Otpisani na RTS1, ponovo?!?!?

Pa dobro ljudi dokle vise??? I to u udarnom terminu od 20h ? U najavi pise "gledate seriju rekordne gledanost", NARAVNO, svaki srbin je Otpisane gledao bar 5x !!! :besna:


Moraces da pitas g Tijinica Aleksandra posto ON komanduje programskom semom. Moje misljenje je da u RTS-u pate od totalne amnezije ili nekog drugog mnogo goreg oboljenja.
Posle ide bolji zivot, planeta majmuna koliko se secam tu seriju su na pola prekinuli bez ikakvog objasnjenja, Ljovisna, Kasandra, trebalo bi opet da joj organizuju docek davno je bilo, nisu skoro pustali Dinastiju :), samo da im dam ideju, posto ne gledam i Kozara sa Ljubisom Samardjicem kako tavlja u raslje pustu i pogadja avi(n)jon, valda je to bilo u tom filmu.
I molio bih jos jednom seriju sa Jaretom i Pajom Kamiondjije mada je skoro bila po millioniti put.
I jos da ukinu pretplatu jer je jeftina za serije koje smo gledali dok pretplate nije bilo
 
Kada malo bolje razmislim, TV ne vredi ni gledati uopste !!! Ali posebno me zbunjuje cinjenica da RTS kao nacionalna televizija ne postuje satnicu, zapravo, ne postuje "kosuljicu" po kojoj radi. Ako u najavi stoji da "Bouns" pocinje u 23h, onda je potpuno amaterski da je puste u ponoc. STa ocekivati onda od drugih tv stanica? Uostalom, postovanje prema gledaocima je nesto sto njima svakako nedostaje !:rtfm:
 
Pa nije lose sto pustaju Otpisane to je odlicna serija mozda su malo preterali ali ima onih koji je nisu gledali,bolje je Otpisani ili bilo koju seriju pustiti sto puta nego one glupe emisije na Pinku poput Granda,Gerile,Show Brawo Show-sve je bolje od njihovih gluposti Pink da nema Trotera bila bi totalno ****** televizija....
 
Čak ni PINK ne reprizira svoje seljačke serije novije produkcije,a RTS reprizira one od pre 1000 godina po stoti put;eto,to me nervira!!!

Pa verovatno ih ne repriziraju jer su glupe,Pinkove serije su cisto smece,nemozes ih nijednom pogledati,poput onih Seljaka,Agencija SIS i ostalih gluposti,vecina RTS-ovih serija su odlicne i mogu se gledat sto puta,kao "Vruc vetar","Srecni ljudi","Porodicno blago",pa sada "Bela ladja"-ove serije se nemogu ni porediti sa bilo kojom Pinkovom serijom...verovatno ima dosta onih koji nisu gledali ove serije....ove serije se mogu gledati sto puta,ja sam "Vruc vetar","Srecne ljude"...gledao sto puta i opet sam gledao "Vruc vetar"-serija je strava...:klap:...
 
S jedne strane sam otišla off topic kad sam spomenula Pink , al'uzela sam ga cisto paradoksalno.Po meni se Otpisani ne mogu ni porediti sa ostalim serijama RTS-a jer su nerealni:2 lika za 45 minuta ubiju ceo bataljon i više...Jednostavno pre 50 godina je to pilo vodu al' danas mi je nezamislivo da neko to smatra ok.
 
Po meni se Otpisani ne mogu ni porediti sa ostalim serijama RTS-a jer su nerealni:2 lika za 45 minuta ubiju ceo bataljon i više...Jednostavno pre 50 godina je to pilo vodu al' danas mi je nezamislivo da neko to smatra ok.

Pa nije bas tako."Otpisani" su nasa najbolja akciona serija svih vremena,to je cinjenica.A to da pobiju ceo bataljon...:roll: Mislim da si pobrkala sa Valterom :mrgreen:
 
S jedne strane sam otišla off topic kad sam spomenula Pink , al'uzela sam ga cisto paradoksalno.Po meni se Otpisani ne mogu ni porediti sa ostalim serijama RTS-a jer su nerealni:2 lika za 45 minuta ubiju ceo bataljon i više...Jednostavno pre 50 godina je to pilo vodu al' danas mi je nezamislivo da neko to smatra ok.

I pre 50 godina se živelo bolje nego sada...da se ja pitam,reprizirao bih sve od 60-ih do kraja 80-ih...ovo danas je teško smeće koji posle jednog gledanja mogu komotno te rolne da frljnu u kantu.
 
otpisani.jpg


Serija nije losa, pogotovo nasprem ovih danasnjih (PINK-ove narocito, govorim o domacim, ta televizija da ne pusta MUCKE imala bi gledanost 0,01%), muzika iz otpisanih je legendarna, glumacki sastav fenomenalan, ima mnogih koji je nisu do sada gledali....Bolje i da repriziraju te serije nego da pustaju neke nove koje nisu ni dostojne da se prikazuju ni na nekim lokalnim TV stanicama, a ne nacionalnim televizijama....
 

Back
Top