Osveta 2. put!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Robinzon Kruso:
A gde su ti bile oci kada si se zabavljala s njim. Da ti nisi previse zaljubljena u samu sebe pa stoga nisi ni primetila da on ipak ima neku koju voli...sto da se svetis, da si decka zainteresovala on bi ostavio tu drugu i dosao bi tebi...Devojcice iz ovoga samo izvuci pouku, jeste da se najteze uci na svojim greskama ali bolj jednom nego i drugi put...Ostavi decka na miru on je samo slusao svoje srce i nista vise a sta si ti slusala ko zna....Kada bi manje obracala paznju na samo svoj izgled onda bi ga mozda i zadrzala ZLATO IMAS TI I DRUGE VREDNOSTI KOJE TREBA DA POKAZES AKO HOCES NEKOG DA ZADRZIS PORED SEBE...Samo napred mozes ti to...

wow, kako si ti direktan i objektivan...kompliment!
 
jednom sam bila bolno zeznuta i osveta je bila slatka!!!
sprejom po trotoaru, da XXX ima malu pishu... bas tako. moglo je da se vidi i iz manjeg aviona. a pricalo se o tome jos dugo.
ne predlazem, ali mi je nekako bilo bash drago.
 
ON IMA MALU PISHU...Kakva mi je to osveta, bes glupo, a dok je bio svama Pisha je bila taman, Mislite da ce nekoga ko je spreman na tako nesto da uvredi ili zabrine neka vest o njegovom ponosu. Samo pripremate teren da on vas kada vas sretne jos vise uvredi i povredi...Dajte gde vam je kreativnost najsladja osveta je kada se od osvete odustane....to nas cini civilizovanim ljudima...
 
Jesi li ti siguran da nece da ga uvrijedi ili zabrine...??? Ja sam se tako nasalila s jednim momkom, nakon cega me je on non stop bombardovao pitanjem da li je to sto sam rekla tacno... Jedva sam ga uvjerila da sam se samo salila... :roll:
 
Ma dajte ljudi, ti pokusaji uvrede preko polnog organa doticnog gospodina su krajnje deciji....Potrebno je nesto krajnje perfidno....A za to treba strpljenja, pracenja situacije....Mmmmmmmmmmmmmmmmm.....
 
Pa Gazdarice kako mozes da kazes da ima malu Pishu ako si ga tokom seksa noktima grebala po ledjima, stenjala i urlala, dozovolila da ti sperma bude svuda pa i u usta a mozda si mu par puta rekla dok je bio u tebi ili dok si ga imal u ustima "KAKAV TI ***** IMAS BATICE" e sada ce da ga uvredi ako u javnosti kazes On ima malu pishu, pa uvredice ga ako je bas tacno a ako ne jeos vise ce ga osiliti da ga u sred najvece guzve izvadi i lupne njime o sank trazeci od konobara da mu napoji vranca, e ko ce u tom slucaju da bude povredjen......nastavak se zna...
 
lorde vidi se da si skorpija.
ponavljam ideja je potekla od muskarca.
i nikad to nisam uradila nije moj stil, ja bih mu to sapnula na uvo (kada je u velikom drustvu) najmaznijim mogucim glasom i nestala naravno.
 
pcelica:
lorde vidi se da si skorpija.
ponavljam ideja je potekla od muskarca.
i nikad to nisam uradila nije moj stil, ja bih mu to sapnula na uvo (kada je u velikom drustvu) najmaznijim mogucim glasom i nestala naravno.

Pa znam, Pcelice, da bi ti to uradila tako da ja npr. u zemlju propadnem.... :? Mislio sam generalno da je glupo pokusavati da skenjas nekoga govoreci mu da mu je mali....To mi deluje onako kao potez ocajnika.... 8)
 
Robinzon Kruso:
Pa Gazdarice kako mozes da kazes da ima malu Pishu ako si ga tokom seksa noktima grebala po ledjima, stenjala i urlala, dozovolila da ti sperma bude svuda pa i u usta a mozda si mu par puta rekla dok je bio u tebi ili dok si ga imal u ustima "KAKAV TI * IMAS BATICE" e sada ce da ga uvredi ako u javnosti kazes On ima malu pishu, pa uvredice ga ako je bas tacno a ako ne jeos vise ce ga osiliti da ga u sred najvece guzve izvadi i lupne njime o sank trazeci od konobara da mu napoji vranca, e ko ce u tom slucaju da bude povredjen......nastavak se zna...
Nisam spavala s njim... Samo je bio gol preda mnom...
 
lepo rekoh ovo je smislio muski mozak iz cega logicno zvuci da je potez ocajnika u pitanju :wink:
da u pravu si to za perfidnost osvete od strane skorpija osetila sam na svojoj kozi kako umete da budete gadne, ali snasla sam se ja vec nekako u svom stilu naravno 8)
 
Sto onda da se svetis kada ti nista neznaci...samo se skinuo obukao i otiso a ti da se svetis....nerazumem...Valjda je tema pocela kako je neko vreme on bio sa njom i u isto vreme imao i drugu pa je onda odlucio da bude sa drugom...tako je valjda pocela ova tema....
 
Robinzon Kruso:
Sto onda da se svetis kada ti nista neznaci...samo se skinuo obukao i otiso a ti da se svetis....nerazumem...Valjda je tema pocela kako je neko vreme on bio sa njom i u isto vreme imao i drugu pa je onda odlucio da bude sa drugom...tako je valjda pocela ova tema....
Ah, pa rekla sam ti vec da nije bila osveta u pitanju, vec sala... Da sam znala da ce on to ozbiljno shvatiti, nikada ne bih tako nesto izgovorila...
Inace, nije mu mali... Naprotiv, sasvim pristojan komad...
 
Moja sestra kaze da muskarca najvise boli kad mu povredis ponos. Nekad je to *ita, nekad kola. U ovom slucaju, ja bih se opredelila za kola. Jedan divan potpis po strani kola... I eto...

Druga fora, ako hoces da mu rasturis vezu onda ga "slucajno" sretni i pridji mu u stilu "Gde si ti sto se ne javljas". Obavezno kazi njegovo ime, a onda se obrati njoj i kazi "A ti mora da si XXX toliko sam cula o tebi. Dragi, a rekao si mi da ona nije toliko debela"( fora iz Bridzit Dzouns).
Ipak, uvek se stavi u poziciju da li bi ti volela da to tebi neko uradi. Onda kad stavis prst na celo i razmislis... Osveta je pipava stvar.
 
Robinzon Kruso:
A gde su ti bile oci kada si se zabavljala s njim. Da ti nisi previse zaljubljena u samu sebe pa stoga nisi ni primetila da on ipak ima neku koju voli...sto da se svetis, da si decka zainteresovala on bi ostavio tu drugu i dosao bi tebi...Devojcice iz ovoga samo izvuci pouku, jeste da se najteze uci na svojim greskama ali bolj jednom nego i drugi put...Ostavi decka na miru on je samo slusao svoje srce i nista vise a sta si ti slusala ko zna....Kada bi manje obracala paznju na samo svoj izgled onda bi ga mozda i zadrzala ZLATO IMAS TI I DRUGE VREDNOSTI KOJE TREBA DA POKAZES AKO HOCES NEKOG DA ZADRZIS PORED SEBE...Samo napred mozes ti to...

Zasto tako ostro?!
Ja ni u jednom trenutku nisam rekla da je izgled moja jedina prednost!
Veruj mi imam ja i mnogo drugih kvaliteta, i ne trudim se da ih krijem!!!

Potpuno si me pogresno shvatio i to me malo vredja!
Ok, znam ja da ti na osnovu ovih par recenica ne mozes da znas kakva sam ja osoba...
Samo sam naglasila da varijante da ga pravim ljubomornim nece imati nekog znacajnijeg efekta!

A kako nisam provalila?!
Prvo, ja postujem kada osobe u vezi zadrze svoju individualnost. I ja stvarno nisam imala nameru da trcim za njim 24h dnevno. I ja imam svoje obaveze i svoje prijatelje. I sve dok sam ja dobijala svu njegovu paznju kad se vidimo, ja apsolutno nisam imala razloga da sumnjam...
 
Svaka mu cast kada je uspeo da to sakrije od tebe toliko dugo, da ni u jednom trenutku ne posumljas... Pricala sam sa jednim tipom o tome. To je mala umetnost - biti sa 2 u isto vreme. Ali ipak, ispao je kreten. Sto jes jes!
 
Lilith:
Robinzon Kruso:
A gde su ti bile oci kada si se zabavljala s njim. Da ti nisi previse zaljubljena u samu sebe pa stoga nisi ni primetila da on ipak ima neku koju voli...sto da se svetis, da si decka zainteresovala on bi ostavio tu drugu i dosao bi tebi...Devojcice iz ovoga samo izvuci pouku, jeste da se najteze uci na svojim greskama ali bolj jednom nego i drugi put...Ostavi decka na miru on je samo slusao svoje srce i nista vise a sta si ti slusala ko zna....Kada bi manje obracala paznju na samo svoj izgled onda bi ga mozda i zadrzala ZLATO IMAS TI I DRUGE VREDNOSTI KOJE TREBA DA POKAZES AKO HOCES NEKOG DA ZADRZIS PORED SEBE...Samo napred mozes ti to...

Zasto tako ostro?!
Ja ni u jednom trenutku nisam rekla da je izgled moja jedina prednost!
Veruj mi imam ja i mnogo drugih kvaliteta, i ne trudim se da ih krijem!!!

Potpuno si me pogresno shvatio i to me malo vredja!
Ok, znam ja da ti na osnovu ovih par recenica ne mozes da znas kakva sam ja osoba...
Samo sam naglasila da varijante da ga pravim ljubomornim nece imati nekog znacajnijeg efekta!

A kako nisam provalila?!
Prvo, ja postujem kada osobe u vezi zadrze svoju individualnost. I ja stvarno nisam imala nameru da trcim za njim 24h dnevno. I ja imam svoje obaveze i svoje prijatelje. I sve dok sam ja dobijala svu njegovu paznju kad se vidimo, ja apsolutno nisam imala razloga da sumnjam...

Nisam hteo da budem tako grub, ali stvarno mrzim rec OSVETA...Nesumnjam da imas i druge kvalitete, i posle ovako demokratskog i tolerantnog odgovora cak sam i siguran da si dobar covek...Pusti neka druge sile koje mi nemozemo da objasnimo da obave svoje...U zelji da se osvetis zapostavices sebe i mozda potencijalnu priliku koja ce ti se pruziti, zato glavu gore, ponosno, indirektno pokazi tipu sta je izgubio nemoras ti da mu se svetis ako je bio vredan shvatice....Ciao.
 
ej, zaboravi na osvetu, zaboravi na njega to je ono najbolje sto mozes sebi da uradis, da zaboravis kako izgleda , kako se zove da ga izbrises.
ja sam htela da se svetim jednom slucaju pre izvesnog vremena, imala sam milion varijanti i proslo me, jedino mi je zao sto ga nisam u sred njegovog monologa koji me uvredio lepo osamarila, ali 'ebi ga , bila sam zatecena zlobom.
on je taj koji gubi i veruj mi on to zna , ti samo budi lepa i nasmejana da bi ga uvek na to i podsetila :wink:


rasto vidi koliko sam se raspisala, zadovoljan?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top