Originalni pokloni i gestovi za mesecnice?

sad ozb. ja nosim one plocice oko vrata i to ima jedino da poklonim ako budem sa nekom duze od 6 meseci a do sad mi nije uslepo... znaci mi dosta da bi dao posle mesec dana dao nekoj ribi :)

ovo su bzvz tj. stih koji moze da vidi svako a imam jedne na kojima je nesh licno i nije za siru javnost :P ko ne vidi pise na jednoj
*lepe reci nisu istinite,istinite reci nisu lepe* i
*sanjaj snove vrede mnogo,prodaj sve snove nikad.Secanja su snovi koji prolaze*

20uofit.jpg


poklanjao sam uglavnom neke gluposti

tek sam sad izvalio da imam sexy prste z:lol:
 
.....ja sam pronasla devojku koja pravi slagalicu od necije fotografije,pa sam uzela sliku mene i mog dragog kako se ljubimo a devojka je to stvarno fenomenalno odradila i napravila divnu slagalicu u obliku srca:heart::heart::heart: a to sam stavila u ukrasnu kutiju koju sam napunila sa 365 papirica na kojima je pisalo volim te:heart::heart::heart:msm da je to bas lep poklon:)
 
Pehar sa natpisom ugraviranim na peharu "Za osvojeno I mesto u mom srcu"...
100 srca od papirica sa razlozima zasto ga volim
veliko srce od mirisljavih svecica (naravno ne u sobi jer je to bljak nego napolju-gde smo se najcesce vidjali)
7-8m dug natpis "volim te" od zapaljenih hepo kockica...
Od najmanje do najvece kutije u obliku srca i u svakoj poneko srce sa natpisom koji za nas ima znacenje
mafini sa nasim imenima
i jos mnogooo mnooogo toga
vise i ne pamtim sva iznenadjenja i povode...a bilo ih je punooo..a pokloni su u svemu ovome nevazni...
Bitna je originalnost!
 
Pehar sa natpisom ugraviranim na peharu "Za osvojeno I mesto u mom srcu"...
100 srca od papirica sa razlozima zasto ga volim
veliko srce od mirisljavih svecica (naravno ne u sobi jer je to bljak nego napolju-gde smo se najcesce vidjali)
7-8m dug natpis "volim te" od zapaljenih hepo kockica...
Od najmanje do najvece kutije u obliku srca i u svakoj poneko srce sa natpisom koji za nas ima znacenje
mafini sa nasim imenima
i jos mnogooo mnooogo toga
vise i ne pamtim sva iznenadjenja i povode...a bilo ih je punooo..a pokloni su u svemu ovome nevazni...
Bitna je originalnost!

Kesu, molim! :bljak:
 
pa ništa od ovoga zapravo nije originalno, prežvakane ideje po stotinu puta
ovo prvo mi je baš za peglu, provela bih celo veče u pokušaju da mu razbijem taj pehar o glavu
papirići su mi kul, ali ne kao ''volim te'' nego možda sa asocijacijama na partnera, prijatelja, to je onako jeftin poklon, a opet da pokažeš nekom da ga znaš u dušu
i mafini jer se pojedu na kraju...

ako dobijem cveće i plišanu igračku napraviću od toga neko hladno oružje
to su toliko univerzalni pokloni
0 bliskosti u njima
pokloni samo da bi se nešto dalo...
uvek sam za osluškivanje onog drugog...kombinaciju nečeg praktičnog, nečeg šaljivog i nečeg što pokazuje da sam pokušavala da doznam šta drugoj osobi prija...s nekom lepom posvetom i tekstom...tako će biti i sad:)
 

Back
Top