Kafana Pab kod Maxe "ČP" - knjiški moljci XXVI

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Možeš podijeliti sa Smartom, dobit će ih nakon što ga Water prvo sredi. :whistling:

tumblr_mk8m30oQg01s4xdz1o1_500.gif


Zadavićeš se,komšo

Valjda si ti tu da mi pomognes ako zatreba? :huh:
 
Najlakše je problem Moljaca riješiti brisanjem poruke uz obrazloženje "nepotrebno".
E pa, potrebno je.
Vi, modeatori, da radite posao kako treba, ne bi vam max kazna bila brisanje poruke pisane govorom mržnje, poruke koju je napisao @The_Night_Hawk .
Isto tako, kad već njega niste adekvatno kaznili, niste trebali brisati ni moju poruku.
Nepotrebno je reagovati na mržnju pokazanu slovima? Braniti svoje ja?
Važi.
Sad se zbilja osjećam nepoželjno kao muslimanka na Moljcima, jer nekažnjavanjem njega a brisanjem mene šaljete takvu poruku. :(
Žao mi je što se tako osećaš.:(
 
Kakav čudan dan!!! I ovde i u realnom životu!

@Dejan73 Hvala :heart: Drug je u pitanju. Otvorila sam Zaječarsko, malo da... ne znam... smutim glavu.

A to za celer, ja neuka, daj objasnite mi, nema veze ako je malo kinky.
Ma nije kinky, taman posla. A što se tiče celera, mislim baš na pohovani celer, koren celera, ne onaj u štapu... Ja i pohovani celer smo se sreli prvi put pre 10-ak godina, na jednom ručku u kafani. Bila neka veća ekipa i svi naručili neke jagnjetine, svinjetine, ćevape, mešana mesa... a ovaj jedan iz društva poručio pohovani celer! Mi ga svi u čudu pogledasmo u fazonu -dal je normalan?? Na moju opasku da nikada nisam probao pohovani celer dotični mi velikodušno ponudi da probam. I ja ne budem lenj, probam i reakcija je bila "Ljudi pa ovo nije tako loše" čak dapače. I od tada povremeno pravim pohovani celer, nije neka nauka, nasečeš koren celera na ploške, malo se obari da omekne i onda ga pohuješ kao što pohuješ i meso, jaja, brašno, prezle... ukusno je, barem meni!
A Baj d'vej šta znači kinky?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top