Opet RAT

U pravu si tebra, ali da li ti znas koliko ljudi prizeljkuje rat samo iz licnih finansijskih interesa?!
Setimo se samo raznih paravojnih i ostalih specijalnih jedinica za brze intervencije,
koje su uvezbane da u vrlo kratkom roku oslobode neprijatelja od zlata deviza i bele i ostale tehnike. :think:

Pa nemoj tako,ostalo se bez zaliha (iz prošlih ratova) pa vreme da se dopune. Onaj šporet iz Vukovara mi se pokvario ovih dana, VREME JE ZA NOVI :per:

p.s. ostao sam i bez municije (mnogo se šenlučilo):whistling:
 
U pravu si tebra, ali da li ti znas koliko ljudi prizeljkuje rat samo iz licnih finansijskih interesa?!
Setimo se samo raznih paravojnih i ostalih specijalnih jedinica za brze intervencije,
koje su uvezbane da u vrlo kratkom roku oslobode neprijatelja od zlata deviza i bele i ostale tehnike. :think:
A sigurno su pre toga gledali u kuglu
i videli da ih nece metak potrefiti,bez obzira sto su na ratistu,
daj bre ne lupaj,i da je od demokrate,mnogo je:dash::dash:
 
А посланици у скупштини узимају 300 000 динара што седе у кафани. Заступати народ у управљању државе је част. А они узимају паре и свађају се које коме швалер и љубавница. Пропаде нам држава начисто.

Ma to na njivu.......;)
ili barem raspustiti
 
Ne na njivu!!! Zar zemlja nije dovoljno zagađena? :evil:

:rumenko:
g060.gif

Nego gde.........:think:?
 
Zaboravio sam i specijalne odrede za brzo vadjenje neprijateljskih zlatnih zuba. :cool:

Jel' to ti tvrdiš da je srpska vojska radila ono što su nacisti u Aušvicu?
Mislim, ajd' to bela tehnika, zlato i devize...toga sam se i ja nagledao. Ali, nije u redu da to koristiš da bi plasirao ovakve gadosti za srpsku vojsku. :evil:
 

Back
Top