Osmi mart

Od tog praznika ovde kod nas ostala još putovanja za dame preko firme u Italiju.
Ono neka tura 4 dana 250 evra...autobusom...
Inače...ne vidim da je bilo kome do tog datuma...
A nije ni onaj februarski nešto prošao sa veliko zaradom prodavaca poklona...
Ko zna zašto...da li se narod opametio ili samo nema novca...
 
Paaa, daćemo učiteljicama poklone i vaspitačicama. One zasad još jedine odolevaju da iskorene taj praznik, kod ostalih žena je lagano nestao.
Doduše, firma daje kintu 😁
druže direktore, ovom prilikom , veliko vam hvala
meni firma jednom za 8. mart dala čokoladu
još se zeznuli, pa koleginicinu čokoladu ostavili kod mene
dugo sam se posle razmišljala dal sam trebala da joj dam tu čokoadu il da je smažem
toblerone je bio u pitanju
 
Od tog praznika ovde kod nas ostala još putovanja za dame preko firme u Italiju.
Ono neka tura 4 dana 250 evra...autobusom...
Inače...ne vidim da je bilo kome do tog datuma...
A nije ni onaj februarski nešto prošao sa veliko zaradom prodavaca poklona...
Ko zna zašto...da li se narod opametio ili samo nema novca...
Nemam pojma
Meni osmi mart služi da podsetim muškarce oko sebe da cvećare rade svaki dan
A ne kao jadnice da dobijamo cvet jednom godišnje onda bolje nemoj ništa da mi kupuješ
 
Nemam pojma
Meni osmi mart služi da podsetim muškarce oko sebe da cvećare rade svaki dan
A ne kao jadnice da dobijamo cvet jednom godišnje onda bolje nemoj ništa da mi kupuješ
Могу замислити ту крајње хипотетичку ситуацију.

Добија каранфил за 8. Март.
- Хвала, али знаш да цвећаре раде сваки сваки дан?
Следеће године не добија каранфил.
 
Od svih praznika ovaj me najviše nervira jer imam mnogo posla i jedva čekam da prođe. Bar da se bavim cvećem pa da mi sve bude hij haj cveće proleće mirišu zumbuli i tome slično ali avaj!
Pokloni od firme - pa ja ih organizujem pa sam tako i ove godine bila "široke ruke". Sutra ću da usrećim jedno... 386 žena, da budem precizna.

A ja? Farmerke, osmeh, frizura na čupavo pa odoh na svirku, da mozak opustim uz dobar blues :vnaocare:
 
Od svih praznika ovaj me najviše nervira jer imam mnogo posla i jedva čekam da prođe. Bar da se bavim cvećem pa da mi sve bude hij haj cveće proleće mirišu zumbuli i tome slično ali avaj!
Pokloni od firme - pa ja ih organizujem pa sam tako i ove godine bila "široke ruke". Sutra ću da usrećim jedno... 386 žena, da budem precizna.

A ja? Farmerke, osmeh, frizura na čupavo pa odoh na svirku, da mozak opustim uz dobar blues :vnaocare:
Ovo poslednje mi se najviše sviđa!!!! Tako da ću isto kao ti 💃
 
Ma da... od 365 dana u godini (ove godine jedan više), trudim se da od barem 100 sebi napravim neki praznik, da udovoljim sebi. ;)

Danas sam par kolega pitala da li bi se sutra malo grlili sa koleginicama :zaljubljena: i zamolila ih da podele poklone u ime firme. Jedan je mislio da meni treba zagrljaj pa došao da me zagrli! :eek::lol:
 
Ma da... od 365 dana u godini (ove godine jedan više), trudim se da od barem 100 sebi napravim neki praznik, da udovoljim sebi. ;)

Danas sam par kolega pitala da li bi se sutra malo grlili sa koleginicama :zaljubljena: i zamolila ih da podele poklone u ime firme. Jedan je mislio da meni treba zagrljaj pa došao da me zagrli! :eek::lol:
Svaki dan napraviti sebi mali ugođaj! Ne mora to da bude nešto veliko, samo neka sitnica, nešto u čemu uživaš, imamo vremena, ne živimo u filmu, možemo malo i da odvojimo za sebe, tako da skroz te podržavam💃
 
Могу замислити ту крајње хипотетичку ситуацију.

Добија каранфил за 8. Март.
- Хвала, али знаш да цвећаре раде сваки сваки дан?
Следеће године не добија каранфил.
Neću biti na gubitku, otarasiću se kvazi dzentlmena, osmomartovskog 💃
 
Ајде што ова назови деца живе живот као да им је неко нешто дужан, млади су, глупи су, али забрињава што су и матори такви.
 
Ja bih se uvredila kad mi bitni muškarci ne bi poklonili ništa za 8. mart. Ili još gore da uruče neki bedni cvetak. U stvari ajde neka ga i taj jedan cvet, ipak bolje nego da se ladno pojavi bez ičeg jer - šta oćete sad ste ravnopravne.
 

Back
Top