ozbiljna tema...!

pomera granice svakodnevnice,postavlja nas u paralelni svet gde vreme i prostor gube svoj znacaj i sve to posmatrano sa aspekta morfoloske dijastetike cisto perspektikularne prirode,sve je to dizmuzijalno:).......znaci nista ga ne kapiram:)
 
ludakns:
...Da vam kazem..Korisno je znati takve stvari o ljudima.Posebno za mene,jer ne bih pokrenuo ovu temu inache...A ako hocete,mozemo stvarno da prichamo o velikim stvarima!
Ama covece koje takve stvari...sta bi ja imala da mislim o zvaki koju sam ispljunula ili ono o nacinu na koji se neko ubije.... :roll:
 
Srculence:
Cudno....cudno....
Tank,ajd' mi objasnis
:mrgreen:
eeee.....ne smem da pochnem da mislim o takvim stvarima,izgubicu se....ja bih mogao da pochnem da ti otkrivam deo istine i stvarnosti koji sam ja do sad uspeo da spoznam,a pitanje je dal si ti u stanju da tu istinu prihvatish....i dal si u stanju da se nosish sa njom.....
 
Srculence:
Ama covece koje takve stvari...sta bi ja imala da mislim o zvaki koju sam ispljunula ili ono o nacinu na koji se neko ubije.... :roll:

Razmishlaj o tome ako zelish,mada znaj da ti zivot nece nikad vishe biti savrsheniji ako na to jednostavno zaboravish...Misli na sebe za pochetak...Do chega ti je stalo?
 
U jeeee! Baš sam se zamislila i naježila sva!
Kontam te konačno...pomišljam...doći će dan kada ću poslednji put ugledati pun mesec i neću biti svesna da sam se toga dana sa njim oprostila!

Tvoja razmišljanja su poezija!
 
whitenicky:
.... mozemo da pricamo o bilo cemu...... za pocetak ja sam Nikola .... :)))

taktika je sledetja...stavljati shto vishe smajlija...tako zapravo niko ne mozhe retji da si bio ozbiljan kada si rekao "mrzim te" "yebo bi te" il slichno...dakle ne mozhe te osuditi jer ti se uvak mozhesh odbraniti svojim smajlijem...ova rechenica je recimo zbog smajlija shala...u sushtini to nije shala...
 
ludakns:
Pitanje je veoma jednostavno,da li vam je stalo DO...zvake koju ste ispljunuli,kafe koja se ohladila,ptice koju je neko ubio...i na kraju,vasheg zivota,naci nacin da se ubijete i to uradite...To su ukratko pitanja na koja se moze reci covek je 0,00000000000000000001 posto kukavica ili 57,98473629483726 POSTO.
dalje... pre pljuvanja zvake mi je bilo do nje... ne volim hladnu kafu ali do tople mi je stalo... zao mi je ptice koju je neko ubio... i na kraju bez obzira na sve lose stvari na ovom svetu ne pada mi na pamet da se ubijem... ako moram bas da se uzivim u pricu samog "kraja" da ipak dodjem u situaciju da pozelim da sebi oduzmem zivot tj. da tako nesto uradim, verujem da kod takve odluke ne igra ulogu kako bih to uradila, jer se ona pojavljuje u sigurno teskom psihickom stanju gde se o smrti ne razmislja na nacin na koji to inace radimo, gde nije bitno da li je bolna vec samo koliko je izvesna...
i pitanje za tebe... sta je po tebi kukavica, covek koji se boji smrti ili onaj koji se boji zivota?
 
AntunTun:
taktika je sledetja...stavljati shto vishe smajlija...tako zapravo niko ne mozhe retji da si bio ozbiljan kada si rekao "mrzim te" "yebo bi te" il slichno...dakle ne mozhe te osuditi jer ti se uvak mozhesh odbraniti svojim smajlijem...ova rechenica je recimo zbog smajlija shala...u sushtini to nije shala...
...već suština u večitoj raspravi o smislu života...
...čime se ovde bavimo veoma ozbiljno i nadomak smo odgovora!... :wink:
 

Back
Top