Padate li na poeziju? (za zene je pitanje)

hm
zanimljivo
ja uopšte nemam taj osećaj
Па не рецитује он љубавну поезију (понекад само, и није упућена нама, колегиницама).
Али да човек уме, уме. Требало би да питамо његову жену шта она мисли.
Ал’ то је стара гарда.
 
ne, ja sad stvarno ne razumem
vi ste ljudi ozbiljni na ovoj temi?
neke žene su zaista doživele da im momci recituju?
i pale su na to
a pojedini muškarci sa ove teme recitovanjem muvaju devojke?

živo me zanima kako to izgleda
evo obećavam da ću biti ozbiljna



ne znam kako da objasnim...
nisi nikad slusala Serbedziju kako recituje stihove Jesenjina
ili Laze Kostica?
ili slusala veceri poezije Gorana Sultanovica,
kad uz casu vina i tih muziku recituje neke lepe stihove?
ne znam...ja sam to uvek volela...
ali, dobro, ja sam nepopravljivi romantik...kapiram da nije za svaciju dusu.
naravno da ne ocekujem da on izvadi knjigu i pocne da recituje stihove na prvom sastanku,
ali, u nekoj intimnoj atmosferi,
zasto da ne?
 
U petom ili sestom razredu osnovne skole sa tatom sam isla na Knjizevno vece Matije Beckovica, i tada sam zavoljela poeziju... volim je, mozda i vise nego prozu...
i jedno vrijeme sam se tripovala da dobro recitujem, dok mi se citav razred nije gromoglasno smijao nakon moje recitacije Otadzbine, Djure Jaksica... jesam ja dobila peticu i poziv da se uclanim u jednu od sekcija, ali moje samopouzdanje je tada vec bilo na dnu...
ali ne bih podniejla da mi decko na uvo recitujei... mada volim kada mi pise pjesme... saljive, slatke... tim me je i odusevio, zaveo:heart:
 
:zstidljivko:
Ал више волим

Драга моја Марина,
заборави све.
Дођи играј са нама,
живот је леп. z:)
imala je oči boje vena
boje vena boje dunava
th_heartshape.gif
 
U petom ili sestom razredu osnovne skole sa tatom sam isla na Knjizevno vece Matije Beckovica, i tada sam zavoljela poeziju... volim je, mozda i vise nego prozu...
i jedno vrijeme sam se tripovala da dobro recitujem, dok mi se citav razred nije gromoglasno smijao nakon moje recitacije Otadzbine, Djure Jaksica... jesam ja dobila peticu i poziv da se uclanim u jednu od sekcija, ali moje samopouzdanje je tada vec bilo na dnu...
ali ne bih podniejla da mi decko na uvo recitujei... mada volim kada mi pise pjesme... saljive, slatke... tim me je i odusevio, zaveo:heart:



volela sam ja da slusam i pokojnog Preleta dok recituje...
imao je onaj dubok, prijatan glas.
da...muskarac treba da je pomalo i boem, pa da se sve to slozi i legne kako treba.
ono, kroz dim cigare i izmedju dva gutljaja...
 
Ne volim zloupotrebu
poezije
crvenih ruzza
poklon-parfema
ljubavnih poruka
pevanja pod prozorom
klechanja na kolenima
smishljanja dechijih imena
u cilju manipulisanja osechanja "zzrtve"
koja treba da posluzzi za sasvim prizemnu stvar kao shto je
obichno zadovoljenje seksualne potrebe.
A to je to, ako treba da "padne" na poeziju.
 
pa ako sam te smuvala
to je sve
a ako ne
mogu ja još hihi

z;)
Ма ја написах овде да не падам ни на шта, тако да мораш још да се трудиш. z:lol:
Без све шале, овај мој колега унесе и дозу хумора у све то и приличи му, а ја нисам наишла на мушкарца који уме да рецитује и да то не изгледа смешно.
(колега је декута, њега не рачунам)
 

Back
Top