ОСНОВАНА СТРАНКА МОЈА РУСИЈА У ШАПЦУ!

Stvarno ne znam, ako verujes:think:

Јесте, он је главни уредник. Недавно је кумио и молио читаоце да уплаћују прилоге, колико ко може:roll:,као нестало им лове.
Дај Боже да пропадну одмах,ђубрад жутоиздајничка и огавна.
 
Јесте, он је главни уредник. Недавно је кумио и молио читаоце да уплаћују прилоге, колико ко може:roll:,као нестало им лове.
Дај Боже да пропадну одмах,ђубрад жутоиздајничка и огавна.

Ako je tako...pokusacu kad stignem da proverim ko je glavni urednik, mada nemam razloga da ti ne verujem:eek:
 
Evo i mene iz Sapca pa da napokon pogodite ulicu - glavna ulica se odavno zove Gospodar Jevremova.... Inace je dobra fora ovo sa strankom a ako je covek to osnovao iz ubedjenja onda se bar zapitajmo zasto je to tako. Pa nema vise nikog na politickoj sceni za koga normalan covek moze da glasa. Ova vlada je skupila sve, od penzionera, G17 za lopove, albance i madjare za manjine, Koraca za pedere... Kada se svojevremeno u prici o besplatnim akcijama javio Branko Pavlovic i rekao da je neizvodljivo da gradjani Srbije dobiju vise od 400-450e tada ga je Mladja Gej optuzio da radi za tudje interese. E sad imamo 25e od privatizacije, privredu u kolapsu i lopovsku privatizaciju. Ljudi su ocajni a ova vlast je slepa pa i potez osnivanja ovakve stranke ne treba nikog da cudi...
 
TuJ sam:lol:
Znam za ovu "stranku", neki moji prijatelji su potpisali, ja sam sklonija da verujem da je to jos jedna civijaska ujdurma, mada nemam nista protiv stranke, naprotiv:D

Postavljac teme je napisao " u glavnoj ulici" (ne zna kako se zove), pa Glavna ulica, inace bivsa Marsala Tita;)
Sve bi dali za majku Rusiju:D:D:D Bilo juče u Kuriru Vučić ćerku dao u neku rusku osnovnu školu:)Nisam znao ni da to postoji...Strašno:neutral:
 
Zeludac mi se okrece kad vidim kako je nas narod zaslepljen pricom o bratstvu sa Rusijom...Kada shvatimo da nam je Rusija isto sto i Amerika i EU bice nam svima bolje. Nece nama niko nista pomoci. Treba da se okrenemo sebi a ne da zivimo u mitovima o slovenstvu i slicnom...
Ovog sto je osnovao tu stranku treba zatvoriti pod optuzbom za antidrzavno delovanje...on ce da pripaja nesto...
 
Samo da dodam nesto, ja ne bih voleo da mi postanemo deo Rusije vec samo ovo gore napisao kako bi shvatili koliko su ljudi razocarani u nasu politiku, nevide nikakav boljitak niti nekog ko bi mogao nesto da promeni... Ljudi u BG jako tesko mogu da shvate kako se tesko zivi u provinciji, pa nije ni cudo sto imamo ogroman odliv ljudi u centre poput BG i NS.


Da, čula sam sa više strana da je u provinciji najočiglednije kakvo je pravo stanje u našoj zemlji...tuga:(

E, da , hvala što si nam razjasnio kako se zove ta glavna šabačka:mrgreen: ulica:) Ja sam juče kod veterinara slučajno srela neku žensku odande i kada sam je pitala kako se zove ta glavna ulica , nije imala pojma...al' ona je iz nekog sela u okolini , pa je i shvatam:mrgreen:

Zaboravih...kažeš da si odande , pa još nešto da te priupitam jer vidim da si dosta realan : misliš da bi bilo bolje kada bi se ovaj put glasalo za grobara bajčetinskog ?:think:
Zeludac mi se okrece kad vidim kako je nas narod zaslepljen pricom o bratstvu sa Rusijom...Kada shvatimo da nam je Rusija isto sto i Amerika i EU bice nam svima bolje. Nece nama niko nista pomoci. Treba da se okrenemo sebi a ne da zivimo u mitovima o slovenstvu i slicnom...
Ovog sto je osnovao tu stranku treba zatvoriti pod optuzbom za antidrzavno delovanje...on ce da pripaja nesto...


:ok:
Meni se okrene želudac čim se setim snimaka i bakinih priča , kako je to sve izgledalo u Čehoslovačkoj kada su "bratske" ruske trupe upale kod njih ...skoro nikakve razlike između nas i '99 god. kada su nam Ameri pokušali približiti demokratiju s pomoću bombi i milosrdnih anđela:sad2:
 
Ivan Isaković, osnivač partije “Moja Rusija”, tvrdi da je već prvog dana potpisivanja u Šapcu primetio “veliki i pozitivan odziv građana na inicijativu” njegove partije čime se “potvrđuju naše procene i želje kako nije daleko dan kada će se ispuniti programska stremljenja o ujedinjenju sa našom sveslovenskom kolevkom tj. Ruskom Federacijom”

Početkom avgusta u glavnoj ulici u Šapcu (ime ulice nepoznato) počelo je svečano ali organizovano prikupljanje prvih od deset hiljada potpisa neophodnih za registraciju stranke pod izrazito ljubavnim imenom: Moja Rusija. Osnivač, idejni vođa i politički komesar ove putinovske ćelije – zove se Ivan Isaković, poznatiji pod nadmikom Tanda (47), nekadašnji šabački kajakaš. Ovaj najveći zaljubljenik u Veliku Rusiju – čitave 22 godine živeo je u neprijateljsko-otuđenom Sijetlu (SAD) gde je za tužni život zarađivao iznajmljući luksuzne automobile a hobi su mu bile nekretnine. Po povratku u šabački zavičaj, Isaković je započeo Veliki Plan Pripajanja Srbije Majci Rusiji: po njegovim rečima već prvog dana potpisivanja primetio se “veliki i pozitivan odziv građana na inicijativu naše partije” čime se “potvrđuju naše procene i želje kako nije daleko dan kada će se ispuniti naša programska stremljenja o ujedinjenju sa našom sveslovenskom kolevkom tj. Ruskom Federacijom”.
jos jedan umirovljeni gastarbajterski sljam iz SAD prodaje muda za bubrege kako je Rusija ono pravo :roll:
 

Back
Top