OŠTRO UPOZORENJE VLADI RS

Vidim da vam je referendum odjednom postao glavni argument - ali onakav na kojem bi glasali samo Srbi. :lol:

Ne može referendum na pola državne teritorije koja je uz to etnički očišćena biti "najviši oblik demokratije". To nema ni u stripovima.

Slusaj ti mene jaci Hrvatu. Imam jako dobre prijatelje u Hercegovini ,LJubuski Siroki breg, Mostar a da ne govorim po dalmatinskom zaledju .Svi oni nisu zadovoljni sa svojim statusom u BiH i najradje bi se prikljucili matici . Cak su mi neki rekli da su tesko razocarani jer su se borili za jedno a dobili drugo. Prema tome nemas sta da pricas za RS jer i Hrvatski entitet jedva ceka odvajanje veruj mi ako hoces ako ne dacu ti brojeve telefona u Sirokom bregu i Mostaru pa ih pitaj sta misle.Nemoj da se ponasas tako da ne volis Srbe a ujedno ne stitis interese svog naroda. Tvoji komentari na forumu politika nisu u skladu sa postepenim pomirenjem nasa dva naroda i takvi likovi stete doprinosu pomirenja pa makar i delimicnog u vidu postovanja medjusobnog.
 
Република Српска данас слави 18. рођендан и сваким даном је све ближа независности. БиХ је де факто мртва, а ОХР више нема инструменте да спроведе наметнута решења. Пад ОХР-а је видљив на сваком кораку и почео је одбијањем савета безбедности да прихвати извештај Инцка о стању у БиХ, када му је руски амбасадор дипломатски рекао да је лажов! Данас се позива на некакав "ПИЦ", који није утемељен дејтонским споразумом или валидном резолуцијом савета безбедности. Смешне су и јадне изјаве ОХР-а, који не виде да пуцају из празне пушке. Распад БиХ је једина могућа опција.
 
Република Српска данас слави 18. рођендан и сваким даном је све ближа независности. БиХ је де факто мртва, а ОХР више нема инструменте да спроведе наметнута решења. Пад ОХР-а је видљив на сваком кораку и почео је одбијањем савета безбедности да прихвати извештај Инцка о стању у БиХ, када му је руски амбасадор дипломатски рекао да је лажов! Данас се позива на некакав "ПИЦ", који није утемељен дејтонским споразумом или валидном резолуцијом савета безбедности. Смешне су и јадне изјаве ОХР-а, који не виде да пуцају из празне пушке. Распад БиХ је једина могућа опција.

Ма ОХР служи само за прање пара...и да се тренирају западне дипломате...ово им дође као неки приправнички!

z:lol:
 
Ufff, ajmo redom...

Propaganda? Lažeš kao i obično...

Šta sad treba, da i ja postam tekstove i clipove o hrvatskim i bošnjačkim žrtvama? Svaki topic zatrpaš na isti način. A što se Sarajeva tiče, već sto puta sam napisao da svi koji su poslušali Krajišnika i otišli sad nemaju pravo da kukaju.

Mozda za muslimane.Ne bih bas rekao za ostale.Npr Srba u Sarajevu nikad manje,vasa vlada je nesposobnija od nase(da ne poverujes ali tako je),ukida se deda mraz i stavlja se kako vec ono bese:think:(to je kao vazno drzavno pitanje)...ne mogu se setiti.Silajdzicu je vaznije Tadicevo izvinjenje od bilo cega drugog.A cela stvar sa Btumirom pokazuje nesposobnost vasih politicara!z:)

Koliko znam, Vlada BiH ne postoji, postoje samo entitetske. Butmir je bio lakrdija od početka, a Djed Mraz nije nikakvo državno pitanje nego direktorica sarajevskih obdaništa glumi veću muslimanku od Muhameda lično.

E, pa, prošlo je vreme kada ste vi i turci preglasavali Srbe u BiH. Sada će biti referendum za RS, a vi u Federaciji pravite svoje. Ko vam brani?

Kako vidimo, BiH je ipak neovisna država iako je manjina pokušala da nametne svoju volju većini i pripoji je (djelimično ili cijelu) Srbiji. Plači, snajperisto.

Slusaj ti mene jaci Hrvatu. Imam jako dobre prijatelje u Hercegovini....

Bmk koga ti imaš i gdje. Ionako sam sit tog hercegovačkog lobija, kriminala, profiterstva, lopovske privatizacije, namještaljki, rođačkih veza i vezica, korupcije, mafijaških ubistava, kamenjarskog šovinizma i fašizma. Koji su to oni faktor da ucjenjuju i BiH i Hrvatsku a u ratu su profitirali kao niko kad su svi drugi iznijeli gaće na štapu? Ionako ih se pola ispalilo u Zagreb dok Hercegovina zjapi poluprazna.
 
Република Српска данас слави 18. рођендан и сваким даном је све ближа независности. БиХ је де факто мртва, а ОХР више нема инструменте да спроведе наметнута решења. Пад ОХР-а је видљив на сваком кораку и почео је одбијањем савета безбедности да прихвати извештај Инцка о стању у БиХ, када му је руски амбасадор дипломатски рекао да је лажов! Данас се позива на некакав "ПИЦ", који није утемељен дејтонским споразумом или валидном резолуцијом савета безбедности. Смешне су и јадне изјаве ОХР-а, који не виде да пуцају из празне пушке. Распад БиХ је једина могућа опција.

"БИХ" ЈЕ ЈЕДИНО ФУНКЦИОНАЛНА КАДА ЈЕ НЕМА, КАДА НЕ ПОСТОЈИ !!!
И НИКАДА ВИШЕ !!!
 
Bmk koga ti imaš i gdje. Ionako sam sit tog hercegovačkog lobija, kriminala, profiterstva, lopovske privatizacije, namještaljki, rođačkih veza i vezica, korupcije, mafijaških ubistava, kamenjarskog šovinizma i fašizma. Koji su to oni faktor da ucjenjuju i BiH i Hrvatsku a u ratu su profitirali kao niko kad su svi drugi iznijeli gaće na štapu? Ionako ih se pola ispalilo u Zagreb dok Hercegovina zjapi poluprazna.

I Ante Paradzik i Blaz Kraljevic su bili veci fasisti od Bobana i Tudjmana. Uostalom slazem se sa tobom, koga uopste briga za njih, nek se dogovaraju sa bracom muslimanima, kad su zajedno mogli da ratuju. z:D
 
BANJA LUKA – Ambasadori Upravnog odbora Saveta za primenu mira (PIC) u Bosni i Hercegovini (BiH) danas su oštro upozorili vladu Republike Srpske (RS) da krši Detonski sporazum time što ne prihvata odluke Visokog predstavnika u BiH i o tome najavljuje mogućnost raspisivanja refrenduma.

Ambasadori Kanade, Francuske, Njemačke, Italije, Holandije, Japana, Velike Britanije, Sjedinjenih Američkih Država, Španije kao predsedavajuće Evropskom unijom (EU), delegacije EU i Turske koja predstavlja Organizaciju islamske konferencije (OIK), su „snažno podržali mere i odluke Visokog predstavnika”, kao i mogućnost da on upotrebi ovlaštenja kako bi osigurao puno poštovanje Dejtonskog mirovnog sporazuma.

Ambasadori koji su predstavnici samo nekih država- članica PIC, su, takođe, podsetili da je svaki pokušaj podrivanja mandata Visokog predstavnika, definiranog Aneksom 10, Dejtonskog mirovnog sporazuma iz 1995, neprihvatljiv.

Visoki predstavnik je jasno stavio do znanja da se stavovima Vlade RS od 14. decembra 2009. i zaključcima Narodne skupštine RS od 28. decembra 2009. krši Dejtonski mirovni sporazum.

PIC je naglasio vlastima RS da njihova tumačenja Mirovnog sporazuma ne mogu biti zamena za tumačenja Visokog predstavnika. Takođe je poručeno vlastima srpskog entiteta da je prema Dejtonskom sporazumu Visoki predstavnik konačni autoritet u regionu za tumačenje civilne primene Mirovnog ugovora.

Vlada RS mora poštovati Dejtonski mirovni sporazum u celosti i ne sme osporavati mere koje je preduzeo Visoki predstavnik, poručili su ambasadori.

http://www.politika.rs/vesti/najnovije-vesti/index.1.lt.html
----------------------------------------------------------------------------------
Izgleda da nema nista od najavljenog referenduma ! Dodik ce morati da veze konja gde mu aga zapovedi...


Ma sve da ce Dodik da ih slusa..
 
Stvar je jasna nema podrske za referendum. Izgleda da Dodik samo svira onoj muskoj raboti .

to sam i ja teo reci. kada su politicari kriminalci guraju narodu nacionalizam referendume itd da im skrenu paznju sa njihovih lopovluka i afera. setimo se milosevicevih referenduma. dok smo mi gledali u srpski narod i zajednicku drzavu.........njegova familija je odrala srbe za nekoliko milijardi dolara.
al srbinu je uvek bilo najvaznije da je srbin pa ondak covek od krvi i mesa.
od referenduma nema nista. to je samo dodikov privremeni manevar za brlatenje bosanskih srba.
 
a sto bih ja imao nesto protiv referenduma?................ali ako ameri i Eu kazu da od toga nema nista, tako ce i biti..............
nego sta cemo ako muslimani u sandzaku raspisu referendum da se
otcepe od srbije............jel bi podrzao onda referendum?...........

a sta bi se desilo ako bi neko iz EU ili amerike pozeleo tvoju majku,sestru,devojku,zenu...dal bi isto tako bio ravnodusan..???
 
Kakv bre referendum ? Najrazvijenije drzave sveta ne mogu bas tako svojeglavo da raspisu referendum-e bez predhodne konsultacije unutar i van drzave a kamoli RS z:)
Ocito je da je ekonomija cveta u RS pa hoce da se ovoje jer ih ovi iz ostatka BiH iskoriscavaju z:mrgreen: Koliko je Dodik siguran da uziva podrsku medju gradjanima RS ???

ako je tako...koje godine ono tkz.prsevska dolina organizova referendum...???
 
Ufff, ajmo redom...



Šta sad treba, da i ja postam tekstove i clipove o hrvatskim i bošnjačkim žrtvama? Svaki topic zatrpaš na isti način. A što se Sarajeva tiče, već sto puta sam napisao da svi koji su poslušali Krajišnika i otišli sad nemaju pravo da kukaju.

Pa je li vidiš slijepče da su Srbi ubijeni u Sarajevu od strane muslimanske vojske na spisku citiram :

Spisak poginulih branitelja i civila tokom opsade Sarajeva

I to isti izvor "slobodna bosna"...Šta misliš koliko ih je još predstavljeno kao žrtve granata VRS a ubijeni su od strane muslimanskih vojnika tzv abih?

I nakon toga i ubijanja kao u Pofalićima ti kažeš trebali su ostati??? I još ubijene tamo zoveš propagandom. Halo komšija, 200 ljudi ubijeno je samo u tom naselju!!

Ja nisam pisao o Srbima koji su nakon DMS-a napustili Sarajevo nego o onima koji su pobijeni u Sarajevu, nemoj da podmećeš.
A da ne pišem o podmetnutim eksplozijama i ubistvima civila što i izvještaji stručnjaka potvrđuju.
z:((
 
Република Српска данас слави 18. рођендан и сваким даном је све ближа независности. БиХ је де факто мртва, а ОХР више нема инструменте да спроведе наметнута решења. Пад ОХР-а је видљив на сваком кораку и почео је одбијањем савета безбедности да прихвати извештај Инцка о стању у БиХ, када му је руски амбасадор дипломатски рекао да је лажов! Данас се позива на некакав "ПИЦ", који није утемељен дејтонским споразумом или валидном резолуцијом савета безбедности. Смешне су и јадне изјаве ОХР-а, који не виде да пуцају из празне пушке. Распад БиХ је једина могућа опција.

На "оштро упозорење" разбојничке банде у Сарајеву, може се показати оштра ствар, па да спласну, и оду тамо одакле су дошли а НИСУ требали долазити.
Србима НИСУ потребни.
 
Амбасадор Руске Федерације у БиХ Александар Боцан Харченко изјавио је да Русија, као чланица Савјета за провођење мира, неће прихватити никаква бонска овлашћења високог представника у БиХ, додајући да је потпуно очекивано реаговање Владе Републике Српске и најава одржавања референдума.


http://rtrs.tv/vijesti/vijest.php?id=14633
 
"Tuci Velešiće, tamo nema srpskog življa mnogo!" - Ratko Mladić

Ono kao, ima ih ali ne toliko da bi se iživljavanje po civilima prekinulo.... pa ako koji nastrada, ebiga...

Tvoj voljeni đeneral, nije moj.

E baš je nekakav...
Zamisli šta je rekao (ako je rekao), dok muslimanski vojnici pucaju na srpske dijelove grada, Grbavicu, Vraca, Lukavicu, Vojkoviće, Grlicu, Krupac, Ilidžu, Dobrinju, Nedžariće, ubijajući djecu, trudnice i sve što se kreće...
 
Slusaj ti mene jaci Hrvatu. Imam jako dobre prijatelje u Hercegovini ,LJubuski Siroki breg, Mostar a da ne govorim po dalmatinskom zaledju .Svi oni nisu zadovoljni sa svojim statusom u BiH i najradje bi se prikljucili matici . Cak su mi neki rekli da su tesko razocarani jer su se borili za jedno a dobili drugo. Prema tome nemas sta da pricas za RS jer i Hrvatski entitet jedva ceka odvajanje veruj mi ako hoces ako ne dacu ti brojeve telefona u Sirokom bregu i Mostaru pa ih pitaj sta misle.Nemoj da se ponasas tako da ne volis Srbe a ujedno ne stitis interese svog naroda. Tvoji komentari na forumu politika nisu u skladu sa postepenim pomirenjem nasa dva naroda i takvi likovi stete doprinosu pomirenja pa makar i delimicnog u vidu postovanja medjusobnog.

Lik bjezi od istine i sekira se tuđom brigom!!! Šta sad njega boli taki sto Srbalji u RS ne jebu bOšnje i Sarajevo ni za suvu šljivu??? Skontaj...
 
"Tuci Velešiće, tamo nema srpskog življa mnogo!" - Ratko Mladić

Ono kao, ima ih ali ne toliko da bi se iživljavanje po civilima prekinulo.... pa ako koji nastrada, ebiga...

Tvoj voljeni đeneral, nije moj.

A da malo pomeneš kako sve to tako po tvom shvatanju funkcioniše danas i npr. u Mostaru ili Stocu??? Pitaj bilo kojeg svog sunarodnika u bih - kad bi imao u izboru Banjaluku, Sarajevo ili istočni dio Mostara, gdje bi izabrao da se smjesti!!!
 
Ufff, ajmo redom...
Nema problema...
Šta sad treba, da i ja postam tekstove i clipove o hrvatskim i bošnjačkim žrtvama? Svaki topic zatrpaš na isti način.
Jbga kad slika govori više od 100 riječi!!!
Ovo i nije baš u skladu sa Pavelićevom politikom koju baštine mnogi zagrebački zagovornici očuvanja jedinstvene i neovisne bosne:







A što se Sarajeva tiče, već sto puta sam napisao da svi koji su poslušali Krajišnika i otišli sad nemaju pravo da kukaju.

Slažem se drugar moj forumski!!! Svi koji su poslušali Aliju i žrtvovali mir za Bosnu, takođe nemaju pravo da kukaju!!! kO SE KOCKA I NAJEBE SAM JE SEBI KRIV!!! Badava mu strani protektori ako zimeri ne žele da spavaju u istoj spavaoni sa njim!!!



Koliko znam, Vlada BiH ne postoji, postoje samo entitetske. Butmir je bio lakrdija od početka, a Djed Mraz nije nikakvo državno pitanje nego direktorica sarajevskih obdaništa glumi veću muslimanku od Muhameda lično.

Jel si dočekao Hidžret Dedu ove godine???

Kako vidimo, BiH je ipak neovisna država iako je manjina pokušala da nametne svoju volju većini i pripoji je (djelimično ili cijelu) Srbiji. Plači, snajperisto.
Gledaš leš od države, al to ignorišeš pošto ti još nisu napisali na papiru da je ta država krepala!!!
AL NIKAKO DA NAM NEKO OVDJE OBJASNI OD ČEGA I KOLIKO JE TO BAZNIJA "NEOVISNA"!!!
Kakav je to k.rac od "neovisnosti" kad za nju trebaju garancije najbližih komšija???
Zašto zapad i dalji ***** na Sbiju "što ne želi konstruktivno da utiče na Srbalje u RS"???
Ako je problem volja "manjine" zašto "većina" puni gaće čim se pomene mogućnost provođenja popisa??? Y.beš tu većinu koja izbjegava da se popiše!!! TU ONDA NEMA VEĆINE!!!


Bmk koga ti imaš i gdje. Ionako sam sit tog hercegovačkog lobija, kriminala, profiterstva, lopovske privatizacije, namještaljki, rođačkih veza i vezica, korupcije, mafijaških ubistava, kamenjarskog šovinizma i fašizma. Koji su to oni faktor da ucjenjuju i BiH i Hrvatsku a u ratu su profitirali kao niko kad su svi drugi iznijeli gaće na štapu? Ionako ih se pola ispalilo u Zagreb dok Hercegovina zjapi poluprazna.
Jbga, pa ti si onda u većem problemu od svih oko sebe!!! Tebi se gadi i rod rođeni!!!

Evo ti još malo detalja o sudbini sunarodnika u BiH:
NAJŽALOSNIJA TVOJA STVAR JE TA DA JA TEBI SVE OVO MORAM DA POKAZUJEM!!!
 
Poslednja izmena:

Back
Top