Отмичари Данке Илић поткупили њене ткз. "убице"?

GLUMI VERNIKA, A UČESTVOVAO U MONSTRUOZNOM ZLODELU SVOG SINA! Otac ubice male Danke na Fejsbuku propagira veru, a ćuti gde je TELO​


https://www.kurir.rs/crna-hronika/4...na-fejsbuku-propagira-veru-a-cuti-gde-je-telo

Ovo je isto cudno, podseti me na slucaj Ane Mihaljice,...jel to satanisti organizovano napadaju vernike?
Нема он везе са сатанистима него је то последица стања у друштву које се распада већ 30 година само сада улази у период кулминације. Нагледаћемо се и наслушаћемо се оваквих и још горих ситуација, све више у будућности.
Потпуно поремећен систем вредности дужи низ година сада почиње "брање плодова" таквог понашања, рада и вођења друштва.
 
D. D, S. J jesu osumnjičeni da su prvo udarili Danku, D. D je priznao da je svirepo ubio Danku, sada neće da kaže gde je telo jer je to savet od njegovog advokata i tako pokušava da izbegne doživotnu kaznu zatvora.

Postoji dovoljno dokaza da se D. D osudi za svirepo ubistvo, a S. J i R. D da se osude za pomaganje.
.
Мени све више изгледа да ови што су ухапшени немају никакве везе са овим злочином.

Зашто би неко признао да је починио неки злочин, а затим крио детаље.

.
 
Dejan Dragijević (50) i Srđan Janković (50), osumnjičeni da su 26. marta ubili Danku Ilić (2) u Banjskom polju kod Bora biće dovedeni iz pritvora u Zaječaru u Specijalnu zatvorsku bolnicu Centralnog zatvora u Beogradu radi psihijatrijskog veštačenja, koje će se obaviti u sklopu istrage Višeg javnog tužilaštva u Zaječaru.

Kako saznajemo, tužilaštvo će pored psihijatrijskog veštačenje osumnjičenih, preduzeti još najmanje pet dokaznih radnji u slučaju protiv dvojice radnika borskog JKP "Vodovod", a koji se sumnjiče da su devojčicu prvo udarili službenim kolima, zatim je zadavili i sakrili njeno telo koje ni dan danas nije pronađeno.
 
I dalje sam stanovišta da je potrebno angažovati nekog dobrog FBI profajlera koji bi sam ispitivao ovu dvojicu, ili još bolje - naučio naše kako se to zapravo radi. Mi nemamo iskustva po tom polju, suviše smo ulepljeni i kompromitovani političkim pi..darijama..
Ако наша полиција није у стању ово да реши може и то али и даље мислим да је све до полиције.
2001 упознао сам пензионисаног припадника СУП-а који је, након завршене више (чини ми се) школе за инспекторе, почетком 60-их, додељен једном старом и јако искусном инспектору да се обучава у пракси. На тој практичној обуци први случај му је био нестанак девојке из Бегаљице (место близу Београда, општина Гроцка) и причао ми како је матори инспектор добио позив око 20 часова да се девојка није вратила кући, а већ око 01 после поноћи случај је био комплетно решен.
 
Ако наша полиција није у стању ово да реши може и то али и даље мислим да је све до полиције.
2001 упознао сам пензионисаног припадника СУП-а који је, након завршене више (чини ми се) школе за инспекторе, почетком 60-их, додељен једном старом и јако искусном инспектору да се обучава у пракси. На тој практичној обуци први случај му је био нестанак девојке из Бегаљице (место близу Београда, општина Гроцка) и причао ми како је матори инспектор добио позив око 20 часова да се девојка није вратила кући, а већ око 01 после поноћи случај је био комплетно решен.
Тако се некада обучавали нови полицајци.
 
Тако се некада обучавали нови полицајци.
Danas ovako

1713278255297.png
 
****ПРЕТПОСТАВКА****НЕОБОРИВА ДА СЕ НИЈЕ ДЕСИЛО****АЛИ НИ ДА СЕ ДЕСИЛО!****

Могућу развој догађај, за који нико не може рећи да се и није збио.

1. Данка је отета, у сарадњи или без сарадње мајке, врло је занимљиво да је мајка сликала ћерку
више пута из различитих углова у некој вукојебини, и да је скинула наушнице, (што 50ЕУР да се баци?!) за размишљање....отомпотом....

2. Данка је завршила у румунској породици влашког порекла, могући отмичари и будућа породица, имају везе и додире са Бором.

3. На дан када је аустријска полиција потврдила ДА оно дете ЈЕСТЕ Данка Илић, из небуха, искачу ткз. "УБИЦЕ!"
"НЕЕЕЕЕ, МИ СМО ЈЕ УБИЛИ! то никако није мала данка јер не може бити, јер смо је МИ УБИЛИ!" - веле они!

5. Србска милиција, такође као опарена скаче ДА МИ СМО ТО ЗНАЛИ ОД ПОЧЕТКА! само нисмо хтели да вам кажемо!

6. Отмичари, заправо, на дан објаве аутријске полиције, у врло кратком року, преко посредника, налазе неке СНС сендвиче будале
који за 5 - 10 0000 ЕУР, дају лажни исказ, очекујући новац за то, а и у чврстој вери и убеђењу да неће робијати ни дана,
јер "нема тела нема дела" на шта их је неко искусан свакако упутио....

7. И, сада, када треба пронаћи ТЕЛО истрага је запела, јер наравно да нема тела када нема ни дела,
Данка Илић, жива и здрава шета Даблином! ЈЕР, су могући отмичари Данке Илић заправо пронађени у Ирској
а не Аустрији. Тамо су давали изјаву, наводно....значи да су били на путу од Беча до Ирске, а одакле је тај пут почео?
Или, барем, одакле је почео пут Данке Илић?


Advokat koji je alarmirao javnost i spasio od mracnog sistema troje dece u slucaju Mihaljica...kaze da je slucaj Danke izmisljen:

Slusati od pocetka, negde oko 5-6 minuta to pominje...:




...
 

Back
Top