а ја још нисам способна да заволим другог пса. Желимо, али некако ... и нисмо баш при условима за њега ... а сада су нам у живот улетеле маце. Није да сам љубитељ мачака, мислим, драге су ми и све то, али бих радије волела куцу.
 
Luf , moji su na slovo K :

MOMCI
Keny Gold KEEPER
Kenzo Golden KID
Kesel Giorgio Arrmani
Kinstone KALEIDOSCOPE
Kery Golden Boy
King Gold Edition

CURE
Klea Grace Kelli
Kissa First KISSES
to ce najvjerovatnije biti po papiria , a buduci vlasnici neka ih yovu kako hoce :lol:
 
Milly73:
Хвала ти што си се потрудила да ми напишеш то, с` обзиром да је то за тебе веома болно! Веруј ми, и те како те разумем! Слично сам прошла, мени је угинуо на рукама од увртања желуца. Прошло је 4 године, а ја још нисам способна да заволим другог пса. Желимо, али некако ... и нисмо баш при условима за њега ... а сада су нам у живот улетеле маце. Није да сам љубитељ мачака, мислим, драге су ми и све то, али бих радије волела куцу.
Milly, veruj mi, drugi pas stvarno "lechi"! I zasto da neki pas rodjen pod sretnom zvezdom ne dobije tebe za vlasnika i od tebe tonu ljubavi koju mozes da mu pruzis? Ja isto veolim velike pse ali ni ovi maleni nisu losi...puste te u kafic, u poneku prodavnicu, knjizaru....jedino sto te deca malo vise smaraju na ulici :lol::lol::lol:
 
Luftiguz:
Milly, veruj mi, drugi pas stvarno "lechi"! I zasto da neki pas rodjen pod sretnom zvezdom ne dobije tebe za vlasnika i od tebe tonu ljubavi koju mozes da mu pruzis? Ja isto veolim velike pse ali ni ovi maleni nisu losi...puste te u kafic, u poneku prodavnicu, knjizaru....jedino sto te deca malo vise smaraju na ulici :lol::lol::lol:
Наравно да ти верујем! Мислим да бих могла другом псу да пружим љубав, али, имам проблем, недостатак простора и услова. Искрено, поново бих узела ротвајлера, размишљам и о лабрадорима. Знам за мале псе, имала сам 2 пекинезера. А деца ме уопште не смарају, добро је док воле животиње и показују жељу да их помазе, јер је све више деце која се јако ружно понашају према њима, сурови су и безобзирни.
 
U pravu si. Pre par dana tri decaka, desetak godina, sa dva psa navijaju dok njihovi psi zajednickim snagama dave sivog macora. Sve to gleda babetina sa balkona i cuti. Ja nailazim dobrih nekoliko sati posle dogadjaja i nalecem na macora na samrti tik uz trotoar. Jadan, tesko dise, iz aviona vidis da je jos uvek ziv koliko mu se pluca muce da udahnu. Zivotinja umire nekoliko sati, ko zna koliko je njih tuda proslo, strasno! Odmah sam zvala veterinara. Kako je stigao, macak je uginuo. Citavu pricu cujemo od te babe sa balkona koja je ceo hepening sve vreme mirno posmatrala. I to su deca...morbidno!
 
Срце ми се згрчи када чујем тако нешто! Какви су им тек родитељи?
Мој пас је увек, али увек, када би видео "чопор" деце, улетао међу њих да их све излиже и да се измази! Волео је децу више него ишта. Али, није био наиван. Зато кажем, нека их деца "гњаве" (а то мислим у границама нормале).
Измази ми те мале "облачиће"! Јеси ли им дала имена? И ко ће да их усвоји?
 
Samo je pitanje vremena kada ce ta ista deca koja pushtaju pse da udave machora pocheti da ubijaju, kradu i siluju. Niko i nishta ne moze da me ubedi da kod njih nije usadjen normalan sistem vrednosti i razlikovanje zla od dobra. Ako ne smatraju da je zlo ubiti bilo koje zivo bice nece imati ni nesto mnogo vise postovanja za ljudski zivot.
 
Nego, da ne kvarimo temu o ovim pufnama shecerne vate!
Ja bih im dala neka imena po kolachima i slatkim konditorskim proizvodima. Saher, Streusel, Sucre La Creme, Souffle, Samosa....
 
ja se izvinjavam sto cu se nadovezati na ruznu temu, ali nisam videla slicnu, mozda bi trebala da se otvori neka takva.
u vezi klinaca sto muce decu, sta reci tek za njihove roditelje!
komsinica ladno prica kako se maca omacila negde u hodniku, a ona onako matora nasla macice i udavila ih u kofi vode!
sta mogu da smetaju ti macici nekome!
ponovo se izvinjavan zbog ovog upada, ali morala sam!
 

Back
Top