OPET ZA >>>> ... <<<<, a i za ostal

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
. . .:
[LoG:
]preko pp-a sam te pitao, pa mi nisi odgoworio...
a zabole me kuratz bash za twoj prawilnik, i za tebe, prijawljuj ti "aminu" ili kako si wetj napisao, konju nepismeni, ccc...

znash koliko se bojim was "clanova foruma", ccc...
i znash kojim me intenzitetom boli kuratz za to shto tjesh da me banujesh... znachi, nepodnoshljiwo me boli kuratz...
ae sad qsh mali komane, qsh retardirani zemuntzi, qsh transexualtzi koji slushaju britney spears, i debele newine 18ogodishnje dewojke koje im ne izlaze iz bulje, uwlachite se swi jedni drugima u bulju, znachi, ne stajte kod 12opalachnog tzrewa, mozhe i dalje, rekao mi je laki da mozhesh i do zhelutza da dodjesh ako si uporan, ccc...
ae, nosite se u pichq materinu, odoK na exqrziju...
udinese iebe kewe(:
Zahtev za tvoje banovanje je podnet.
Odgovor na sve sto si pisao za mene je jako lak i kratak. Budi TOLERANTNIJI i sve ce ti biti bolje.
Sto se tice moje pismenosti, imam je vise od tebe tako da ne moj da se brines za nju.
A odgovor na pp nisi dobio iz dva raloga:
1. Vec si otvorio temu na koj sam u neku ruku napisao odgovor.
2. Ja svrakopise nemam maneru da citam i da tumacim sta si ti mislio kad si pisao. Napisi kao sto se pise i onda ces dobiti i odgovor kao sto dolikuje.

Evo da pitam javno posto mi to bas i nije jasno.

Kad nekog banujete sa foruma na oderedjeno vreme , jel to znaci da ste zabranili da se aktivira samo njegov account na forum , ili ste zabranili da se sa njegove IP adrese stupi na forum .

Ako ste samo zabranili pristup preko tog accounta ne vidim svrhu :roll: , kad uvek moze da otovori novi.

P.S. Jel moze neko ovo da mi objasni posto mi bas nije jasno. :D
 
. . .:
[LoG:
]preko pp-a sam te pitao, pa mi nisi odgoworio...
a zabole me kuratz bash za twoj prawilnik, i za tebe, prijawljuj ti "aminu" ili kako si wetj napisao, konju nepismeni, ccc...

znash koliko se bojim was "clanova foruma", ccc...
i znash kojim me intenzitetom boli kuratz za to shto tjesh da me banujesh... znachi, nepodnoshljiwo me boli kuratz...
ae sad qsh mali komane, qsh retardirani zemuntzi, qsh transexualtzi koji slushaju britney spears, i debele newine 18ogodishnje dewojke koje im ne izlaze iz bulje, uwlachite se swi jedni drugima u bulju, znachi, ne stajte kod 12opalachnog tzrewa, mozhe i dalje, rekao mi je laki da mozhesh i do zhelutza da dodjesh ako si uporan, ccc...
ae, nosite se u pichq materinu, odoK na exqrziju...
udinese iebe kewe(:
Zahtev za tvoje banovanje je podnet.
Odgovor na sve sto si pisao za mene je jako lak i kratak. Budi TOLERANTNIJI i sve ce ti biti bolje.
Sto se tice moje pismenosti, imam je vise od tebe tako da ne moj da se brines za nju.
A odgovor na pp nisi dobio iz dva raloga:
1. Vec si otvorio temu na koj sam u neku ruku napisao odgovor.
2. Ja svrakopise nemam maneru da citam i da tumacim sta si ti mislio kad si pisao. Napisi kao sto se pise i onda ces dobiti i odgovor kao sto dolikuje.


jel hotje neko da mi protumachi owo brdsko gowedo?
ja stwarno ne kontam shta predshkolaratz hotje da mi kazhe...


father, hwala, ako to nije bilo sa prizwukom ironije(:
 
Lucky girl:
. . .:
[LoG:
]preko pp-a sam te pitao, pa mi nisi odgoworio...
a zabole me kuratz bash za twoj prawilnik, i za tebe, prijawljuj ti "aminu" ili kako si wetj napisao, konju nepismeni, ccc...

znash koliko se bojim was "clanova foruma", ccc...
i znash kojim me intenzitetom boli kuratz za to shto tjesh da me banujesh... znachi, nepodnoshljiwo me boli kuratz...
ae sad qsh mali komane, qsh retardirani zemuntzi, qsh transexualtzi koji slushaju britney spears, i debele newine 18ogodishnje dewojke koje im ne izlaze iz bulje, uwlachite se swi jedni drugima u bulju, znachi, ne stajte kod 12opalachnog tzrewa, mozhe i dalje, rekao mi je laki da mozhesh i do zhelutza da dodjesh ako si uporan, ccc...
ae, nosite se u pichq materinu, odoK na exqrziju...
udinese iebe kewe(:
Zahtev za tvoje banovanje je podnet.
Odgovor na sve sto si pisao za mene je jako lak i kratak. Budi TOLERANTNIJI i sve ce ti biti bolje.
Sto se tice moje pismenosti, imam je vise od tebe tako da ne moj da se brines za nju.
A odgovor na pp nisi dobio iz dva raloga:
1. Vec si otvorio temu na koj sam u neku ruku napisao odgovor.
2. Ja svrakopise nemam maneru da citam i da tumacim sta si ti mislio kad si pisao. Napisi kao sto se pise i onda ces dobiti i odgovor kao sto dolikuje.

hvala bogu da se napravi neki pametan potez..


shliht shliht shliht shliht shliht shliht shliht shliht shliht shliht shliht shliht shliht shliht shliht shliht shliht shliht shliht shliht shliht shliht shliht shliht shliht shliht shliht shliht shliht ...
kako bi meni pukla kichma wishe od owako debelog stworenja u donjem delu istih(:
 
father:
. . .:
Zahtev za tvoje banovanje je podnet.
Odgovor na sve sto si pisao za mene je jako lak i kratak. Budi TOLERANTNIJI i sve ce ti biti bolje.
Sto se tice moje pismenosti, imam je vise od tebe tako da ne moj da se brines za nju.
A odgovor na pp nisi dobio iz dva raloga:
1. Vec si otvorio temu na koj sam u neku ruku napisao odgovor.
2. Ja svrakopise nemam maneru da citam i da tumacim sta si ti mislio kad si pisao. Napisi kao sto se pise i onda ces dobiti i odgovor kao sto dolikuje.
Ma daaaj...zasto?

Covek jeste pomalo sirov ali sve sto napise je susta istina i bilo je pravo zadovoljstvo(do sada)citati njegove postove.

Uaaa moderatori diktatori!!! :evil: :evil: :evil:
TAJ je prekrsio sledeca pravila:
1.zabranjeno je otvaranje tema koje nemaju veze sa datim podforumom
2.zabranjeno je vredjanje...
i to visestruko :idea:
bila bi prava sramota za krstaricu, ciji je forum najposeceniji u Srbiji, da se teme i dalje ispunjavaju postovima kakav je njegov prvi na ovoj, recimo. iako ima svoje misljenje, postoji nesto sto nije naucio, a to je da je humor, ukoliko nije kombinovan sa odredjenom dozom lepog ponasanja (ovo se nekad cenilo u drustvu, secas se, pricala ti baka?), obicno seljastvo. zato razmisli dva puta pre nego sto opet das neki balavurdijski komentar.

Loze, care, vidim da si i ti nasao cep za bulju, koji si toliko dugo (latentno tj.) trazio :lol:
i to pred samo iskljucenje. ne mozes ni da zamislis koliko mi je drago zbog vas dvojice. pozdrav :!:
 
Midnight Rambler:
father:
. . .:
Zahtev za tvoje banovanje je podnet.
Odgovor na sve sto si pisao za mene je jako lak i kratak. Budi TOLERANTNIJI i sve ce ti biti bolje.
Sto se tice moje pismenosti, imam je vise od tebe tako da ne moj da se brines za nju.
A odgovor na pp nisi dobio iz dva raloga:
1. Vec si otvorio temu na koj sam u neku ruku napisao odgovor.
2. Ja svrakopise nemam maneru da citam i da tumacim sta si ti mislio kad si pisao. Napisi kao sto se pise i onda ces dobiti i odgovor kao sto dolikuje.
Ma daaaj...zasto?

Covek jeste pomalo sirov ali sve sto napise je susta istina i bilo je pravo zadovoljstvo(do sada)citati njegove postove.

Uaaa moderatori diktatori!!! :evil: :evil: :evil:
TAJ je prekrsio sledeca pravila:
1.zabranjeno je otvaranje tema koje nemaju veze sa datim podforumom
2.zabranjeno je vredjanje...
i to visestruko :idea:
bila bi prava sramota za krstaricu, ciji je forum najposeceniji u Srbiji, da se teme i dalje ispunjavaju postovima kakav je njegov prvi na ovoj, recimo. iako ima svoje misljenje, postoji nesto sto nije naucio, a to je da je humor, ukoliko nije kombinovan sa odredjenom dozom lepog ponasanja (ovo se nekad cenilo u drustvu, secas se, pricala ti baka?), obicno seljastvo. zato razmisli dva puta pre nego sto opet das neki balavurdijski komentar.

Loze, care, vidim da si i ti nasao cep za bulju, koji si toliko dugo (latentno tj.) trazio :lol:
i to pred samo iskljucenje. ne mozes ni da zamislis koliko mi je drago zbog vas dvojice. pozdrav :!:


chep za bulju je neshto debelo, ruzhno i glupo... kao twoj twist off lucky...
chowek je samo jedan od retkih koji kontaju kakaw si ti patetichni neizhiwljeni newini (bar) 20ogodishnjak, koji ima samo jednu foru, i to za shizofreniju (pa mislim...)...
i koliko je jadno to shto punoletni u owoj drzhawi slushaju britney spears, i josh se bore za nju...
ne znam, odo ja na exqrziju, da isk4ram neshto, a ti se swadjaj, i ogowaraj me, ccc...
pa sad widi kome je bolje...
 
123456789:
Evo da pitam javno posto mi to bas i nije jasno.

Kad nekog banujete sa foruma na oderedjeno vreme , jel to znaci da ste zabranili da se aktivira samo njegov account na forum , ili ste zabranili da se sa njegove IP adrese stupi na forum .

Ako ste samo zabranili pristup preko tog accounta ne vidim svrhu :roll: , kad uvek moze da otovori novi.

P.S. Jel moze neko ovo da mi objasni posto mi bas nije jasno. :D
Koliko ja znam zabranjuje se upotreba tog nika i pristup sa te IP adrese
 
. . .:
123456789:
Evo da pitam javno posto mi to bas i nije jasno.

Kad nekog banujete sa foruma na oderedjeno vreme , jel to znaci da ste zabranili da se aktivira samo njegov account na forum , ili ste zabranili da se sa njegove IP adrese stupi na forum .

Ako ste samo zabranili pristup preko tog accounta ne vidim svrhu :roll: , kad uvek moze da otovori novi.

P.S. Jel moze neko ovo da mi objasni posto mi bas nije jasno. :D
Koliko ja znam zabranjuje se upotreba tog nika i pristup sa te IP adrese

HVALA
 
[LoG:
]
chep za bulju je neshto debelo, ruzhno i glupo... kao twoj twist off lucky...
chowek je samo jedan od retkih koji kontaju kakaw si ti patetichni neizhiwljeni newini (bar) 20ogodishnjak, koji ima samo jednu foru, i to za shizofreniju (pa mislim...)...
i koliko je jadno to shto punoletni u owoj drzhawi slushaju britney spears, i josh se bore za nju...
ne znam, odo ja na exqrziju, da isk4ram neshto, a ti se swadjaj, i ogowaraj me, ccc...
pa sad widi kome je bolje...

vidji vidji, toliko ste prirasli jedno drugom da si cak i novo pravilo patentirao : "ljubi cepa svog kao sebe samog". neka vas.

ekskurzija :?: :arrow: u brda ili obliznja sela, i to si jos, nedelju dana ranije, razglasio preko novina, od uzbudjenja!! :idea: :lol:

da isk4ras nesto :?: :arrow: u pravu si, mi civilizovani 20ogodisnjaci ( mozda i 30ogodisnjaci, otkud znas) po sobama k4ramo NEKOG, vi po brdima k4rate NESTO :lol:

aj' pa neka ti je srecan put, makar i do Malog Mokrog Luga, ako uspes da navatas nesto mozda nastanu i nove vrste, da plase decu po sumama umesto zeceva
:lol:
 
haha, ti samo mozhesh nekog da k4rash... nikad neku...
znam da si ljubomoran, ali polako, dotjitje i twoje wreme, opushteno...
skinutjesh i ti djanu, ccc...
mozhda kad dodjesh do 40e...
znash kako, prishtedi lowu od neta, zaposli se, i onda, onda qpi neq qrwu, ako bude htela da prihwati posao, ccc...
a ono, mali mokri lug, ccc...
ne mozhesh tako generalizowati, ako ste wi u washe wreme ishli na swega tolike udaljenosti, ne mora da znachi da SWI idu tamo, nije to bash tako popularno kako su wam tad prichali profesori...
ako te zanima, idem u grchq, ali, nije to ni od kakwe wazhnosti, wazhno je samo da tju na owoj exqrziji da iebem wishe nego shto tjesh ti za tzelo wreme swog bednog postojanja...
p0z swima, britney sux(:
 
[LoG:
]haha, ti samo mozhesh nekog da k4rash... nikad neku...
znam da si ljubomoran, ali polako, dotjitje i twoje wreme, opushteno...
skinutjesh i ti djanu, ccc...
mozhda kad dodjesh do 40e...
znash kako, prishtedi lowu od neta, zaposli se, i onda, onda qpi neq qrwu, ako bude htela da prihwati posao, ccc...
a ono, mali mokri lug, ccc...
ne mozhesh tako generalizowati, ako ste wi u washe wreme ishli na swega tolike udaljenosti, ne mora da znachi da SWI idu tamo, nije to bash tako popularno kako su wam tad prichali profesori...
ako te zanima, idem u grchq, ali, nije to ni od kakwe wazhnosti, wazhno je samo da tju na owoj exqrziji da iebem wishe nego shto tjesh ti za tzelo wreme swog bednog postojanja...
p0z swima, britney sux(:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
...pa bili to i zecevi, vukovi, ili medvedi!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top