Onkomafija - vreme izmedju skenera 2

Zarazio se nekom čudnom gripom, bol u grudima dok kašljem, oči peku i suze, tako da sam poslednjih dana imao problem sa vidom, i jakom glavoboljom. Prespavao sam dva cela dana. Moguće da je kovid, ali danas polako prolazi.
Pre nekih mesec i po dana mi je naglo bilo loše, otrčao do wc-a i ispovraćao krv. Barem mi se tako učinilo pod tušem i siguran sam da je bila krv. Ta neka slabost i osećaj kao da ću da se onesvestim je trajala nekih 10-ak minuta, i nakon što sam povraćao, bilo mi je bolje. Nemam pojma o čemu se radilo jer su nalazi nakon toga bili uredni, sve ok. I tako je kod mene već eto preko 2 godine; dobro se osećam ali s vremena na vreme nešto me pecne čisto da me podseti na bolest, da nisam 100% zdrav.
A u aprilu opet CT sken, valjda 5. po redu.
 
Uzela nalaz PetSkenera, napravili mi kalup za glavu, za nastupajuce zračenje, biće ih verovatno 5 kako rekoše. Bila kod oftamologa, nalaz dobar što se tiče vida, sreća ovo čudo mi ne pritiska očni živac pa dobro vidim i dalje. Bolest je jako uzela maha, ali sta je tu je idemo dalje, radovacemo se zivotu i novom unucetu, uvaljati sebi maximalno i to bi bilo to, jer zivot je ipak samo jedan i treba ga živeti dok traje.
 
Uzela nalaz PetSkenera, napravili mi kalup za glavu, za nastupajuce zračenje, biće ih verovatno 5 kako rekoše. Bila kod oftamologa, nalaz dobar što se tiče vida, sreća ovo čudo mi ne pritiska očni živac pa dobro vidim i dalje. Bolest je jako uzela maha, ali sta je tu je idemo dalje, radovacemo se zivotu i novom unucetu, uvaljati sebi maximalno i to bi bilo to, jer zivot je ipak samo jedan i treba ga živeti dok traje.
Ugadjati*
 
Uzela nalaz PetSkenera, napravili mi kalup za glavu, za nastupajuce zračenje, biće ih verovatno 5 kako rekoše. Bila kod oftamologa, nalaz dobar što se tiče vida, sreća ovo čudo mi ne pritiska očni živac pa dobro vidim i dalje. Bolest je jako uzela maha, ali sta je tu je idemo dalje, radovacemo se zivotu i novom unucetu, uvaljati sebi maximalno i to bi bilo to, jer zivot je ipak samo jedan i treba ga živeti dok traje.
Jesu ti rekli kakav je raspored zračenja?
 
Završila i pulmologa, uvali mi pronizon i inhalacije kao pripremu za op.
Kaže škripite, kako kad ja sebe ne čujem, to mora da su koske zarđale.
U ponedeljak internista, al mi ona moja op ne dade uput za rtg, mnogo
je volim, al je brate zaboravna, samo brblja, onda i ja brbljam i zaboravim
šta sam htela da joj kažem. Mi bolje na kafu da odemo da se ispričamo a
u ordinaciji da poslujemo. :D
 
Popijes odma 2 paracetamola da joj neda da raste. Ujutro mirna, tako je bar kod mene obično kad mi se javi temperatura. Nisu valjda toliki baksuz da dobiješ boginje 😞
Nisam ništa popila, evo sad sam ošamućena, glava me boli ali nema temp. Šta ovo bi pojma nemam, al neki virus je protutnjao. Samo da nisu boginje, al za to je previše rano, inkubacija traje dve nedelje, u strahu su velike oči, nisam razmišljala dovoljno. :roll:
 

Back
Top