Opet

Ova pjevaljka je bas sweet :) A
A pjesmica je super,missim sad sam je preslusao :) Prvi put cujem za njih a nesto me prema nazivu i par uvodnih sekundi podsjetise na No Doubt :confused:
 
Bila bih besna ali znam da ne bih imala pravo da krivim devojku ako bih se nasla u takvoj situaciji.

Neko ko bi mi tako nesto priredio nije vredan ni da vicem, ni da placem (naravno, plakala bih, ali nikako pred njim(a)), ni da dozvoli da vidi (iako zna) da me je povredio.

Koliko god da zelim da vristim tad, rekla bih: "Hvala ti, bilo bi steta provesti jos jedan dan ne znajuci kakav si gad." Njoj bih rekla: "Srecno." Onda bih otisla i oni za mene vise ne bi postojali.

Dijelimo isto misljenje,ne znam glupo je kriviti tu trecu osobu,krivac je partner i samo on.....A kazem,bolje na vrijeme saznati nego biti u zabludi...A da je tesko,pa tesko je samo pomisliti na to,da bi te mogla izdati osoba koju volis,a pogotovu da se nadjes u takvoj situaciji....:eek:
 
Ova pjevaljka je bas sweet :) A
A pjesmica je super,missim sad sam je preslusao :) Prvi put cujem za njih a nesto me prema nazivu i par uvodnih sekundi podsjetise na No Doubt :confused:

To je grupa N-Dubz, imaju dva albuma, imam sve pesme, luda sam za njima, ostavicu ti na tvom profilu jos neki link ako zelis :)

Devojka se zove Tulisa i da, slazem se da je jako lepa, glas joj je fenomenalan, imidz joj je super... Jako su gotivan trio, nisu uobrazeni i bave se raznim temama-od ljubavnog trougla, preko nezeljene trudnoce, do drustvenih problema...
 
Dijelimo isto misljenje,ne znam glupo je kriviti tu trecu osobu,krivac je partner i samo on.....A kazem,bolje na vrijeme saznati nego biti u zabludi...A da je tesko,pa tesko je samo pomisliti na to,da bi te mogla izdati osoba koju volis,a pogotovu da se nadjes u takvoj situaciji....:eek:

Ne bih se kaljala sto sam bila sa takvim deckom, ne mozes znati dok ti se ne desi.
Ono sto je sigurno je da ne bih uzela u obzir ni u ludilu da ostanem u vezi sa njim.

Ja uvek kazem-hello, ljudi, ima jedna rec, zove se raskid, jako funkcionalana, boli, naravno da voli, mora, ali to je barem fer.
 
To je grupa N-Dubz, imaju dva albuma, imam sve pesme, luda sam za njima, ostavicu ti na tvom profilu jos neki link ako zelis :)

Devojka se zove Tulisa i da, slazem se da je jako lepa, glas joj je fenomenalan, imidz joj je super... Jako su gotivan trio, nisu uobrazeni i bave se raznim temama-od ljubavnog trougla, preko nezeljene trudnoce, do drustvenih problema...

Ovu pjesmu sto sam presulsao,bas je tema :) Mislim obradjena prica fino,a ne ono tipa cijelo vrime ;"ECECECECE,dumdumdum;ECECECECE;dumdumdum;I feel,pa omet ECECECEC dumdumdum,your love,ecececeecdumdumdum.
Shibni linkove,kasnije cu download da radim :)
 
ja nisam izdrzala do kraja da odslusam...jezim se od takve muzike...to nesto ko rmb i te fore...kako god se zvalo.... ne mogu

samo da znate da ste me razocarali...ocekivala sam neke predloge :aha:
 
Hebi ga..ja sam Sosa..lepo bi mu rekla "Odoh do grada, pa ako cujem to sto sam videla, nahebo si!!!" Tako kruze vicevi o Lalama, da su mirni..bla,bla..ma, kosti bi mi polomila, sa sve oklagijom, za devojku me boli uvo! A,sta ako je neka dobra riba..a? Mozda mi se i svidi, hehehe..najveca kazna, da mu je maznem ispred nosa, hehehe!
 
bolje da ne zamisljam taj scenario...mislim da bi moj Bik izasao u prvi plan...Najpametnije bi bilo da se razbeze,jer ako ostanu...Ne volim sebe i tu svoju stranu,kad mi padne mrak...Sve u svemu,ne bih im bila u kozi:mrgreen:
 

Back
Top