Opet ista priča

gossca:
Za sve sto ti se ponavlja u zivotu...kriv je neki obrazac u tvom ponasanju, neki stav...
Mozda imas misao u glavi: 'Uvek cu na kraju biti preveran i izdan' i to te koci...
Mozda za promenu da izbacis upotrebu reci uvek i nikad i da ih zamenis za ponekad i mozda...

Umesto onog 'ja sam totalni kreten nema mi spasa', ja bih na tvom mestu rekla:
'ja sam jedan sasvim ok decko, njen problem je sto to ne vidi, a moj problem je zasto me privlace takve osobe..i ima spasa, naravno..resicu taj problem, bar donekle jos ovog meseca...'

Sa ovim se slazem. Ponavlja ti se isto u zivotu jer nikako da naucis lekciju iz toga i ne promenis ponasanje i odnos prema odredjenim stvarima. Moras sam otkriti sta je u pitanju da bi prevazisao ponavljanje.
Srecno
 
aphosphoros:
Tako sam besan i ljut! Na sebe! Izdan sam, prevaren, odbačen kao prljava, pocepana, i beskorisna čarapa! I ono što je najgore od svega: nalazim sva moguća opavdanja za onoga ko me je povredio. Krivicu tražim u sebi. I pronalazim je! Niko mi ne treba reći da li je to normalno ili nenormalno, nisam toliko retardiran da ne znam gde je i šta je istina, ali takve situacije mi se događaju iznova i iznova, a ja nikada da se opametim. Kao što kažu lujka ostaje lujka dok je ne zakopaju dva metra ispod zemlje. E, sada me interesuje da li još neko ima takakva sumanta iskustva kao ja, i da li ih je se i na koji način oslobodio. Mislim, to ponavljanje me navodi da se duboko zapitam da li sam samo ja totalni kreten, kome po svoj prilici spasa nema niti će ga biti.


jeste...i ja sam ti baksuz...pomirila sam se sa tim...nikad se neću opametiti :evil: :-?
 

Back
Top