oooollleeeeee!!! Zavrsena tuzba Srbije protiv Hrvatske za genocid!

Da li je Hrvatska pocinila genocid nad srbima?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
Balkanski koljači su Hrvati i treba predočiti istinu o njihovom zlokobnom umu.
Sve je dokumentovano i samo treba priložiti uz slike 1995. godine, kada su nasilno proterivani Srbi iz Hrvatske.
I tužiti ih za 100 milijardi evra, minimum.

Ma nema od toga prijatelju nishta. Ako je cak i simbolicno ja samzadovoljan ovim potezom. Ali iskreno ne trebamo ocekivati da ce ih osuditi. Jednostavno nije u interesu...
 
Glupost. Što se tiče WW2, ovaj sud ne može da okrivi Hrvatsku za zločine iz WW2, jer se hrvatska vodi kao naslednica SR Hrvatska a ne NDH.

Što se tiče RSK, ako se dokaže etničko čišćenje, onda Srbija ima argument. U suprotnom tužba pada i pokajaćemo se što smo je podneli, jer onda nećemo moći da trljamo Hrvatima na nos, baš kao što Bošnjaci više ne trljaju na nos genocid u Srebrenici Srbiji.
A proces o legalnosti nezavisnog Kosova je takođe fijasko za srpsku stranu, i već sada se vidi da se mnogi u vlasti kaju što su slučaj izneli pred MSRP.

e,a hrvati se sve potresli sto im to "trljamo o nos":roll:

znaci,ja sam na ovoj pdf postala neka narikaca,ali tesko ovoj zemlji pored toliko optimista
dajte ljui,nemojte odmah sve crno,ali opet,ne treba ni skakti od srece,mozemo da dobijemo,a mozemo i da se ispalimo kao zecevi
videcemo
uglavnom,zrno optimizma nikada nije skodilo

i smanjite dozivljaj sa ogorcenoscu
 
Balkanski koljači su Hrvati i treba predočiti istinu o njihovom zlokobnom umu.
Sve je dokumentovano i samo treba priložiti uz slike 1995. godine, kada su nasilno proterivani Srbi iz Hrvatske.
I tužiti ih za 100 milijardi evra, minimum.

A za drugi svetski rat??? Sta je sa tim???

Ovu Srbiju treba da je sramota sto nema ko Jevreji dan kada se obelezava taj genocid.Takodje treba da se izgradi memorijalni komplex i za te zrtve koje su pobili hrvati kao i za sve druge nastradale Srbe sto od poturica,siptara itd.

Naravno jugoslovensko rukovodstvo Srbije to ne zanima.
 
A za drugi svetski rat??? Sta je sa tim???

Ovu Srbiju treba da je sramota sto nema ko Jevreji dan kada se obelezava taj genocid.Takodje treba da se izgradi memorijalni komplex i za te zrtve koje su pobili hrvati kao i za sve druge nastradale Srbe sto od poturica,siptara itd.

Naravno jugoslovensko rukovodstvo Srbije to ne zanima.

Komunisti su nas zakopali govnima. Kad se rešimo komunista, nećemo smrdeti.
 
Evo sad rekose na RTS-u kako je Boris Tadic izjavio da ne treba zuriti sa tuzbom protiv Hrvatske...pa on sve vise radi u interesu Lijepe njihove,sta ce Hrvatima predsednicki izbori i predsednik pa oni imaju Borisa Tadica koji ih bolje zastupa nego bilo koji njihov ...tako sam pljunuo na njega kad se pojavio na TV-u da mi jos stoji slajmpara na ekranu !

Добро јутро, Колумбо... ја рекох напред одмах ДА ЖУТИМА НИШТА НЕ ВЕРУЈЕМ... само будала може било шта да им поверује.

За мене је у питању ДОГОВОР ИЗМЕЂУ ТАДИЋА ИМЕСИЋА... тј. прво као 'рвацка без икаквог разлога поднесе тужбу против Србије за геноцид иако не постоји ни Г од тога... а онда као Тадић и он ће да поднесе контратужбу ЗА ШТА ИМА МИЛИОН ДОКАЗА ... и онда као ОНИ РАЗГОВАРАЈУ И ДОГОВОРЕ СЕ ДА ЗБОГ ДОБРОСУСЕДСКИХ ОДНОСА ПОВУКУ ТУЖБЕ И ЈЕДНИ И ДРУГИ - ЗНАЧИ ОПЕТ НА ШТЕТУ МУЧЕНИХ СРБА...
 
to je ono cega sam se bojao
ta tuzba koristi se kao neki adut protiv hrvatske tuzbe.
vlasti nije ni na kraj pameti da obesteti zrtve vec da igra "miroljubivu politiku prema susedima" i tako je i ova protivtuzba u stvari pokusaj da se stvari "smire".

ova vlast nema ni moralno ni politicko pravo da podnosi tuzbu protiv hrvatske.

pa ako drzava srbija ne zeli da pomogne prognanim i porodicama poginulih da satisfakciju dobiju od hrvatske---onda treba srbija da isplati odstetu ljudima...
 
Treba da shvatite da ni od jedne a ni od druge tužbe neće biti ništa.
Srbija podnosi kontratužbu kao protivtežu Hrvatskoj tužbi da bi sačuvala svoj digniteti ja joj na tome čestitam.
Čestitam ustvari Jeremiću, odavno ja govorim da taj čovek ima "muda"

ZA muda bi trebalo njegova žena da odgovori :zgrudvanje: ( dal' ih uopšte i vidja, pošto nikad nije kući ) ?
 
pa ako drzava srbija ne zeli da pomogne prognanim i porodicama poginulih da satisfakciju dobiju od hrvatske---onda treba srbija da isplati odstetu ljudima...

( jedna moja poznanica, izbegla iz Hrvatske još početkom devedesetih, tek je ove godine uspela da dobije papire o državljanstvu Srbije - sramotno je, koliko država ne vodi računa o našem narodu )
 
pa ako drzava srbija ne zeli da pomogne prognanim i porodicama poginulih da satisfakciju dobiju od hrvatske---onda treba srbija da isplati odstetu ljudima...

Не,тужба се подноси ради истине коју једном овај народ мора сазнати.
Црно на бело,
аргументи,чињенице,податци,фотографије,искази нек се види и сазна ко је ко.Ради оних којих нема,заслужили су макар толико.
 
Samo polako drugovi. Sve će to Vatikan da sredi.

vatikan.gif
 

Back
Top