Opsesija ili nesto drugo...???

dejo:
kety:
E, a i ovo sa hakerisanjem je dobra ideja! Hajde ,nek se javi neki, sigurno postoji medju vama bar jedan.... di nam je Inco??? Lepo mu pobrises sve podatke sa kompa, ubacis koji virus, stavis da mu se pojavjuju neke ludacke poruke svaki dan, da vidi on kako je to!
A sato Dejo mislis da ne moze? Zasto da ne pokusa, pa onda krene na drasticne mere!
vjeruj mi da ne moze jer sam imao par kolegica koje su imale takav slucaj i razgovor nije pomagao čak šta više je odmagao
zato kazem da je sila u ovom slučaju neizbježna iako sam ja protivnik upotrebe sile!!!
Izgleda bas da je sila neizbjezna... :?
 
ja tog tipa vidim kao opsesivnog lika
koji je citav zivot ucio i sve je posvetio skoli a o izlascima nije bilo ni rijeci i onda je naisla "ona"
naša gazdarica i promjenila mu je zivot odnosno uvela ga je u neke stvari o kojima je mogao samo da sanja. kada je vidio da ne ide onako kako on hoce jednostavno je poludio i sada pukusava na sve nacine da vrati ono sto je imao ali ne shvata da svojim postupcima kopa sebi grob



toliko od mene :twisted: :twisted: :twisted:
 
Gazdarica:
kety:
pa nisi ti kriva sto si fatalna.... ali zato budi fatalna do kraja! jes' skorpija il' nisi!?
Mislis da * svoj otrov...? :lol:
Ja sam inace rak, a skorpija mi je podznak...

vreme je da raka posaljes na spavanje...

pa sta joj znaci da mu namesti batine, ako nemaju poruku da je ostavi na miru... mislim ne direktnu, nego cisto upozorenje!
 
Hej G. imala sam slicno iskustvo ...samo nije trajalo tako dugo i pomisljala da mu namestim batine i sl.
Mnogo je gadno kada se plasis da izadjes iz kuce, ili da se javis na mob....
Meni je taj tip (bivsi) pretio da ce me sacekivati svugde sto je i cinio...
Mislim da je najbolje resenje da se cujes sa prijateljima kojima je pretio i dogovoris se sa njima da sve lepo kazete u policiji.
Najbitnije je mislim da odes u policiju i da ih zamolis da ga pokupe sa posla da svi vide koji je psihopata. A on verovatno misli da ti za to nemas dovoljno hrabrosti ili da "prosto nisi takva".
Iako on ima gomilu veza u policiji bitno je da ti sve to pokrenes da to negde ostane zapisano, da mu otvore dosije ako ga vec nema...da se vodi kao takav...najblaze receno labilan lik. Znas zbog svake eventualnosti, sta bi mogao dalje da uradi a i brate mili da mu ne dozvolis da ti se toliko mesa u zivot. Da mu dokazes da i ti mozes nesto kada hoces.
A batine ostavi kao poslednju a mozda i neispunjivu opciju, jer ako je takav haker onda je sve ovo vec provalio pa bi imao prilican dokaz da si mu ih ti namestila sto bi tebe i tvoje prijatelje koji bi ti samo hteli pomoci, svakako smestilo u zatvor.
Zato ...pravac murija!
Pozdrav.
 
Gazdarica:
Sacekacu nekoliko dana da se sa godisnjeg odmora vrati moja kolegica, koja inace radi sa policijom...
Zamolicu je da ona porazgovara sa njima, da se vidi sta se tu moze uraditi, pa cu u skladu s tim i djelovati...

Samo odlucno!
I da ti ona kaze da prijava nema svrhu...ti ga prijavi...da se vodi kao takav lik...da njega bude blam.
Dosta bre toga...zato sto smo slabije fizicki treba neko da nas maltretira ?
Ne moze!!!!
 
Gazdarica:
Sacekacu nekoliko dana da se sa godisnjeg odmora vrati moja kolegica, koja inace radi sa policijom...
Zamolicu je da ona porazgovara sa njima, da se vidi sta se tu moze uraditi, pa cu u skladu s tim i djelovati...

pa nije valjda doslo do toga
ja licno ne bih upletao policiju
p.s. ako imas sada nekoga(momka ili tako nesto)
vidi sa njim da ti to rijesi!!! :twisted: :twisted: :twisted:
 
dejo:
Gazdarica:
Sacekacu nekoliko dana da se sa godisnjeg odmora vrati moja kolegica, koja inace radi sa policijom...
Zamolicu je da ona porazgovara sa njima, da se vidi sta se tu moze uraditi, pa cu u skladu s tim i djelovati...

pa nije valjda doslo do toga
ja licno ne bih upletao policiju
p.s. ako imas sada nekoga(momka ili tako nesto)
vidi sa njim da ti to rijesi!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Ma ne resava se stvar tako...
Ako je neko bolestan to mu daje jos veci povod za napad ili da predje granicu toga da je zove salje sms ili proverava postu...
Sta treba da je saceka negde i ...?
Tada taj drug nece biti da je odbrani.
Sve lepo legalno, prijava pa cike u plavom....
Nije sto sam inspektorsko dete , ali verujem u moc policije, kada su takve stvari u pitanju.
Kada okusi miris celije, znace gde treba da stane a mozda i odlepi u samici pa ga lepo smeste gde mu i jeste mesto ...u ludaru!
 
Ma, bojim se da ce se ovi u policiji samo nasmijati i nece nista preduzeti... Pa, direktoru moje firme su stizala prijeteca pisma, a oni nisu nista uradili, dok mu auto nije dignuto u vazduh...
U svakom slucaju, voljela bih da se sve u miru zavrsi, bez uplitanja bilo koga u cijelu pricu, ali bojim se da nista nema od toga... :?
 
Kelis:
dejo:
Gazdarica:
Sacekacu nekoliko dana da se sa godisnjeg odmora vrati moja kolegica, koja inace radi sa policijom...
Zamolicu je da ona porazgovara sa njima, da se vidi sta se tu moze uraditi, pa cu u skladu s tim i djelovati...

pa nije valjda doslo do toga
ja licno ne bih upletao policiju
p.s. ako imas sada nekoga(momka ili tako nesto)
vidi sa njim da ti to rijesi!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Ma ne resava se stvar tako...
Ako je neko bolestan to mu daje jos veci povod za napad ili da predje granicu toga da je zove salje sms ili proverava postu...
Sta treba da je saceka negde i ...?
Tada taj drug nece biti da je odbrani.
Sve lepo legalno, prijava pa cike u plavom....
Nije sto sam inspektorsko dete , ali verujem u moc policije, kada su takve stvari u pitanju.
Kada okusi miris celije, znace gde treba da stane a mozda i odlepi u samici pa ga lepo smeste gde mu i jeste mesto ...u ludaru!
tačno ali i to isto tako moze da izazove kontra efekat i cak da krene da radi neke stvari koje prije nije ni pomisljao
:twisted: :twisted: :twisted:
 
Gazdarica:
Ma, bojim se da ce se ovi u policiji samo nasmijati i nece nista preduzeti... Pa, direktoru moje firme su stizala prijeteca pisma, a oni nisu nista uradili, dok mu auto nije dignuto u vazduh...
U svakom slucaju, voljela bih da se sve u miru zavrsi, bez uplitanja bilo koga u cijelu pricu, ali bojim se da nista nema od toga... :?

Stvari se nazalost ne mogu resiti mirnim putem...cesto....
Zato bih volela da zivim u Americi... kako tako pravo imaju dobro.
Taj lik bi u najmanju ruku dobio zabranu zvanja i prilazenja na kilometar. A kada bi je prekrsio...pravac u zatvor!
 
Kamo srece da je na ovim prostorima zena (a i muskarac) zasticena kao u Americi... U tom slucaju, vec bih odavno rijesila svoj problem...
Zaboravila sam Deji odgovoriti da nemam nekog muskarca pored sebe, ali imam prijatelje koji su mi vec ranije nudili pomoc - da ga pretuku, ako treba...
 
e,imam isti problem, i to na poslu.
Svi znaju da je covek lud, ali on ipak uspeva da mi napravi brdo problema.
Znas ono, uvek se nadje neko da mu poveruje.
Kolege mi predlazu da dovedem momka da razgovara sa njim, ali ja necu - nije moj momak psihijatar, covece! Sta on ima da prica sa idiotom?
Da ga neko prebije....Kako da bijes bolesnog coveka? Moze cela stvar da se okrene protiv tebe.
Direktor mu je skretao paznju da me pusti na miru - nista.
Sad cekamo da u nastupu ludila donese pistolj i postrelja nas sve po kancelariji....
a MOZDA ipak nece?
 

Back
Top