osudjen hooligan ubica na 30 godina

upravo sam cuo na vestima da je onaj bolid , shatro " navijac" rada, sto je ubio momka nozem pre cetiri godine ,osudjen na 30 godina robije........cool, to mi se dopada , jako......doduse, ostali koji su ucestovali u tuci sa smrtnim posledicama su se , kako sam razumeo izvukli sa nekih 3 - 4 godine robije, sto je opet sa druge strane smesno, ali se nadam da ce neki od inace preplasenih tuzilaca podneti zalbu na prvostepenu , i da ce i oni fasovati bar desetak godina pranja carapa i gacha robijasima u zabeli......

veceras cemo gledati drugi deo "insajdera" , koji je snimila zena sa najvecim moodima u ovoj zemlji, Brankica........i u kojem , kako vidim na traileru, skotovi iz uprave crvene zvezde pravdaju to sto im sede u skupstini kriminalci sa po 50 krivicnih dela , time sto bi njihovo iskljucivanje bilo " protiv pravilnika yebenog shatro fudbalskog kluba crvena fckn zvezda"......

cirkus se nastavlja......samo se klovnovi sminkaju sve vise i vise, pa su sada pored toga sto su odavno smesni, postali i tuzni.......



malo je 30
a da mi ugasimo te fubalske klubove lepo prodamo zemlju i napravimo bazene da nadji i njij slicni mogu da plivaju
 
Generalizovao si.

Никада.
То је нешто најружније и најтрагичније што може да се деси.........уколико имаш довољно година, сети се почетка деведесетих и онога што је генерализација донела.
Ко је то преживео, сабраће све могуће плусеве и минусе пре него што донесе закључак....(то , на жалост, за медије и даље не важи)
 
ALO TI SUPER MARIO jel pronadje slucaj silovanja i spaljivanja od strane navijackih huliganskih grupa??

Znaci nikad me neces ubediti da je hteo da ubije pandura ili da ga spali... Razmisli malo super mario. DALEKO OD TOGA DA OPRAVDAVAM OVAKVO PONASANJE ALI ZAR UOPSTE IMA DOBROG RAZLOGA ZA NESTO SLICNO? SVE TO TREBA U ISTI KOS

Zanimljivo je da si me pitao nesto i zatim u sledecoj rečenici dao odgovor... Dobro je, mozda ima nade za tebe... Navijačima treba pomoci da revitalizuju svoje mozgove i koriste ako ništa a onda za kopanje kukuruza ili guljenje krompira. To je jedna bezvredna masa varvara koja nikome netreba... Jedino kazneno popravne institucije vape za tim ološem.

Nekada su kriminalci bili uzor mladima a danas vođe navijača. Javna sramota za Srbiju.
Ovo naravno naži i za ovog bistrog vračarca :)
 

Back
Top