Original i kopija - pesme

To je Berijeva pesma, Bitlsi su je takođe obradili... na nju sam mislio malopre

cinjenica je da nemoze svaka budala da dodje da kaze "brega je plagirao sve, i verovatno nema niejdnu svoju pesmu" i ode ziv. Jer za tako nesto je ptorebno nabrojiti neke pesme koje su plagijati a koje originali sto onaj nije uradio. Post bez argumenata, koji je pun tvrdnji (a nema argumente) je cist spam, kakav je napisao lik gore.
 
i trebalo bi admin da brise takve postove sa tvrdnjama bez argumenata, to ne samo da je na forum spam, nego su takve "tvrdnje bez argumenata" spam i u realnom zivotu. Cesto mi se desava da nekome u razgovoru kazem "ne spamuj" xD
 
uuuuu,a znate ono...

Crvena Jabuka - Svidja mi se ova stvar
The Beatles - Twist and Shout


a za Boru je to tachno....to je parodija ljudi,nije pravljeno da bude ozbiljna pesma,chini mi se....
a posle je to prepaslo u jedan od njegovih vecih hitova,nisam siguran da mu je to bila namera...
 
Pa ne znam bas - Shania je lepa zenica, ali nije neka umetnica... To sto vidis to je to.

Sheryl je zaheban igrac. Posle Linde Perry i Alanis Morissette moja omiljena umetnica. Prvi album je sigurno u mojih top 20 omiljenih. 2., 3. i 4. album su isto odlicni. Pise neverovatno dobre pesme. A neke pesme poput Redemption Day ili Diamond Road su iznad maste koliko su dobre. Kazu da je Sherylin Redemption Day bila poslednja pesma koju je snimio Johnny Cash...
 

Back
Top