Ozbiljna veza sa udatom zenom

kambodza:
.......mislim da sad njih 1000 i 1000 bale nad tvojim avatarom i umesto magicnom krpom ,jezicima brishu ekrane ......................shto reche neko sta ce ti sex kad znash da te sex-aju u mozgovima drugih e to ti je tantrichki sex ,ti si u stvari j.ebena svaki dan samo ti to nije josh niko rekao ...................... :lol: :lol: :lol: :lol: .................. :wink:
ih pa shta ja imam od toga...okani se avatara...momentalno tju ga promenim nastavish li tako...ipak vishe volim kad to znam...mislim osetim...da sam ...ebena...tad mi se i rupitza na levom obrazu pojavi...a oke sijaju ki u machke...
 
nepopravljiva:
kud bash sestro???ali dobro, eto ako me usvajash nije problem...tamo u arapskim zemljama ...ebu se i medj`rodom....

:D ama nemam nameru da ti radim to sto u arapskim zemljama rade i medj'rodom. Malo sam mator za tebe... i zauzet.

Evo tu je Cambodia, mladjahno momche puno energije ;-)

Znaci mogu samo da te usvojim i s puskom docekujem one koji bi sa tobom da izadju, cisto da pokazem da sam ljubitelj oruzja i da njime dobro rukujem.
 
bila ja na putzanju..prirodni talenat...onako kao rod, mogli bi jednom zajedno, a shto se dochekivanja sa tandzarom..`osh da mi rasterash i te shto josh ni ne znaju da hotje neshto samnom?...hmmm, da mator si...i to josh i zauzet...a da stavim temu...zauzeti i zauzeta u neozbiljnoj vezi???
 
POSTOVANI GLEDATELJII I GLEDATELJKE

TRAZIM JEDNO PRLJAVO I GLUPAVO SRBIN DA ME DOBRO
.RESNE. DOVODIM SA SOBOM MOJO PRIJATELJICO IZ DEZELE
MOJAA SLATKA BLONDI ONA IMA DOBRE CICE
A JA LEPE GU.ICE


BLONDI

NEMOJ DA PU.IS PO DRUGIM FORUMIMA OVDE
SU TAKVI FANTI TI BUDE GU.ICA BRIDELA DANIMA

KAKSNO LEPOTO SAM ZGLEDALA TUDI ME SRAM PISATI
 
SiIent Bob:
"Lažne moяalne dileme" su jedina яazlika između majmuna i čoveka. To me sve podseća na onu basnu o lisici bez яepa...

Nemam pojma, nešto ovako:

Lisica se ulovila u zamku i da bi pяeživela moяala je da odgяize svoj яep. Kad je to odяadila ode ona do dяugih lisica i počne im njatike kako je cool biti bez яepa kako яep samo otežava kяertanje i kako je яep яužan... blah, blah, blah...

E, to je isto i sad... "Lažne moяalne dileme"... Sad će da se pojavi neko i da kaže kako je ok i cool ako ebeš svoju sestяu, majku, oca, bяata, etc... jer to su "Lažne moяalne dileme" i da tяeba da se ide pяotiv dяuštva, blah, blah, blah... njer dяuštvo donosi lažne "Lažne moяalne dileme"...

Eto, ja mislim da tяeba da яušimo "Lažne moяalne dileme" i da sad svako od nas tяeba da se ponaša kako hoće, jer "Lažne moяalne dileme" nas samo sputavaju. Zato, silujte, palite, ubijajte, koljite, uništavajte, razbijajte, derite se, kradite, koga bяiga za "Lažne moяalne dileme" i na kraju da se se vяatimo u šumu/džunglu, jeя se time boяimo pяotiv "Lažne moяalne dileme"...

Sve više i više mislim da ona tema o selekciji svakim danom dobija sve više i više smisla... :-(

E vala bash.
 

Back
Top