"Ovo je vaša kuća"

због уса и енглеске (еу је њихова слугерања) :

нам се спрема резолуција о ђемосајду којом ће наши потомци бити до вјек вјекова озваничени као геноцидаши а потомци су народа који је највећа жртва у 20 вјеку на простору југоистока европе .

због њих имамо бондстил који укида границу косова и албаније.

због њих имамо косово у савету еу.

због њих имамо и званичан услов уласка у еу када су маске спале - да признамо косово.
Vau. U doba Slobe plata 40 evra, sada pandurska penzija 800 evra, ali zato...Moramo da priznamo Kosovo i imamo neku rezoluciju o KiM-u, ili vec cemu, i ostalim zacinima..

Bas gadni ti Englezi sto nas teraju na to. :sad2:
 
народ нису ти лопови.


ти лопови су наметнути од ваше католичке багре - запада. титоистичка стока од 1945
riba smrdi od glave ali se od tela čisti

Do kada ćete aboliati "narod".. kada svi predstavnici tog naroda, a predstavnici treba da su elita, kradu, mažu i varaju kada dođu na vlast? Zar i oni nisu iz naroda i prvi u narodu, od lokalnih zajednica do predsednika. Ne, nego "narod" nevinašce, a ovi što vladaju... ju ju
 
тема је чисто прдуцкање.

не ваља ово са кинезима али ваљају уговори са еу
riba smrdi od glave ali se od tela čisti

Do kada ćete aboliati "narod".. kada svi predstavnici tog naroda, a predstavnici treba da su elita, kradu, mažu i varaju kada dođu na vlast? Zar i oni nisu iz naroda i prvi u narodu, od lokalnih zajednica do predsednika. Ne, nego "narod" nevinašce, a ovi što vladaju... ju ju
хоћеш рећи , власт еј огледало народа ?

е па није тако.

овај народ нико не пита . избори од 1945 су чиста диктатура и лоповлук.

тако и последњих 35 година.

данас имамо поткупљивање за три црвене.

тај кога пљујеш у теми је управо онај који сваку совју кампању заснива управо на том тобож напретку који је оставрен уз помоћ западњачких фабрика првенствено (има и са истока и из турске) и инвестиција са запада ...

причаш о споразумимам са еу, који су чисто дужничко ропство... и пропаст.

рецимо фабрике где западњаци не морају да плаћају држави :

ренту за фабрику и земљиште, џабе 10 година

социјално радницима - плаћа држава десет година

плаћају само палте које су пет пута мње него би биле у немачкој енглеској или уса и то без трошкова социјалног и пензионог осигурања...



тако да мани нас тих уговора са еу и западним инвеститорима....
 
A ono svaki primerak tog naroda uzme pa da mito. Svaki taj mito je urušavanje društva.
Osim mita ide ponešto i u sopstveni džep ako se ukaže prilika.
то мито је идеологија титоиста од 1945

сатиме су и дошли на власт преко енглеза а тиме су се рецимо лепо поткупили београдски ''другови'' који су 1974 прећутали ан сецесионистички устав који је само србију поделио на три дела а покрјаинама дао право гласа као свим републикама што их је направило државама у држави.

мито- титоистичко дело за издајнике
 
српски народ неће уса и еу диктатора који доводи косово у савет европе , који доноси резолуције да су срби геноцидаши, који условљавају србију са уласком у еу , одрицањем косова...
 
... Izjavi gospodin predstavnik građana Srbije predsedniku Kine.

Šta li znači ova izjava?

Prostiremo se kao otirač?
Radite nam šta želite?
Gostoljubivi smo?
Emotivna?
Želimo još kineza ovde?

Mislim, koja je poenta u političkom smislu ovakvog jednog iskaza?
Mene je, iskreno, sramota ove patetike. Ovo se nikome ne govori čak ni u privatnom kontekstu. A šta ako nije samo patetika, šta ako im je dao Srbiju na izvolte?
I zašto? Šta se dobija time? Koje su posledice svega ovoga?

"Ovo je vaša kuća, želim Vam dobro zdravlje i da dugo vladate NR Kinom.
Neka živi čelično prijateljstvo NR Kine i Srbije", poručio je predsednik Srbije.

link
https://www.b92.net/info/politika/2...vecani-rucak-siju-ovo-je-vasa-kuca-video/vest
Hile, čitaš li ovo?
 
... Izjavi gospodin predstavnik građana Srbije predsedniku Kine.

Šta li znači ova izjava?

Prostiremo se kao otirač?
Radite nam šta želite?
Gostoljubivi smo?
Emotivna?
Želimo još kineza ovde?

Mislim, koja je poenta u političkom smislu ovakvog jednog iskaza?
Mene je, iskreno, sramota ove patetike. Ovo se nikome ne govori čak ni u privatnom kontekstu. A šta ako nije samo patetika, šta ako im je dao Srbiju na izvolte?
I zašto? Šta se dobija time? Koje su posledice svega ovoga?

"Ovo je vaša kuća, želim Vam dobro zdravlje i da dugo vladate NR Kinom.
Neka živi čelično prijateljstvo NR Kine i Srbije", poručio je predsednik Srbije.

link
https://www.b92.net/info/politika/2...vecani-rucak-siju-ovo-je-vasa-kuca-video/vest
Znači da smo ga nayebali. Tek će sad da žuti daju gas po nama.
 
To samo dok SNS nije ugrožen.
Ali čim počne da se ljulja, Gromu se pali lampica da je ''država'' ugrožena.
Šešeljeva škola.
Jedino što treba sačekati da nas prime u EU . Kad će se to desiti ? , za koliko miliona godina ? Đinđić obećao 2005. godine , znači uskoro.
Kakve veze tim ko u Srbiji vlada ima činjenica da npr ova ovde uopšte ne želi da dozvoli prijem Srbije u EU?
 
Evo mongoloida Djurica; Kinezi mogu da misle samo da je ceo narod retardiran kad je taj 🦧 MIP; mada ima i gorih “lidera” tamo gde sunce zalazi dok hebu prostituke i jos maloletne.


1715227003033.jpeg
 
Mislim da nam je "slobodarski" duh gde mi nismo ničiji i svima ćemo odgovoriti sa visoko podignutim kur*em doneo to da nam pola populacije leži na grobljima rasutim svuda.

Pametni razmatraju geopolitičke promene i kad već imamo narod koji na nas ne gleda neprijateljski, zašto da ne pokušamo to da iskoristimo? Ovo je vaša kuća više vidim kao neku dobrodošlicu uvek, a ne kao "uzmi i je*i nas, molim te".

Kao kad bih ja tebi rekao "ovo je tvoja kuća" da dođeš kod mene, što znači više "dođi mi opet", a ne "evo, prepisaću ti pola stana".
 
Bravo lutko sad si naucila sta je politika. Cestitam i nema na cemu
To nije politika ako Vucic misli da je neki genijalac koji moze sviju da vara a da niko to ne moze provaliti, to je smijurija. Vucic je dao Kinezima puno a to je pristup Kinezima na evropsko trziste na stetu EU iako je Srbija kandidaat za pristup EU, znaci prevario EU (Srbija je sad Kineski igrac protiv interesa EU, velika stvar) To je trebao veoma dobro naplatiti ako je taj put izabrao a ne kupio vozove i lete avioni na vise destinacija u Kinu sto je isto u interesu Kine. Mislis da ne razumijes sta je Srbija dala Kinezima na 10 godina a nigdje se ne vidi sta je Srbija dobila. Mozda se kasnije pojave neki podatci sta je Srbija sve dobila.
 
Meni je dovoljan podatak da tamo gde su Kinezi došli, zbog njihove prljave tehnologije je broj kancera udvostručen a negde i utrostručen.

Ko ne zna o čemu govorim, neka pita malo lekare u Smederevu i Boru.

Neka hvala, što dalje od njih.

Mada, narod će da ignoriše i da naiebe, kao i obično. I to ne zbog slobodarskog već zbog podaničkog duha.

Slobodarski duh rađa kasnije podanički duh, jer je masa slobodarskog izginulo u ratovima za slobodu, dok su oni najgori ostajali i sad nam kolo vode. To pod jedan.

A pod dva, kaži mi koja nam to zemlja donosi "zelenu" tehnologiju i fabrike? Čiji je Rio Tinto npr? Ako bilo ko veruje da će Kinez, Rus, Amer ili Nemac da dođe ovde i tebi donese zelenu granu, a ostavi sebi gume, rude i ostalo, pa taj je lud. Dobre stvari za našu državu možemo da uradimo samo mi sami, a mi nismo predviđeni ovde da odlučujemo sami i da budemo dobro, već smo od strane Evrope predviđeni da budemo njihova deponija i izvor radne snage.

Broj kancera nam je u porastu i od naše braće sa Zapada koji su istresli tu količinu osiromašenog uranijuma da su nam je*ali mater za vek ceo i više, ali ne vidim da vas to sprečava da kažete "neka, hvala, što dalje od njih" već vas pola koji pišete protiv Kineza, npr, živi u tim zemljama koje su bile deo grupacije koja je istresala kancer na nas.
 
Slobodarski duh rađa kasnije podanički duh, jer je masa slobodarskog izginulo u ratovima za slobodu, dok su oni najgori ostajali i sad nam kolo vode. To pod jedan.

A pod dva, kaži mi koja nam to zemlja donosi "zelenu" tehnologiju i fabrike? Čiji je Rio Tinto npr? Ako bilo ko veruje da će Kinez, Rus, Amer ili Nemac da dođe ovde i tebi donese zelenu granu, a ostavi sebi gume, rude i ostalo, pa taj je lud. Dobre stvari za našu državu možemo da uradimo samo mi sami, a mi nismo predviđeni ovde da odlučujemo sami i da budemo dobro, već smo od strane Evrope predviđeni da budemo njihova deponija i izvor radne snage.

Broj kancera nam je u porastu i od naše braće sa Zapada koji su istresli tu količinu osiromašenog uranijuma da su nam je*ali mater za vek ceo i više, ali ne vidim da vas to sprečava da kažete "neka, hvala, što dalje od njih" već vas pola koji pišete protiv Kineza, npr, živi u tim zemljama koje su bile deo grupacije koja je istresala kancer na nas.
o tim kancerima o kojima drugosrbijanstina pise su posejali njihove gazde ali kao i svaki podanik moraju lagati o zlocinima protiv sopstvenog naroda kao sto su to radili kvislinzi tokom nacisticke okupacije srbije
 

Back
Top