Otvoren prvi gej centar u centru Beograda

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
cela planeta pa nije ista

i šta tebe brine što se mi ovde pederišemo za pare?
ti si se prodala za NJemačku i molim lepo i deci si švapska imena dala, nemoj da mažeš i lažeš

učiš Evrotalibane pameti sa NJemačkim prihodima, ne baš uvek zaradom ali prihodima
tamo socijalno bar radi serh hoch ovde oči da im iskopaš za dečji dodatak

mnogo si se propametio otkako si poceo da posecujes ovaj gej centar...
gay.gif
 
Ел имаш неки интерациал
?

jel to ono crnac sa belkinjom i belac sa crnkinjom?

slabo mi to Srbi, najviše zbog nacioanlnog predubedjenja da crnac ima veći od našeg
a zapravo Srbi imaju veliki jer nas akao ko je stigao, mislim ženski deo
jer Rusi imaju najmanji od svih Slovena
tako kaže antropologija, oni se nisu mešali sa Turcima i ostalom Azijom
 
Да се под хитно направи АнтиГеи центар.

У Руском Дому на пример.Играчице из Русије/Украјине викендом, радним даном домаће робље.Гала журке.Станија, Сораја и Ивана Жигон са силиконима као домаћице.

Столичнаја и Финландиа у потоцима.Нек цркне Бранка Белк Роуз и њено топло пиво од 900 дин, мрш :evil:
 
Та ПЕДЕРСКА ЈАВНА КУЋА је свега 4 зграде удаљена од Породилишта ГАК "Народни фронт"ул.Краљице Наталије(Народног фронта) бр.62



I šta onda?
Gejevi se ne poradjaju

a i tamo u tom GAK-u više vole da gledaju fudbalsku utakmicu nego ženu da porode
mogla i sama kod kuće, samo precvikaš pupčanu vrpcu i sačekaš da iscuri posteljica
a onda ajd u rat da pogineš
 
Да се под хитно направи АнтиГеи центар.

У Руском Дому на пример.Играчице из Русије/Украјине викендом, радним даном домаће робље.Гала журке.Станија, Сораја и Ивана Жигон са силиконима као домаћице.

Столичнаја и Финландиа у потоцима.Нек цркне Бранка Белк Роуз и њено топло пиво од 900 дин, мрш :evil:

Jel umakala šta u to pivo kad je 900 din?
 
Да се под хитно направи АнтиГеи центар.

У Руском Дому на пример.Играчице из Русије/Украјине викендом, радним даном домаће робље.Гала журке.Станија, Сораја и Ивана Жигон са силиконима као домаћице.

Столичнаја и Финландиа у потоцима.Нек цркне Бранка Белк Роуз и њено топло пиво од 900 дин, мрш :evil:

Nije to cilj.Treba svi zajedno da sedimo u miru i ljubavi.:zag:

- - - - - - - - - -

Jel umakala šta u to pivo kad je 900 din?

Kost T-Rexa...

- - - - - - - - - -

I šta onda?
Gejevi se ne poradjaju

a i tamo u tom GAK-u više vole da gledaju fudbalsku utakmicu nego ženu da porode
mogla i sama kod kuće, samo precvikaš pupčanu vrpcu i sačekaš da iscuri posteljica
a onda ajd u rat da pogineš

:rotf:
 
Мислим да је пре истакала.

Ja pre mislim da je ovima ovde istočena pamet

Pazi postavku problema - AKO DECA VIDE
dobro, dete vidi i pita... ali... svi smo mi bili deca
da li smo kao deca bili seksualno aktivni?
Pogotovo me zanima odgovor od ovih što ĆE IM VIDE DECA

A opet, čitam temu o Siriji...
Navijaju ljudi za Ruse ili za Jevreje ili za Amerikance
pa bih pitao - A ŠTA AKO DETE IZ SIRIJE VIDI?
Koliko je dece u raspadu SFRJ videlo svoje mrtve?

JEL TO TA BRIGA O DECI ŠTA DA GLEDAJU A ŠTA NE?

Ovo mi dodje kao briga farmakomafije o dečjem zdravlju
a onda sa tim parama od prodatih injekcija finansiraju kongres
da oleše tu državu, DA NE VIDE DECA
 
Ja pre mislim da je ovima ovde istočena pamet

Pazi postavku problema - AKO DECA VIDE
dobro, dete vidi i pita... ali... svi smo mi bili deca
da li smo kao deca bili seksualno aktivni?
Pogotovo me zanima odgovor od ovih što ĆE IM VIDE DECA

A opet, čitam temu o Siriji...
Navijaju ljudi za Ruse ili za Jevreje ili za Amerikance
pa bih pitao - A ŠTA AKO DETE IZ SIRIJE VIDI?
Koliko je dece u raspadu SFRJ videlo svoje mrtve?

JEL TO TA BRIGA O DECI ŠTA DA GLEDAJU A ŠTA NE?

Ovo mi dodje kao briga farmakomafije o dečjem zdravlju
a onda sa tim parama od prodatih injekcija finansiraju kongres
da oleše tu državu, DA NE VIDE DECA

ajd sto ce da vide, nije to toliko strasno...problem nastaje sa ispiranjem mozga...kad drustvo, skola i citava okolina pocnu to dete da ubedjuju da je normalno biti gej i trpati se u bulju...
 
BG: Tuča na raspravi o gej centru

Na javnoj raspravi održanoj u opštini Savski venac o gej centru "Egal Port" otvorenom u Beogradu, stanar fizički nasrnuo na predsednicu udruženja Egal. Intervenisala policija i uhapsila napadača.



73825_pride2007castrorainbowflag_kf.jpg

Foto: Ilustracija


Gej centar koji je otvoren u Beogradu uznemirio je duhove. Pozivajući se na neraščišćene pravno imovinske odnose, na zahtev advokata Đorđa Mara koji je u sporu sa preduzećem "Morava", vlasnikom prostora gde je otvoren gej centar, organizovana je javna rasprava u opštini Savski venac.


Iako su svoj dolazak na ovu raspravu pompezno na sajtu najavile i pristalice desničarske organizacije Dveri, koje su pokrenule i peticiju protiv otvaranja "Egal porta" jer je u blizini porodilišta i Ruske kuće, na skupu se nisu pojavili.
Ipak, na raspravi se pojavilo 15 do 20 stanara zgrade koji se protive otvaranju gej centra u njihovom komšiluku.



Jedan od njih (45) bio je posebno agresivan i napao je predsednicu udruženja "Egal" i vlasnicu "Egal porta" Vesnu Zorić, udario je u glavu i počeo da je čupa za kosu, dok je drugi pretio da će "dovesti navijače".

S obziom na to da je policija i pre početka rasprave procenila da se radi o visokorizičnom skupu, i postavila jake policijske snage kod Opštine, napadača su pripadnici interventne brigade odmah uhapsili.

Policija dežura i u Ulici kraljice Natalije gde se i nalazi prvi LGBT centar u Beogradu " Egal Port".

**********************************************

А зато ли ја плаћам порез - ДА ПОЛИЦИЈА ЧУВА ПЕДЕРЕ И ЛЕЗБОСЕ..... мааааааааааа...... треба масовно организовати НЕПЛАЋАЊЕ БИЛО КАКВИХ ПОРЕЗА ДОК СЕ НЕ ОПАМЕТЕ.......
 
А деца пикају Гранд Тефт Ауто :lol:

lepa vremena - kuka za tom igricom samo skineš torent ubaciš crack i radi

al sad zapenili za onaj Minecraft a prc moj modovanje ako je crackovan
slinio jedan mali oće AETER MOD, i za sada ima samo varijanta ili original minecraft sa svim dodacima
ili aeter ali samo aeter...

i objašnjava on meni preko youtube klipa u koji se folder gde šta gura
ima 9 godina ne zna engleski ali zna da zaustavi klip i da ponovi manipulaciju sa folderima

a gluplju igru nisam video
i pitam ga pa jel to onaj tvoj drug ima pa zato tražiš?
nema
a da nije neki stariji dečak iz škole pričao kako ima aeter mod?
nije
Pa ko ima taj Aeter Mod?
Niko u školi

:think:
 
BG: Tuča na raspravi o gej centru

Na javnoj raspravi održanoj u opštini Savski venac o gej centru "Egal Port" otvorenom u Beogradu, stanar fizički nasrnuo na predsednicu udruženja Egal. Intervenisala policija i uhapsila napadača.



73825_pride2007castrorainbowflag_kf.jpg

Foto: Ilustracija


Gej centar koji je otvoren u Beogradu uznemirio je duhove. Pozivajući se na neraščišćene pravno imovinske odnose, na zahtev advokata Đorđa Mara koji je u sporu sa preduzećem "Morava", vlasnikom prostora gde je otvoren gej centar, organizovana je javna rasprava u opštini Savski venac.


Iako su svoj dolazak na ovu raspravu pompezno na sajtu najavile i pristalice desničarske organizacije Dveri, koje su pokrenule i peticiju protiv otvaranja "Egal porta" jer je u blizini porodilišta i Ruske kuće, na skupu se nisu pojavili.
Ipak, na raspravi se pojavilo 15 do 20 stanara zgrade koji se protive otvaranju gej centra u njihovom komšiluku.



Jedan od njih (45) bio je posebno agresivan i napao je predsednicu udruženja "Egal" i vlasnicu "Egal porta" Vesnu Zorić, udario je u glavu i počeo da je čupa za kosu, dok je drugi pretio da će "dovesti navijače".

S obziom na to da je policija i pre početka rasprave procenila da se radi o visokorizičnom skupu, i postavila jake policijske snage kod Opštine, napadača su pripadnici interventne brigade odmah uhapsili.

Policija dežura i u Ulici kraljice Natalije gde se i nalazi prvi LGBT centar u Beogradu " Egal Port".

**********************************************

А зато ли ја плаћам порез - ДА ПОЛИЦИЈА ЧУВА ПЕДЕРЕ И ЛЕЗБОСЕ..... мааааааааааа...... треба масовно организовати НЕПЛАЋАЊЕ БИЛО КАКВИХ ПОРЕЗА ДОК СЕ НЕ ОПАМЕТЕ.......

Stanari iz pomenutog ulaza su namirili svoje dupe otkupom državnih stanova u iznosu od 200 maraka
Kad je za njihovo dupe onda sve može
 
Ко није убио курву да узме назад паре у ГТА, тај није окусио слаткоћу живљења.

Геи лоби намеће нове стандарде слаткоће живљења.Не смем ни да замислим шта ће бити у Петици кад изађе на јесен, Содома и Гомора.

The_Ballad_of_Gay_Tony_cover.jpg
 
ajd sto ce da vide, nije to toliko strasno...problem nastaje sa ispiranjem mozga...kad drustvo, skola i citava okolina pocnu to dete da ubedjuju da je normalno biti gej i trpati se u bulju...

Kad je počeo raspad SFRJ nas je učiteljica istorije terala da pevamo četničke pesme
eto nismo postali gejevi zahvaljujući ovoj izuzetnoj učiteljici koja je par meseci ranije
davala kečeve u dnevnik ako nismo znali kad je bio desant na Drvar

Pametna žena, promenila istoriju za nedelju dana
Drma mi se drma mi se
na šubari cveće
Ubićemo zaklaćemo
Ko sa nama neće

e to deca da uče a ne da se trpaju u Ljubu
 
Kad je počeo raspad SFRJ nas je učiteljica istorije terala da pevamo četničke pesme
eto nismo postali gejevi zahvaljujući ovoj izuzetnoj učiteljici koja je par meseci ranije
davala kečeve u dnevnik ako nismo znali kad je bio desant na Drvar

Pametna žena, promenila istoriju za nedelju dana
Drma mi se drma mi se
na šubari cveće
Ubićemo zaklaćemo
Ko sa nama neće

e to deca da uče a ne da se trpaju u Ljubu

to nego sta, kakav ljuba...
 
koja je budala odlucila da otvori gej centar u gradu? treba im dati neki napusteni zabaceni salas pa nek se tamo jebavaju do mile volje...

Mene više brine koja budala dala onom gorili iz SNS-a da dečji parkić pretvori u privatni parking za 6 automobila

A šta tebe brine sestro? neće se više radjaju Srbi u Srbiji?
Pa neće - nema para
To bar ti znaš
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top