P.S.P. - Pozarevac

e pa da kaze nesto i bubnjar: ja najbolje volim da j-ebem Miveta, Basarabu Rada(barabu), Gavrana da ranim s moji orasi(nuts) pa pomalo Zubu A tek Cviju. Nego Verka sta ima kod tebe. Evo ja smogo neke pare da ti platim put da dodjes na probu dok bi PSP probao.E sad vak:ono tn tnnnn ttn ttn nije istina vec s mojega aspekata instrumenat tk tkkk ttttk tkt tktkt... I jos ona pozarevacki vampir nek je meko.Zipped file :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
dr.ummer-u drumnem te u bulju tu buljavu... istina je priznajem da si radubasera (babasera) i miuwetta rokno tvojim orasima kako sam kazes. ali brate (znam brate - znas brate) gradacija kao stilska figura se uci jos u osnovnoj skoli. tako da nije lepo da svoje klikercice nazivas orasima (miuwe mi je prico da su slatki ali su mali do zla boga). ne, to je ipak hiperbola ili tako nesto (ajnspric punpa).
vero duso ako nas pozoves ce da dodjemo da ti sviramo i ispod sestre... ma da sam oduvek vise voleo da se verem. i tako... istina je (dakle negde tamo - rece moj kolega molder) psp, zaista hara po sumama i gorama nase zamlje odnosne, ali ne sa guitaramna nego sa (sta se rimuje???)... ljube vas u sisice male psp (bez dr.ummera i miuweta - oni imaju devojke).
ili kao sto bi miuwe zapjevao kad je trezan; ajde jano ajde uso (zaboravih d).
bas smo srecni sto smo seljaci
 
mozes da mi drumnes k*rac sa taj tvoj gavranski jezicicicicic(a cini mi se da ti je takav i kurcicicicicicicicicicicicicicicicicicicicic......icicicicicicicicicicicicicicicic).A nisu klikeri nego dodju na neku velicinu taman da se babasera (Radabaser, Gavran, Miuwe, Vampirko iz PO i ostala bratija kurcopusacka-pa i verka iz NS zagrcnu od slasti i velicine).A te gradacije hiperbole anabole i dijabole nek se nose u moj bas bubanj. Tako da ja vise nemam sta pametno da kazem a znam da ako neko(posto ja kuci nemam DZinternet)pocne da trtori za mene platice naturalno svojim majkama, cerkama, tetkama, komsinicama,babama
 
ne trebaju meni(ne znam za ostale)ti tvoji klikercici...
a ono za sestru,ko je vec nesto reko,nek zajebe.Ali ako vi necete da idete dalje ko vas sisa,vas problem.ne verujem da cemo mi ovde nesto bitnije propustiti
inace imam ja tu drugaricu u po,Jelena.Ne znam dal je znate?u domu je?
 
ne trebaju meni(ne znam za ostale)ti tvoji klikercici...
a ono za sestru,ko je vec nesto reko,nek zajebe.Ali ako vi necete da idete dalje ko vas sisa,vas problem.ne verujem da cemo mi ovde nesto bitnije propustiti
inace imam ja tu drugaricu u po,Jelena.Ne znam dal je znate?u domu je?
 
a sto se tice jelene (u nasoj sobi poznatija kao jellena) znamo je, kako da ne... pa jedno vreme je bila razlog za nase probe :twisted: . i posle toga se miuwe kao i obicno zaljubi... i eto gde to otera psp. lepo sam mu reko; miuwe to je zensko, ima ih duplo manje od s-i-s-a al miuwe nije hteo da slusa... kao i obicno. jedno vreme je zbog nje sluso bluz :o ...
... a moglo je bolje :(
 
JA BIH HTEO DA SE IZVINIM SVIM LJUDIMA IZ NAJPOPULARNIJE I NAJBOLJE PUNK GRUPE SVIH VREMENA PSP-u.
IZVINJAVAM SE STO SVAKOGA DANA DOPUSTAO DA ME SVI IZ BENDA K-ARAJU U BULJU A NIKOM IZ STRAHA DA NE DOBIJEM ZAMENU NISAM PRICAO. DAKLE JA SAM BUDALA, KRETEN REPERSKI IZ POZAREVCA KOJI NIKADA NIJE BIO VREDAN NI DA POPUSI MIUWETU, GAVRANU, RADIBASERU A NAROCITO DR.UMERU. J-EBALI ME SVI U D-UPE :D

PS: narocitu pocast bih odao prepametnom, preinteligentnom, prelepom Gavranu, najboljem basisti svih vremena, koji je uspeo da mi ishakuje nick i na ovaj nacin iznese istinu o meni... kretenu :D
 
E, ovo crvenim slovima je Dragan (Gavran) pisao, iskazivao svoja osecanja kroz moj nick, i njegove zelje i stvarnost ;)
Ko ti je kriv sto te svi trpaju, pa kad volis :)
Inteligentno si glup :)
Ajde, nemoj da places, trpacemo te i dalje. :)
E, Mile ti je rekao da je prosli put zaboravio da ga izvadi na vreme tako da si mozda u 3-cem stanju :)
Pederu, nisam ti ja sleper, samo te k***m u dupe :)
 
vericas:
vi nocu samo znate da j... flasu,nista vise :wink:
znam iz pouzdanih izvora :evil:

e vero to ti nije trebalo. pa ti nemas pojma kakve posledice moze da ti donese jedna takva izjava. mogla bi, recimo, da pitas vampira kako se oseca posle susreta sa psp-ovcima. nista jos cemo se mi videti u pozarevcu ili smederevu i, dajem ti rec, psp ce uciniti sve da te razuveri u te tvoje pouzdane izvore. ma videces vec...

ps: crkla dabogda sto siris lazi o psp-u :twisted:
 

Back
Top