pa... gde zivite?...

U jednom malom gradu...i jos manjem naselju,sa cudnim imenom..ali to sto je malo ne predstavlja nikakvu prepreku,jer je drustvo sjajno..a i zgled je 5+..sportski teren(kosh,golovi,odbojkaska mreze..),a i za mladje ljuljaske i klackalice..pored zgrade tece reka(jedna od najcistijih u srbiji)..sve u svemu-MILINA!
 
EXcalibur:
eeeeeeeeeeeee da li ste culi kako ce u gradu da promene ime ulica recimo jedna ce se zvati Ulica Kisele vode; :shock: :shock: :shock: majke mi cuo sam na vestima hehehe!
e to nisam cula... :lol: ali mislim da je jedna ulica u ns dobila naziv po Lennonu... 8)


~~~~~~~~~
Crying for me was never worth a tear, my lonely soul is only filled with fear...
 
Ja zivim u Pozarevcu. Obicno kad god to kazem na cetu ljudi prekinu sa dopisivanjem.Zasto? To inace nije neki grad. Zivim u jednom naselju koje se zove Busije, sa kevom u maloj kuci sa dve sobe i kupatilom. Uzasno je mala.Ali sta znam , moja soba je za mene savrseno utociste. Da li je bio nekad neko od vas u Pozarevcu? Predpostavljam da vecina nije. To je mali grad, u kome je sve u krug i sve su ulice povezane. Petkom, cetvrtkom i subotom ulice su pune mladog sveta i svi se zezaju kao i u drugim gradovima.Centar grada mi nije daleko i mogu vam reci lepo je ali vecina mojih vrsnjaka zeli da sto pre ode odavde. Dakle, nije Bakingemska palata, ali moje je. Kad neko dodje do Pozarevca moze i da svrati :wink: Pa vidimo se narode! Idem da spavam a sutra na svadbu u Smederevo. SRECAN USKRS SVIMA!!! :lol:
 
Zivim u Mladenovcu,inace mali i vrlo sugav grad!25 maj i nije toliko los (tu zivim ),mirno mestasce,i moglo bi da bude mnogo lepo da nemamo jednog ludog matorca koji izgleda da me prati jer nemam pojma kako saznaje gde sam bila,kad sam dosla kuci,sa kim sam bila,koje boje pantalona sam nosila...UZAS!Matori nema sta da radi pa bacio oko na mene,katastrofa! :( :( :( :cry: :cry:
 
Sasha85:
Shinoda:
bleach:
Shinoda me je podsetio na ovu temu... ;)
a ja nisam na nju pisala... 8) malo kasnije... 8)
Znao sam da ce neko da pomene ovu temu, mada nisam verovao da ce da je iskopa...
Da sam hteo da kopam ne bih ovu moju ni otvarao...sad moja nema bas puno smisla... :cry:

Pa,da je ona nije podigla... Ja bih... ;)

U svakom slucaju... Tvoja bi zaradila kljuc... ;)
Moja jeste zaradila kljuc!!!...smrc! :cry:
 
u torontu..u centru grada....najvise sto mrzim je to sto je oooogroooman!!! vise mi se dopada da zivim u provinciji - interesantnije je kada imas barem 1 osobu koja te ogovara - ovde to ne postoji!! ne zalim se da je ovde bas lose ali ono sto mi najvise nedostaje jeste dobro druzenje koje pruzaju nasi ljudi. nedostaje mi knez mihalova, gde mogu da sedim satima, da gledam svet koji prolazi pored mene i da im se divim...eto!
 
Pesnik po kome moja ulica nosi naziv je pisao buntovne pesme, pesme o slobodi. To sasvim odgovara stanovnicima u njoj...
~ Negde na pocetku mozete videti tri stolice na rasklapanje, i naravno tri bake ( ) koje po ceo dan sede na njima. Ko god prodje pored njih, bice bombardovan strahovitim komentarima... ko bi rekao...
~ Produzite li dalje, naicicete na macji restoran. Ne, tamo ne sluze macke za rucak... Kod tog ulaza jedna zena svakog popodneva hrani svoje mezimce. Ok... volim ja zivotinje, ali te macke su mutirani monstrumi... cak i psi beze od njih...
Svakim danom ih je sve vise i vise. Bojim se da ce za vrlo kratko vreme macke preplaviti moju ulicu, okupirati ns, a onda ceo svet... ok, preterala sam malo...

~ Ulaz... XX... tu sam... Moj stan- na najgorem mestu koje postoji.
~ Ispod- zabaviste. Svako jutro, ali bas svako jutro probudi me vristanje decurlije: ,,Maaaamaaa... hocu kuuuciiii ''. Dobro, nije sve tako crno, barem ne trosim baterije za budilnik.
~Iznad- devojka koja ceo dan pusta grcku folk muziku... brrrrrrr... i peva uz nju... i igra uz nju... mislim da dalje objasnjavanje nije potrebno... i onda se ljute kada ja pokusam da je nadjacam...
~ Pored- studentkinje koje imaju slabu tacku da kace svoj donji ves na najdalju zicu na terasi. Momci ne mogu da se suzdrze kad prolaze ispod... ni od njih se ne moze spavati...

~ Naravno... kada se svemu ovome doda slaba zvucna izolazija... dobije se savrsena slika pakla... Cujem kada neko od komsija kine ili povuce vodu...
Ovo je bila prica o mojoj ulici. Ako slucajno budete prolazili kroz nju... ubrzajte korak, cuvajte ledja... and beware...

Pa... da cujem vas... sigurno da nisam jedina koja zeli da komsiji crkne... sijalica...


zivim u ulici kojoj menjaju ime za dvadesetak godina.promenila je barem 5-6 imena.Ali je sada ime po nekom manastiru dobila-ne pristaje mi :roll:

-ulica je prelepa,podseca me na ulice u nemackoj...siroka je,na uglu je c market.

-moja zgrada je zidana pre 1. svetskog rata.IZgeda veoma impresivno(exterier).kako bih ja rekla "francuska zgrada".U mojoj sobi se nalazi 1 ogroman francuski prozor sa francuskim balkonom...Savrseno izolovani zidovi.Ispod nas?hol.Iznad nas?Ne znam vishe....zivela je jedna stara gospodja koja je na moju zalost preminula... :(
 
Moje selo Panchevo...! :) Nemash bash gde da izadjesh!Imash Njegoshevu koja je imitacija Knez Mihailove...iliti,kako je mi meshtani zovemo(chitaj,zovu)MODNA PISTA.Imamo bioskop i muzej(wau,zar ne?!),park i nashu divnu najzagadjeniju reku,Tamish!!!Iako na keju pishe da je zabranjeno kupati se,ima malih gancija i starih ljudi koji ne poshtuju to pravilo i sa osmehom do ushiju plivajuuuuuuuuuuuu po onome mulju.Ukoliko budete doshli i stavili jedan prst u Tamish,izvadicete 2,a ako se budete kupali,dobicete 3.sisu(mozxda to i nije tako loshe?!)Uveche po keju dok izadjesh sa dechkom/devojkom da "prichate i da se drzxite za ruke",mozxete videti jakooooooooo hrabre ljude koji imaju snage da trche(divim im se!!!!)Imamo Vajfertovu pivaru,koja se nalazi na 100tinak metara od moje zgrade(nije ni to tako loshe!).Stvarno ne znam kako se nismo josh uvek otrovali,jer zxivimo u mestu gde je toliko zagadjeno od Azotare,Rafinerije,Petrohemije...mozxda ce gas maske biti u modi...Nikad se ne zna!!!
Zxivim na Kotezxu 2(samo da se zna,ima i 1,ali 2 je KAO bolji!!!)!Moja ulica ima brojeve od 1 do 52,ja sam vam u 42.Ne svidja mi se shto zxivim u zgradi!Uh,shta bih dala da zxivim u kuci...Imam MOJ stan i na Tesli,ali je mali-jednosoban,ovaj na K2je mnooooooogo bolji,dvosoban...moj mali plavi sobichak delim sa starijom sestrom...A komshije su...Poshto je K2 na 10 minuta do buvljaka(svi znate shta je to?),skoro svi bugari.Mada,ima i srba.Ne znash ko je gori!!!!Zidovi sui nevidjenoooooooooo tanki,sve se chuje!!!Chak i kad prdnesh!(dede jache prde!!joj...znash onooooooooooooo)nedavno su mi se fina(aj,kao) baba i deda odselili(u zgradu pored)iz stana pored mene,a doshle su mi nove komshije!Inache,to je stan sada za poslovnu pratnju.Sinoc,dok sam bila na netu oko 1a.m.mogla sam da slusham AH,UH,TO,AJDE TU,MALO NIZXE,UUUUUUUUUUU TU,JES,JEBOO.TE i ostalke dobro poznate zvukove,iznad mene zxive ljudi koji se non stop svadjaju,stvari lete kroz prozor,a imaju malu bebu koja se nenormalno dere!!!Pritom stvari stalno premeshtaju......zbog bebe ja NEEEE SMEM da pushtam glasno muziku,ma,marsh!!!u prepodnevnim satima mozxesh da chujesh klince....VANJAAAAAAAAAAAA,DODJI VAMOOOOOOO!!!SOFIJAAAAAAAAAAAAAAAA,MAMA TE ZOVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.jedna klinka mi je ishla do q``` kad je zvala dotichnu Vanju,a vanja nikad da sidje!!!!Gadjala sam je breskvom!Imam ja i narkomane,fukse i ostale u mojoj zgradi...chak i choveka koji je 2 puta palio zgradu(ja sam 1!!).Ja izlazim na Starachki(babe i dede su ok,ne izlaze chak ni kad mi vrishtimo od smeha) ili kako ga mi zovemo SMARACHKI...

svratite,otrovacete se,malo,izrashce vam 3,sisa,2.prst...ali bicete na buvljaku i nakupovacete se dosta stvari za jeftine pare!!!
 
srećica:
Moje selo Panchevo...! :) Nemash bash gde da izadjesh!Imash Njegoshevu koja je imitacija Knez Mihailove...iliti,kako je mi meshtani zovemo(chitaj,zovu)MODNA PISTA.Imamo bioskop i muzej(wau,zar ne?!),park i nashu divnu najzagadjeniju reku,Tamish!!!Iako na keju pishe da je zabranjeno kupati se,ima malih gancija i starih ljudi koji ne poshtuju to pravilo i sa osmehom do ushiju plivajuuuuuuuuuuuu po onome mulju.Ukoliko budete doshli i stavili jedan prst u Tamish,izvadicete 2,a ako se budete kupali,dobicete 3.sisu(mozxda to i nije tako loshe?!)Uveche po keju dok izadjesh sa dechkom/devojkom da "prichate i da se drzxite za ruke",mozxete videti jakooooooooo hrabre ljude koji imaju snage da trche(divim im se!!!!)Imamo Vajfertovu pivaru,koja se nalazi na 100tinak metara od moje zgrade(nije ni to tako loshe!).Stvarno ne znam kako se nismo josh uvek otrovali,jer zxivimo u mestu gde je toliko zagadjeno od Azotare,Rafinerije,Petrohemije...mozxda ce gas maske biti u modi...Nikad se ne zna!!!
Zxivim na Kotezxu 2(samo da se zna,ima i 1,ali 2 je KAO bolji!!!)!Moja ulica ima brojeve od 1 do 52,ja sam vam u 42.Ne svidja mi se shto zxivim u zgradi!Uh,shta bih dala da zxivim u kuci...Imam MOJ stan i na Tesli,ali je mali-jednosoban,ovaj na K2je mnooooooogo bolji,dvosoban...moj mali plavi sobichak delim sa starijom sestrom...A komshije su...Poshto je K2 na 10 minuta do buvljaka(svi znate shta je to?),skoro svi bugari.Mada,ima i srba.Ne znash ko je gori!!!!Zidovi sui nevidjenoooooooooo tanki,sve se chuje!!!Chak i kad prdnesh!(dede jache prde!!joj...znash onooooooooooooo)nedavno su mi se fina(aj,kao) baba i deda odselili(u zgradu pored)iz stana pored mene,a doshle su mi nove komshije!Inache,to je stan sada za poslovnu pratnju.Sinoc,dok sam bila na netu oko 1a.m.mogla sam da slusham AH,UH,TO,AJDE TU,MALO NIZXE,UUUUUUUUUUU TU,JES,*.TE i ostalke dobro poznate zvukove,iznad mene zxive ljudi koji se non stop svadjaju,stvari lete kroz prozor,a imaju malu bebu koja se nenormalno dere!!!Pritom stvari stalno premeshtaju......zbog bebe ja NEEEE SMEM da pushtam glasno muziku,ma,marsh!!!u prepodnevnim satima mozxesh da chujesh klince....VANJAAAAAAAAAAAA,DODJI VAMOOOOOOO!!!SOFIJAAAAAAAAAAAAAAAA,MAMA TE ZOVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.jedna klinka mi je ishla do q``` kad je zvala dotichnu Vanju,a vanja nikad da sidje!!!!Gadjala sam je breskvom!Imam ja i narkomane,fukse i ostale u mojoj zgradi...chak i choveka koji je 2 puta palio zgradu(ja sam 1!!).Ja izlazim na Starachki(babe i dede su ok,ne izlaze chak ni kad mi vrishtimo od smeha) ili kako ga mi zovemo SMARACHKI...

svratite,otrovacete se,malo,izrashce vam 3,sisa,2.prst...ali bicete na buvljaku i nakupovacete se dosta stvari za jeftine pare!!!

Хахахахахаха.....још не могу да се опасуљим...хаха..која си ти царица ,не верујем.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Можда и свратим...ипак је феномен имати трећу сису :lol: :lol: :lol:
 
srećica:
iliti,kako je mi meshtani zovemo(chitaj,zovu)MODNA PISTA.
Zovemo je tako?Nisam znao!!! :shock:
srećica:
Imamo Vajfertovu pivaru.
Blah...Radije bih ziveo u Apatinu!!! :P :P :P

srećica:
Stvarno ne znam kako se nismo josh uvek otrovali,jer zxivimo u mestu gde je toliko zagadjeno od Azotare,Rafinerije,Petrohemije...mozxda ce gas maske biti u modi...Nikad se ne zna!!!
A ko kaze da se nismo otrovali?
Svakim danom sve se vise beleze maligna oboljenja,astma i druge bolesti respiratornog sistema i digestivnog trakta!!! :cry:
Jednog dana to cemo mozda biti ti i ja!!! :cry: :x
srećica:
Imam MOJ stan i na Tesli
Pih,pa Tesla bre najbolje naselje!!!!!
srećica:
...A komshije su...
Pazi sta pricas moj ujak je tvoj komsija!!! :wink: 8)
srećica:
Imam ja i narkomane,fukse i ostale u mojoj zgradi...chak i choveka koji je 2 puta palio zgradu(ja sam 1!!)
Zato ja nemam!!!Kao sto rekoh u mom naselju su sve fina deca i ljudi!!! :lol: :lol: :lol:
 
Bliznakinja:
srećica:
Moje selo Panchevo...! :) Nemash bash gde da izadjesh!Imash Njegoshevu koja je imitacija Knez Mihailove...iliti,kako je mi meshtani zovemo(chitaj,zovu)MODNA PISTA.Imamo bioskop i muzej(wau,zar ne?!),park i nashu divnu najzagadjeniju reku,Tamish!!!Iako na keju pishe da je zabranjeno kupati se,ima malih gancija i starih ljudi koji ne poshtuju to pravilo i sa osmehom do ushiju plivajuuuuuuuuuuuu po onome mulju.Ukoliko budete doshli i stavili jedan prst u Tamish,izvadicete 2,a ako se budete kupali,dobicete 3.sisu(mozxda to i nije tako loshe?!)Uveche po keju dok izadjesh sa dechkom/devojkom da "prichate i da se drzxite za ruke",mozxete videti jakooooooooo hrabre ljude koji imaju snage da trche(divim im se!!!!)Imamo Vajfertovu pivaru,koja se nalazi na 100tinak metara od moje zgrade(nije ni to tako loshe!).Stvarno ne znam kako se nismo josh uvek otrovali,jer zxivimo u mestu gde je toliko zagadjeno od Azotare,Rafinerije,Petrohemije...mozxda ce gas maske biti u modi...Nikad se ne zna!!!
Zxivim na Kotezxu 2(samo da se zna,ima i 1,ali 2 je KAO bolji!!!)!Moja ulica ima brojeve od 1 do 52,ja sam vam u 42.Ne svidja mi se shto zxivim u zgradi!Uh,shta bih dala da zxivim u kuci...Imam MOJ stan i na Tesli,ali je mali-jednosoban,ovaj na K2je mnooooooogo bolji,dvosoban...moj mali plavi sobichak delim sa starijom sestrom...A komshije su...Poshto je K2 na 10 minuta do buvljaka(svi znate shta je to?),skoro svi bugari.Mada,ima i srba.Ne znash ko je gori!!!!Zidovi sui nevidjenoooooooooo tanki,sve se chuje!!!Chak i kad prdnesh!(dede jache prde!!joj...znash onooooooooooooo)nedavno su mi se fina(aj,kao) baba i deda odselili(u zgradu pored)iz stana pored mene,a doshle su mi nove komshije!Inache,to je stan sada za poslovnu pratnju.Sinoc,dok sam bila na netu oko 1a.m.mogla sam da slusham AH,UH,TO,AJDE TU,MALO NIZXE,UUUUUUUUUUU TU,JES,*.TE i ostalke dobro poznate zvukove,iznad mene zxive ljudi koji se non stop svadjaju,stvari lete kroz prozor,a imaju malu bebu koja se nenormalno dere!!!Pritom stvari stalno premeshtaju......zbog bebe ja NEEEE SMEM da pushtam glasno muziku,ma,marsh!!!u prepodnevnim satima mozxesh da chujesh klince....VANJAAAAAAAAAAAA,DODJI VAMOOOOOOO!!!SOFIJAAAAAAAAAAAAAAAA,MAMA TE ZOVEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.jedna klinka mi je ishla do q``` kad je zvala dotichnu Vanju,a vanja nikad da sidje!!!!Gadjala sam je breskvom!Imam ja i narkomane,fukse i ostale u mojoj zgradi...chak i choveka koji je 2 puta palio zgradu(ja sam 1!!).Ja izlazim na Starachki(babe i dede su ok,ne izlaze chak ni kad mi vrishtimo od smeha) ili kako ga mi zovemo SMARACHKI...

svratite,otrovacete se,malo,izrashce vam 3,sisa,2.prst...ali bicete na buvljaku i nakupovacete se dosta stvari za jeftine pare!!!

Хахахахахаха.....још не могу да се опасуљим...хаха..која си ти царица ,не верујем.. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Можда и свратим...ипак је феномен имати трећу сису :lol: :lol: :lol:
od vishka glava ne boli...!! :lol:
 
Shinoda:
srećica:
iliti,kako je mi meshtani zovemo(chitaj,zovu)MODNA PISTA.
Zovemo je tako?Nisam znao!!! :shock:
To nisi znao?!Pa,kako to?Mali Miki izlazi po Njegoshevoj,pitaj ga...

srećica:
Imamo Vajfertovu pivaru.
Blah...Radije bih ziveo u Apatinu!!! :P :P :P
Ah...Vajfert je oh......

srećica:
Stvarno ne znam kako se nismo josh
uvek otrovali,jer zxivimo u mestu gde je toliko zagadjeno od Azotare,Rafinerije,Petrohemije...mozxda ce gas maske biti u modi...Nikad se ne zna!!!
A ko kaze da se nismo otrovali?
Svakim danom sve se vise beleze maligna oboljenja,astma i druge bolesti respiratornog sistema i digestivnog trakta!!! :cry:
Jednog dana to cemo mozda biti ti i ja!!! :cry: :x

Istina je da ima boleshtina!Ali,zvanichno nismo upisani u kartonu da smo otrovani!!!

srećica:
Imam MOJ stan i na Tesli
Pih,pa Tesla bre najbolje naselje!!!!!
Pih...kotezx rulez
srećica:
...A komshije su...
Pazi sta pricas moj ujak je tvoj komsija!!! :wink: 8)
ko je to?Jer mlad? :D
srećica:
Imam ja i narkomane,fukse i ostale u mojoj zgradi...chak i choveka koji je 2 puta palio zgradu(ja sam 1!!)
Zato ja nemam!!!Kao sto rekoh u mom naselju su sve fina deca i ljudi!!! :lol: :lol: :lol:
 

Back
Top