ORIGIN NALOG :)

killer13

Zainteresovan član
Poruka
266
Pozdrav svima! :) posto su mi se smucile igrice Battlefield3,FC3 i BF1942 resio sam da se ''menjamo'' ako moze tako da se kaze. :D
vi meni posaljete na steam CS 1.6 i CS:S a ja vama dam ove igrice.
Nudim.jpg

skype:LAWx3G
 
buraz kakve to ima veze ako te igrice vrede 7.000din? pare nisu toliko bitne...a i nisam neki fan Battlefield serijala imam ukupno u BF3 175h igranja MP.A inace vise volim matori CS nego BF3, nadam se da si me razumeo sta sam hteo da kazem.
 
Piratski CS 1.6 i može nekako da prođe ali igrati piratski CS:S je teško sranje.

po cemu ?

U cemu je razlika izmedju Piratskog CS i Orginala ? :ceka:

U piratskom imas Serijski Broj za aktivaciju igre a u Orgin istio smo sto placas za taj KEY :rumenko:

CD diskovi su kao original samo kopirani

Al ok, vi kupite igricu Orgin jer ima vise nivoa i bolja je grafika i ..bla bla bla :rotf:
 
Jel znate sta rade pirati sa Video igrama ?

Oni samo Krakuju igricu tj uklone Zastitu koja trazi serijski broj na fajlu EXE ili u nekom DLL fajlu , zatim celu igricu koja sadrzi sve kao i original postave na Torrent ili slican piratski sajt za Besplatno preuzimanje :)


Krakovana - Hakovana igrica ne gubi nista od Original verzije :cool:
 
po cemu ?

U cemu je razlika izmedju Piratskog CS i Orginala ? :ceka:

U piratskom imas Serijski Broj za aktivaciju igre a u Orgin istio smo sto placas za taj KEY :rumenko:

CD diskovi su kao original samo kopirani

Al ok, vi kupite igricu Orgin jer ima vise nivoa i bolja je grafika i ..bla bla bla :rotf:

Glup si ali ajde objasniću ti :roll:
Čitava čar cs je u tome što ima na hiljade servere sa milion različitih modova ,CS 1.6 je prilično stara igra tako da za njega ima dosta piratskih servera i update-ovi jako retko izlaze ako uopšte više i izlaze ,kod CS:S skroz drugačija situacija izbor servera se ne može porediti sa originalom a što je najgore update-ovi izlaze otprilike svakih nedelju dana pa onda moraš da čekaš par dana da izađe piratska verzija update-a a često se dešava da neki non steam server na kome si igrao pre ,nakon update-a postane steam only i onda još moraš da čekaš par dana da ga nejgovi vlasnici ponovo učine non steam i čitava ta zjebancija ponovo nakon nedelju dana kad izađe novi patch.Slažem se da nema razlike između pirata i originala ako igaš samo kampanji ali multiplayer kod pirata i originala ne može da se poredi.
Razumeš sad?
 
Jel znate sta rade pirati sa Video igrama ?

Oni samo Krakuju igricu tj uklone Zastitu koja trazi serijski broj na fajlu EXE ili u nekom DLL fajlu , zatim celu igricu koja sadrzi sve kao i original postave na Torrent ili slican piratski sajt za Besplatno preuzimanje :)


Krakovana - Hakovana igrica ne gubi nista od Original verzije :cool:

Otkrio si Ameriku ,a sad ajde i igraj multiplayer na originalnim serverima sa tim piratskim igrama.
 
Glup si ali ajde objasniću ti :roll:
Čitava čar cs je u tome što ima na hiljade servere sa milion različitih modova ,CS 1.6 je prilično stara igra tako da za njega ima dosta piratskih servera i update-ovi jako retko izlaze ako uopšte više i izlaze ,kod CS:S skroz drugačija situacija izbor servera se ne može porediti sa originalom a što je najgore update-ovi izlaze otprilike svakih nedelju dana pa onda moraš da čekaš par dana da izađe piratska verzija update-a a često se dešava da neki non steam server na kome si igrao pre ,nakon update-a postane steam only i onda još moraš da čekaš par dana da ga nejgovi vlasnici ponovo učine non steam i čitava ta zjebancija ponovo nakon nedelju dana kad izađe novi patch.Slažem se da nema razlike između pirata i originala ako igaš samo kampanji ali multiplayer kod pirata i originala ne može da se poredi.
Razumeš sad?

Dobro znam to :kafa:

Zasto onda igrate prastaru igricu i ocekujete da radi savrsno u MP ?


Ima i novijih igrica koje dobro rade ;)
 
Pricam o Singleplayer igrama ;)

Postoje mnoge igrice MP koje sa mogu igrati sa hakovanim Steam-om


Sam je rekao da zeli original a ti da su piratske igrice su lose :manikir:

A mi ovde pričamo o CS-u koji je multiplayer igra ;)

I napisao sam u mom postu da su pirat i original potpuno isti ako pričamo o kampanji/single player-u samo sam rekoa da je multiplayer iskustvo neuporedivo :manikir:
 
A mi ovde pričamo o CS-u koji je multiplayer igra ;)

I napisao sam u mom postu da su pirat i original potpuno isti ako pričamo o kampanji/single player-u samo sam rekoa da je multiplayer iskustvo neuporedivo :manikir:

CS je i Singleplayer igra :mrgreen: licno sam je igrao :cool:

ok Origin MP je boji u smislu sto serveri uvek dobro rade dok sa piratima je neizvesno kada ce biti provaljeni :malav:

Pirati su bolji za Singleplayer igrice :manikir:
 
http://3.***************/-n7Qyo1PWigc/UP3zUwvLUuI/AAAAAAAAATg/fcQ9IRfe7w0/s1600/Counter+Strike+1.6+-+Condition+Zero.png

Counter-Strike: Condition Zero (CZ or CS:CZ) is a multiplayer and singleplayer video game

Odigrajte ovu igru, ima 2 CD-a jedan je SP drugi MP :rumenko:
 
http://3.***************/-n7Qyo1PWigc/UP3zUwvLUuI/AAAAAAAAATg/fcQ9IRfe7w0/s1600/Counter+Strike+1.6+-+Condition+Zero.png

Counter-Strike: Condition Zero (CZ or CS:CZ) is a multiplayer and singleplayer video game

Odigrajte ovu igru, ima 2 CD-a jedan je SP drugi MP :rumenko:

Ko je spominjao Condition Zero ,ja sam pričao o CS 1.6 i Source?
BTW igrao sam CZ.
 
buraz kakve to ima veze ako te igrice vrede 7.000din? pare nisu toliko bitne...a i nisam neki fan Battlefield serijala imam ukupno u BF3 175h igranja MP.A inace vise volim matori CS nego BF3, nadam se da si me razumeo sta sam hteo da kazem.

Razumem te potpuno . Imam original steam css i cs1.6 i orgin sa original bf3 premium . Cs nisam igrao 100 god ali mi zao prodavati :lol:
Volim odigrati tu i tamo partiju raspalog 1.6 :D
 

Back
Top