Osuđeni Ksenija Vučić i Željko Mitrović

po kom to zakonu dečko koji je završio 8 osnovne može da ide ulicom i pali tuđe slike i vodi nečiju politiku?

Svakim javno izrečenim bezumljem poput ovog otkrivate razmere sopstvene nemoći.

Uskoro će i ova raja što vas inferiorno trpi shvatiti da između nje i slobode stoji samo par stotina sadista iz kordona i ludak koji njime upravlja.

Vi ste neslavna prošlost.
 
jedini mentol si ti ovde

po kom to zakonu dečko koji je završio 8 osnovne može da ide ulicom i pali tuđe slike i vodi nečiju politiku?

e tom treba hebati kevu.

Znaci da rezimiramo

Smatras da sud, koji funkcionise u okviru Ministarstva pravosudja Republike Srbije, gde upravlja SNS

Nije doneo ispravnu odluku na osnovu dokaza koje su podneli Tuzilastvo, takodje u okviru ministarstva pravosudja, i policajci koji su radili istragu i prikupili dokaze, u okviru MUP, kojim takodje upravlja SNS


Dakle smatras da 2 ministarstva, i njeni sluzbenici, pod upravljanjem SNS, ne rade po zakonu, nisu sproveli zakon, i tome slicno?

Znaci ti si protiv pravne drzave?
 
jedini mentol si ti ovde
po kom to zakonu dečko koji je završio 8 osnovne može da ide ulicom i pali tuđe slike i vodi nečiju politiku?
a možda je važnije pitanje : pod čijim uticajem to on radi?
znači sa jedne strane je ok ako to radi dok mu se ne objavi identitet ?
sutra će taj isti mali mentol presresti nečiju ćerku u nekoj ulici silovati je i ubiti je i to će ti opet biti ok sve dok ga neko ne imenuje?
šta misliš ko je mogao grupu tek svršenih osnovaca da podgovori na taj čin?
možda neko na koga se ugledaju i ko ima neki autoritet među njima?
e tom treba hebati kevu.
Da paljenje papira sa nečijom slikom neminovno vodi do silovanja i ubistva , hebote koji si ti indijanac .
Drugo sve i da je u pitanju neki oblik maloiletničke delikvencije postoje službe i organi nadležni za to , a to nije posao posrnule alkoholičarke koju Beba **** po kazni i pomahnitalog narkosa njenog poslodavca .
 
Znaci da rezimiramo

Smatras da sud, koji funkcionise u okviru Ministarstva pravosudja Republike Srbije, gde upravlja SNS

Nije doneo ispravnu odluku na osnovu dokaza koje su podneli Tuzilastvo, takodje u okviru ministarstva pravosudja, i policajci koji su radili istragu i prikupili dokaze, u okviru MUP, kojim takodje upravlja SNS


Dakle smatras da 2 ministarstva, i njeni sluzbenici, pod upravljanjem SNS, ne rade po zakonu, nisu sproveli zakon, i tome slicno?

Znaci ti si protiv pravne drzave?
ako pratiš temu ja to nisam nijednom rečiju napisao
prvi moj komentar na celu temu je bio postavljanje videa sa paljenjem slike koju taj mali idiot radi sa celom ekipom i koji je javno dostupan na internetu na šta je grušenko reagovao sa uvredama i pozivao na zaštitu identiteta klinca - a sami klinci su objavili video na internetu - nazivajući me mentolom , na šta je dobio adekvatan odgovor , zatim se pojavljujete ti i Al... preseravajući se po temi i praveći zaključke na slepo
suština je da jesu Mitrović i Ksenija kažnjeni , neka su , ali to ne abolira klinju od njegovog postupka i odgovornosti za sam čin, - klinja , njegovi roditelji i oni koji su ga podgovorili na takav čin takođe treba da odgovaraju sudskim putem što je postupak trebalo da pokrene javno tužilaštvo , ako ne bude bilo adekvatne reakcije države i zakona tada će neko ili taj isti klinja pomisliti "ej može mi se mogu da radim šta hoću i da prođem nekažnjeno" i eto njega časkom u nekom kiriminalnom delu
 
Ali pazi ti mozga koji ne može da ukapira da je ovo ništa drugo nego splačina plasirana za ovaj otupeli narod. (...)
Не, ово није "пласирана сплачина" из простог разлога јер једна од најближих сарадница везано за осмишљавање политичке пропаганде (на страну то што је бивша супруга) твог Вољеног *******ог, Madame Xenia, не воли да буде судски осуђена, а нарочито не за атаковање на личност једног малолетника, поготово што се овде ради о сину камарада Млдже Джорджевича. И ту је висина казне споредна. Ваша Madame Xenia и ваш top-of-the-pops-Јуловац би могли лако да плате и 200 000 евра као и 200 000 динара; није ствар у томе, већ у осуди.
Brate moj, ovo nije pozitivna pojava. Ovo je cirkus zvani Alek i ništa drugo! Sve je u ovoj državi trulo. Ne možeš ni hleba da umesiš a da nisi član njihove sekte a neko treba da veruje da je pravosuđe nezavisno i da oni nisu uvukli svoje pogane čapke.
Е па заебао си се. Итекако постоје делови ове државе који нису трули и то је оно што вас iебе.
 
Poslednja izmena:
beba.jpg
 
Не, ово није "пласирана сплачина" из простог разлога јер једна од најближих сарадница везано за осмишљавање политичке пропаганде (на страну то што је бивша супруга) твог Вољеног *******ог, Madame Xenia, не воли да буде судски осуђена, а нарочито не за атаковање на личност једног малолетника, поготово што се овде ради о сину камарада Млдже Джорджевича. И ту је висина казне споредна. Ваша Madame Xenia и ваш top-of-the-pops-Јуловац би могли лако да плате и 200 000 евра као и 200 000 динара; није ствар у томе, већ у осуди.
Е па заебао си се. Итекако постоје делови ове државе који нису трули и то је оно што вас iебе.

Ne pada meni na pamet da se raspravljam sa tobom. Ti si čovek neuračunljiv. Veruj šta god hoćeš.
 
1601963400909.png







А ВУЧИЋ? Тако је причао Пинк Жељко: Слоба је херој, стрељаће издајнике!

Након вести да су новинарка Пинка, Ксенија Вучић и власник те телевизије Жељко Митровић, првостепено осуђени пред Вишим судом у Београду за пласирање неистина о малолетном Д.Ђ, кога су оптужили да је на протесту будућих средњошколаца испред зграде Министарства просвете запалио слику министра Шарчевића, домаћа јавност поново се присетила спорних ситуација које имају везе с власником телевизије Пинк.

novogodisnji-koktelmitrovic-vujosevic-rts-pink-N.S[1].jpg


04.10.2020.


Правда је, кажу, делимично задовољена, а с нестрпљењем се ишчекује Митровићев одговор у виду „отвореног писма“ која практикује малтене од самог настанка његове телевизије.

На друштвеним мрежама су се тако појавили делови Митровићевих отворених писама које најбоље приказују да његова оданост онима на власти иде у смеру у којем ветар дува. Она су читана јавно на програму ружичасте телевизије, а говоре о томе да медијском магнату баш ништа није свето – ни идеали, ни демократија, па ни пријатељства, од којих је једно било и оно са Миром Марковић, преминулом супругом некадашњег председника Слободана Милошевића и председницом ЈУЛ-а, чији је Митровић и сам био члан.

1999. година, одговор ДОС-у

“Ви издајници из ДОС-а, можете да пољубите у дупе моју другарицу Миру Марковић, а и мене. Ускоро ћете бити јавно обешени са осталим слугама НАТО пакта и додатно стрељани, за сваки случај. Све ће вас српски херој Слободан Милошевић истребити, а Србију ујединити са мајком Русијом.”

2002. година, одговор СПС-у

“Ви унишититељи Србије, заједно са вашим диктатором Милошевићем и оном његовом побегуљом и црвеном вештицом Миром, који сте ****** мајку српском народу као нико у његовој историји, спремите се за суд народа”. Нећете спречити Србију да се врати у Европу и нећете спречити процват демократије у њој, то вам ја, Жељко Митровић и Демократска странка обећавамо!”

2008. година, одговор радикалима и напредњацима

“Најлепши, најшармантнији и најмандатнији председник Србије свих времена, наш Борис Тадић, победиће опет, по пети пут, председничке кандидате прошлости Николића и остале, лагано и сигурно, јер грађани Србије неће неписменог Тому и лудог Вучића на челу наше Србије. Србија зна да само наша мудра Демократска странка и још мудрији Борис Тадић могу да одведу Србију у Европу и да обезбеде бољи живот свима у Србији.”

2017. година, одговор ДС-у и „жутим лоповима“

“Ви лудаци из опозиције, заједно са Родићем и Мирковићем, бићете похапшени ускоро, чим се пронађу лажни сведоци, а мудри Вучић уме и то да пронађе! Мени лично не сметате, ја волим да се јавно препуцавам и бламирам, али не могу да вас гледам очима јер хоћете да крадете, а Вучић вам не да јер неће она ништа остати за његове лопове. Срдачно, ваш Жељко.”
 

Back
Top