Otac kažnjava brže od države

kakvo lesenje?:D udarila mu hemicarka cusku...a po snimku bi se reklo da je sakom.i on joj vratio par cuski. za ostalo bold ok.i bilo na vestima puno ime i prezime, jes ti sad usto?:D

Zena od 60 kg nokautirala konja od 100 kg - kako da ne mozda u snovima!

Kada se u vestima na b92 prvi put pojavio snimak (vise puta) nije bilo imena i prezimena, za kasnije ne znam, ako su rekli ime sorry! Medjutim i dalje je tema bilmez a ne B92!
 
pa sto mu onda nije dala dnevnik sta je briga.mogla je reci...nisam mu mogla nista. ona ga je prva osamarila!
ZNAM! CRNI DANAK JE MOJA NESRECNO UTOPLJENA DRUGARICA! p.s. razredna se za to vreme svalerala i nikom nista.


Najstrašnije , a nije samo jedan usamljen slučaj:thumbdown::evil:

Koliko je takvih izgubljenih mladih života zbog "profesorske " nemarnosti i alavosti.:thumbdown:

Dok sam bila u turizmu , vodila sam i školske ekskurzije i nikada neću zaboraviti slučaj devetogodišnjeg dečaka koji je umalo UMRO zato što su se profesor i koleginica mu pijani kresali u nekoj od hotelskih soba i niko nije mogao da ih pronađe sve do ujutro , a bili su debelo plaćeni da vode računa o deci uzrasta do 4-og razreda Osnovne Škole.:thumbdown:

Da ja slučajno nisam bila na recepciji gde su me i našla ta uplašena i bespomoćna dečica ( moj posao nije bio da se staram o njima već da ih dovedem do Zlatibora i da se smeste u hotel) i da nisam ubedila kolegu recepcionera da napusti radno mesto ( popio i otkaz posle toga) , i da nismo dete stavili u kola i hitno odvezli u Užice na operaciju , taj dečak bi umro to veče.:thumbdown:

p.s. Inače roditelji dece , ako niste znali , svaki aranžman za ekskurziju vam je minimum 40% skuplji zbog alavosti i astronomskih dnevnica koje uzimaju profesori koji ih prate na tim ekskurzijama. :D
 
Niko od vas ne zna sta je predhodilo samarima.........

U moje vreme nisi smeo profesora mrko da pogledas, a direktor je bio kao Atila bic bozji........kada se culo da se spusta stepenicama, bezali su i odlikasi i ponavljaci podjednako........

Ali, sada su druga vremena.....deca od kada znaju za sebe gledaju "idole" Legiju i Arkana........kao i lokalne djilkose, "wanna be" mangupe kakvih ima u svakom selu u Srbiji.......i niko im nista ne moze.......

Zato se nije cuditi ovom samaranju hemicarke, jer sam siguran da toga po srbiji ima jos, samo nije snimljeno kamerom.......koliko je profesora dobilo batine na putu do kuce , u nekom mracnom hodniku , to niko ne zna...........

Dripca treba kazniti , naravno........ali, treba preispitati i koji je razlog sto je decko pukao.....ima profesora koji su zasluzili batine samo tako.....i samo ih godine ili dnevnik cuva da ih zasluzeno neko ne sutira tri puta dnevno.......kao raspop Bane.....
 
Niko od vas ne zna sta je predhodilo samarima.........

Dripca treba kazniti , naravno........ali, treba preispitati i koji je razlog sto je decko pukao.....ima profesora koji su zasluzili batine samo tako.....i samo ih godine ili dnevnik cuva da ih zasluzeno neko ne sutira tri puta dnevno.......kao raspop Bane.....

:ok: jasno ko dan.nego se neki uplasili da necemo u evropu.:D
 
Poslednja izmena:
Najstrašnije , a nije samo jedan usamljen slučaj:thumbdown::evil:

Koliko je takvih izgubljenih mladih života zbog "profesorske " nemarnosti i alavosti.:thumbdown:

Dok sam bila u turizmu , vodila sam i školske ekskurzije i nikada neću zaboraviti slučaj devetogodišnjeg dečaka koji je umalo UMRO zato što su se profesor i koleginica mu pijani kresali u nekoj od hotelskih soba i niko nije mogao da ih pronađe sve do ujutro , a bili su debelo plaćeni da vode računa o deci uzrasta do 4-og razreda Osnovne Škole.:thumbdown:

Da ja slučajno nisam bila na recepciji gde su me i našla ta uplašena i bespomoćna dečica ( moj posao nije bio da se staram o njima već da ih dovedem do Zlatibora i da se smeste u hotel) i da nisam ubedila kolegu recepcionera da napusti radno mesto ( popio i otkaz posle toga) , i da nismo dete stavili u kola i hitno odvezli u Užice na operaciju , taj dečak bi umro to veče.:thumbdown:

p.s. Inače roditelji dece , ako niste znali , svaki aranžman za ekskurziju vam je minimum 40% skuplji zbog alavosti i astronomskih dnevnica koje uzimaju profesori koji ih prate na tim ekskurzijama. :D

Sve je to tako, ali to je neka druga tema, koja takodje ima veze sa nasim drustvom koje se raspada, a kako vaspitavamo i obrazujemo decu, nista bolje ne mozemo ni ocekivati!!!
 

Back
Top