ovan

Ako znas podznake i jednog i drugog, javni se, pa ces dobiti "siri" komentar...
Za sada mogu reci, da to i nije bas sjajna kombinacija, ali je bolja od obrnute (zenski ovan/muski rak)...Moras biti stalno izazov za njega, jer on je dete, voli da se igra i sali, da je uvek u pravu, ali ume uvek da te nasmeje!

Ajde, pa do kuckanja...:D
 
ja se inace zabavljam sa ovnom , ja sam dupli blizanac a on je ovan rak i mislim da nas kombinacija nije tako losa. ustvar sta htedoh reci. Upravo danas me je toliko iznenadio svjojm saosecajnoscu da nemam reci tako da eto on je jedan od ovnova kome se ja iskreno divim( bar za sada)
jako je bitno i sta je u poznaku, mislim da to moze dosta da ga smeksa.
 
Ja znam muškarca duplog Ovna i moram reći da je mnogo mekan za jednog Ovna. Saosećajan uvek, u svakom trenutku u njegovim pogledima, postupcima ogledala se ljubav prema mojoj drugarici s kojom se zabavljao. I uopšte nije bio u fazonu da krije osećanja ni pred njom ni pred njenim ili njegovim prijateljima. Mnogo se trudio da je usreći.

Na žalost ili na sreću, raskinuli su posle godinu i po dana zabavljanja (ona je njega ostavila).
 
Ne znam tacno sta je u podznaku.Pitacu ga.Ja sam rak/vaga.;)
i jeste mekan prema meni i pokazuje svoja osecanja - osim ako se ne folira - a ne izgleda mi tako - cudni su putevi .....ko ce ga znati vise:o
 
Hehe, ako si ti u podznaku Vaga, onda ti 7. kuća počinje u Ovnu.

E, sad bi bilo zgodno da se jave ovi naši astrolozi da kažu koju, možda to i ima neke veze s tvojom trenutnom situacijom s dotičnim gos-n Ovnom ;)
 
Nestasna Ameba:
Hehe, ako si ti u podznaku Vaga, onda ti 7. kuća počinje u Ovnu.

E, sad bi bilo zgodno da se jave ovi naši astrolozi da kažu koju, možda to i ima neke veze s tvojom trenutnom situacijom s dotičnim gos-n Ovnom ;)

joj,samo kad bi znala koliko smo slicni,kako su nam se desavale slicne stvari,hteli smo i istu skolu da upisemo - pa nismo - ima toliko podudarnosti, i on se svakodnevno smeje na to - mislim on ih otkriva - ja cutim i cudim se:roll: nisam jos takva poklapanja srela:o
pitacu ga sutra sta je u podznaku
i mene sad zivo intresuje:D
 
esperanca137:
joj,samo kad bi znala koliko smo slicni,kako su nam se desavale slicne stvari,hteli smo i istu skolu da upisemo - pa nismo - ima toliko podudarnosti, i on se svakodnevno smeje na to - mislim on ih otkriva - ja cutim i cudim se:roll: nisam jos takva poklapanja srela:o
pitacu ga sutra sta je u podznaku
i mene sad zivo intresuje:D
Ovan + Rak= Not Happy End!
 
ovan ne voli da bude u'vacen...moras biti jako suptilna:da bude ubedjen da je on u'vatio tebe...a najbolje da nikad ne bude 100% siguran da te ima (sto je jednom raku tesko,jer ste vi emotivne dusice koje se prepuste) jer kad shvati da si tu sa njim i nigde ne ides,ili gubi interesovanje ili te tretira zdravo za gotovo,kao da se ne moze desiti da mu zbrises!
e,sad sam se isk@kila k'o da se razumem u astrologiju! sad ce onaj krvavi da me zeki! :lol:
 
peach:
ovan ne voli da bude u'vacen...moras biti jako suptilna:da bude ubedjen da je on u'vatio tebe...a najbolje da nikad ne bude 100% siguran da te ima (sto je jednom raku tesko,jer ste vi emotivne dusice koje se prepuste) jer kad shvati da si tu sa njim i nigde ne ides,ili gubi interesovanje ili te tretira zdravo za gotovo,kao da se ne moze desiti da mu zbrises!
e,sad sam se isk@kila k'o da se razumem u astrologiju! sad ce onaj krvavi da me zeki! :lol:
Breskvice, upravu si, a za krvavu stoku se ne brini, mnogo je on glup da bilo sta shvati...
8-)
 
ma niiiije! :-)
krle je jedan pozitivan z-bant! :P
samo ume da se zanese...pa ponekad pretera!
(e,ova 3. recenica je bila samo zato da me ne upise u sliht dana :lol: )
 
E ako si ti u podznaku Vaga, to je vec dobro...Mora da on ima u podznaku nesto sto malo "smiruje" tog Ovna! Javi sta je u podznaku, pa cemo vec videti sta zvezdice kazu za vas...;)
Srecno!
Do kuckanja:D
 
To je individualno,zavisi na pr. u kom znaku mu je mesec i venera.Ja se nikako ne bih slagala sa njima da mi nije venera u njihovom znaku.I to menja stvar drasticno.U principu su poozitivni ljudi i originalni,a to isto ochekuju i od drugih.Tachno je da vole neprestano da ih neko animira kako im ne bi bilo dosadno,Brzo im opada paznja ako gube interesovanje.Kada vole vole strasno tu nema shta,i ti si centar sveta ,ali postoji opasnost od zasicenja,pa se i oni tako menjaju.
 

Back
Top