Opet ja

giravaru

Primećen član
Poruka
538
Radila sam i ct kolonoskopiju i evo rezultata. Zanima me ovo za bubrege.... Bože... Toliki me je strah uhvatio da je to nenormalno.... Sta to može da znači? Inače sam imala enterokokus u mokraći i pila sam lekove za nju i evo sada ovo😪😪😪
 

Prilozi

  • Screenshot_20240123_194326_com.android.gallery3d.jpg
    Screenshot_20240123_194326_com.android.gallery3d.jpg
    97,1 KB · Pregleda: 9
Nema ništa od straha, to ti kažem ja koja dan danas ne mogu nekad da se iskontrolisem.
Gde si radila tu kolonoskopiju? Sa anestezijom ili bez?
 
Radila sam i ct kolonoskopiju i evo rezultata. Zanima me ovo za bubrege.... Bože... Toliki me je strah uhvatio da je to nenormalno.... Sta to može da znači? Inače sam imala enterokokus u mokraći i pila sam lekove za nju i evo sada ovo😪😪😪
Pa nalaz ti je dobar, čemu strah i briga???
Mikrokamenčić imaš u bubregu, a ko to danas nema? Nema zdravih bubrega (bez pijeska ili kamenčića) ima samo nepregledanih.
Pij brusnicu i uvu.
 
Radila sam i ct kolonoskopiju i evo rezultata. Zanima me ovo za bubrege.... Bože... Toliki me je strah uhvatio da je to nenormalno.... Sta to može da znači? Inače sam imala enterokokus u mokraći i pila sam lekove za nju i evo sada ovo😪😪😪
Svi mi imamo mulja i peska u bubregu.Moze se desiti da to uopste nije kamencic u bubregu,nego samo se skupio pesak u gomilicu,pa tako izgleda na snimku.Pij samo vise tecnosti i to ce proci,kroz kanale.Sada je bas dobro vreme da se piju cajevi,one koje volis,a i vode pored,normalno.
 
Svi mi imamo mulja i peska u bubregu.Moze se desiti da to uopste nije kamencic u bubregu,nego samo se skupio pesak u gomilicu,pa tako izgleda na snimku.Pij samo vise tecnosti i to ce proci,kroz kanale.Sada je bas dobro vreme da se piju cajevi,one koje volis,a i vode pored,normalno.
Nije me strah kamena on se i razbije laserski... Nego tih mikrocisti u bubregu.
Imam ih i na jetri.... Sad i bubreg.
 
Nije me strah kamena on se i razbije laserski... Nego tih mikrocisti u bubregu.
Imam ih i na jetri.... Sad i bubreg.
Mikrociste nisu opasne.Treba da ih pratis,znaci povremeno da ides na ultra zvuk i da se vidi da li rastu,ili su nepromenjene velicine.Bitno je da se ne uvecavaju,ali i to se da skinuti bez nekih problema.Sto se tice bubrega,sam pesak nece dozvoliti da rastu,a to na jetri,kao sto sam napisao,moras pratiti.
 
Radila sam i ct kolonoskopiju i evo rezultata. Zanima me ovo za bubrege.... Bože... Toliki me je strah uhvatio da je to nenormalno.... Sta to može da znači? Inače sam imala enterokokus u mokraći i pila sam lekove za nju i evo sada ovo😪😪😪
Pola teksta nedostaje ali koliko vidim sve je u redu. Šta piše u zaključku ?
 
Pola teksta nedostaje ali koliko vidim sve je u redu. Šta piše u zaključku ?
Klikni na celu stranicu. .. Sve će otvoriti. Zaključak da idem kod urologa i ginekologa i da pokazem rezultat gastroenterologu. Nisu mi jasne ove ciste.... Sta se sa tim radi? Sta bi bile mikrociste bubrega?
 
Klikni na celu stranicu. .. Sve će otvoriti. Zaključak da idem kod urologa i ginekologa i da pokazem rezultat gastroenterologu. Nisu mi jasne ove ciste.... Sta se sa tim radi? Sta bi bile mikrociste bubrega?
Male ciste jednako mikrociste. Ništa se ne radi samo bi trebalo urolog da pogleda i to je to. Ništa što je za brigu.
 

Back
Top