On line gledanje u šolju

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Za missundercover: Jako si zatvorena... sve bi rekla, ali ono sto treba da kazes nekako uvek preskocis. Imas problem u kuci, sa nekim si trenutno posvadjana. Nista nije strasno, ali te to nervira. Ne podnosis autoritete. Najbolje bi bilo kada bi stavila ruzicaste naocare, i da svet oko sebe vidis ruzicasto. Mlada si da ti dusa bude tako ozbiljna. Vidim da imas nekog muskog pored sebe, imas i neku brigu u vezi njega, ali mislim da je briga bespotrebna. Probaj da se opustis i da pocnes da gledas sebe i bices ok.

Za sonjicaaaa: Ne mogu da otvorim slike. Postavi ih ponovo.
 
Evo i moje solje. Interesuje me ljubav i posao, tj. opcenito sta ce mi se desavati narednih mjeseci, a na zadnjoj slici je i zeljica. :) Hvala unaprijed! :)
 

Prilozi

  • Fotografija0199.jpg
    Fotografija0199.jpg
    22,9 KB · Pregleda: 7
  • Fotografija0200.jpg
    Fotografija0200.jpg
    23,2 KB · Pregleda: 5
  • Fotografija0201.jpg
    Fotografija0201.jpg
    23,5 KB · Pregleda: 6
  • Fotografija0202.jpg
    Fotografija0202.jpg
    21,1 KB · Pregleda: 4
  • Fotografija0204.jpg
    Fotografija0204.jpg
    25,6 KB · Pregleda: 6
Za sonjicaaaa:

Imas problem sa okolinom. Imas utisak da te ni prijatelji ni ukucani ne razumeju. I to ti stvara nervozu. Ako studiras, trebalo bi neki ispit da polazes, koji je malo tezi i to ti stvara dodatnu nervozu. Ispit ces polazes. A ako radis, imaces ozbiljan razgovor sa sefom.
Ne mogu bas da kazem da ti u ljubavi sve ide, mislim da si trenutno posvadjana, ali ne brini, stoji pomirenje. Pokusaj da radis ono sto volis i da se smiris i sve ce biti kako treba.

Za sisley:
Nisi zadovoljna trenutnim poslom, ali vidim da ces promeniti radno mesto najkasnije u februaru.
Imas decka, ali nisi sigurna da je on pravi. A ako bi mogla, vec sutra bi se udala. Ali se stalno nesto premisljas i preispitujes. Mislim da ste trenutno u svadji, ali ne cudi me to puno, posto si jako impulsivne naravi. Ali to nije lose za tebe, to je samo nacin na koji si navikla da komuniciras, da se branis i da ostvaruje ciljeve.
Zelja ce se ispuniti, ali iz dva dela. Moras da poradis na tome, a ne da pustis da sve ide bez tebe. Samo se unesi malo zustrije kao i u sve ostalo.Pre ispunjenja ce uslediti jedan jako bitan razgovor.

Bungosav ce svoj odgovor dobiti za par dana.

Pozdrav svima!
 
Za sisley:
Nisi zadovoljna trenutnim poslom, ali vidim da ces promeniti radno mesto najkasnije u februaru.
Imas decka, ali nisi sigurna da je on pravi. A ako bi mogla, vec sutra bi se udala. Ali se stalno nesto premisljas i preispitujes. Mislim da ste trenutno u svadji, ali ne cudi me to puno, posto si jako impulsivne naravi. Ali to nije lose za tebe, to je samo nacin na koji si navikla da komuniciras, da se branis i da ostvaruje ciljeve.
Zelja ce se ispuniti, ali iz dva dela. Moras da poradis na tome, a ne da pustis da sve ide bez tebe. Samo se unesi malo zustrije kao i u sve ostalo.Pre ispunjenja ce uslediti jedan jako bitan razgovor.
Pozdrav svima!

Hvala ti na odgovoru. Sve stoji osim jedne stvari. Nemam decka. Znaci li to da cu ga ubrzo naci? :)
 
Za missundercover: Jako si zatvorena... sve bi rekla, ali ono sto treba da kazes nekako uvek preskocis. Imas problem u kuci, sa nekim si trenutno posvadjana. Nista nije strasno, ali te to nervira. Ne podnosis autoritete. Najbolje bi bilo kada bi stavila ruzicaste naocare, i da svet oko sebe vidis ruzicasto. Mlada si da ti dusa bude tako ozbiljna. Vidim da imas nekog muskog pored sebe, imas i neku brigu u vezi njega, ali mislim da je briga bespotrebna. Probaj da se opustis i da pocnes da gledas sebe i bices ok.

Za sonjicaaaa: Ne mogu da otvorim slike. Postavi ih ponovo.




Imam pitanje, jer vidis da imam nekog muskog pored sebe...ali je momka nemam, pa bi me zanimalo jeli to nesto znaci za budusnost i ljubav?
 
Evo da se i ja priključim sa svojom šalicom. :kafa: Mene zanima šta se vidi u mojoj šalici, a najviše želja (zadnja slika).

Hvala!

:bye:
 

Prilozi

  • Fotografija0214.jpg
    Fotografija0214.jpg
    22,4 KB · Pregleda: 7
  • Fotografija0215.jpg
    Fotografija0215.jpg
    22,7 KB · Pregleda: 3
  • Fotografija0216.jpg
    Fotografija0216.jpg
    20,4 KB · Pregleda: 4
Za bungosav:

Imas samo jedan cilj ispred sebe koji moras i zelis da ostvaris svim srcem da. Ako studiras, ispite ces u narednom periodu bas lako polagati, a ako radis, stoji ti prosirenje posla i zarada. Kada to zavrsis, a hoces, do februara 2010. bi trebalo zivot da ti se promeni. Pod tom promenom podrazumevam nesto stvarno znacajno i veliko kao sto je ili zajednicki zivot ili udaja. Ti stalno nesto odlazes kad je u pitanju ljubav i veza, stalno preispitujes i nikada nisi sigurna u svoj izbor. Kao da se bojis velike promene i obaveze. Ne brini, do februra ce se sve to promeniti. Samo nastavi tako kako si krenula sada. Sve ide svojim tokom.

Za 7sins:

Kod tebe se sve u zivotu desava sada i odmah. Ako nesto kasni onda je to uzas. Put na koji si tebala da ides je bio odlozen, a u januaru bi trebalo da krenes. Mislim da je put privatno poslovni, posto te vidim kao nekoga ko malo radi, pa malo uziva. Znam da sumnjas da ces uzivati, ali bice tako. imam utisak kao da si uzela metlu u ruke i cistis po zivotu sto je odlicna i najbolja stvar do sada. Naravno, u toku spremanja iskacu i ruzne i stare stvari. Kao da si progledala sto se tice prijatelja. Kada izadjes iz ovog perioda, mogu ti reci da ces biti super.
Sto se tice ljubavi... i tu analiziras. Moj savet je da sve prepustis da se samo resava.
Zeljica ti je cudna kao i soljica. Ispunjava se, ali ti u ovu zeljicu ne verujes. Izgleda ti tako daleko. Veruj mi, mnogo je blize nego sto mislis. Zato i nemoj puno misliti i analizirati. Nekada se stvari brze resavaju kada ih ne upropastimo nasim mentalnim planom.

Za kirica03:

Zeljica ce se ispuniti, mada ja mislim da se jedan deo vec ostvaruje polako. Stoji lep novac i to brzo, kao da treba nesto da se proda. Ovih dana ces biti pregovarac i smirivaces neku svadju izmedu dvoje tvojih prijatelja. Uspece ti i bices zadovoljna sobom. Ti si ovih dana lose raspolozena, mada nemas bas neki povod. Kao da si umorna od ljudi, kuknjave i svadja... a ti kao da se nalazis ni na cardaku ni na zemlji. Ostani za sada tamo. Ta pozicija ce te sacuvati dok sve lose ne prodje. Cak i novac kada dodje bice problem gde i kako ga raspodeliti i koji je tvoj deo i sta sa njim. Ljubav je tu. Ako nisi zaljubljena do nove godine ces biti zaljubljena do usiju. Mislim da ces ga sresti na samom doceku.

Za sisley:

Da, stize ti decko, kao da si ga porucila mailom :) mislim da ce to biti neko sa kim si bila posvadjana. Jako ste cudna kombinacija. To ce se desiti do 10og, najkasnije 15og januara sledece godine.

Za missundercover:

Kada sam pomenula muskarca u tvojoj blizini, mislila sam na nekoga ko moze da ti bude drug ili brat... u svakom slucaju, to je neko kome bas nesto ne ide kako treba. Mada ja ipak mislim da je to neka tvoja ljubav. Neko ko je izasao iz tvog zivota, neko koga nisi zaboravila. On sada ima neki problem, I bas taj problem ce ga vratiti tebi.

Za basjedobrobitija:

Vrlo vazan datum ti je 22. Kao da ce ti se resiti neki problemi. Imaces neki sastanak koji je vrlo bitan za tebe. Vise ljudi je ukljuceno u resavanju tvog znacajnog problema, a mislim da je vezano za posao. Izgleda mi kao da pocinjes da radis nesto potpuno novo. Ides na duzi put, mada si mislila da do njega nece doci. Trenutno izgleda kao da se nalazis u kuci bez vrata i nema resenja za izlaz od tog 22. Nakon toga, sve se resava, jedno po jedno. Ljubav ti je takodje u loncu koji se kuva. Mislim da se tvoja voljena osoba nalazi negde van mesta gde ti zivis i da ste trenutno u nekom sukobu misljenja oko buducnosti. Tvoj put resava sve to. U 2010. ces se osecati mnogo, monogo bolje.

Sve vas puno, puno pozdravljam i ljubim!!!
 
Za kirica03:

Zeljica ce se ispuniti, mada ja mislim da se jedan deo vec ostvaruje polako. Stoji lep novac i to brzo, kao da treba nesto da se proda. Ovih dana ces biti pregovarac i smirivaces neku svadju izmedu dvoje tvojih prijatelja. Uspece ti i bices zadovoljna sobom. Ti si ovih dana lose raspolozena, mada nemas bas neki povod. Kao da si umorna od ljudi, kuknjave i svadja... a ti kao da se nalazis ni na cardaku ni na zemlji. Ostani za sada tamo. Ta pozicija ce te sacuvati dok sve lose ne prodje. Cak i novac kada dodje bice problem gde i kako ga raspodeliti i koji je tvoj deo i sta sa njim. Ljubav je tu. Ako nisi zaljubljena do nove godine ces biti zaljubljena do usiju. Mislim da ces ga sresti na samom doceku.


Hvala ti puno na odgovoru. z:)
Imam jedno pitanje, taj novac koji spominjes, o kolikom se iznosu otprilike radi? Mislim je li to neka jako velika svota ili manja? Jer jedna osoba mi je duzna neke novce (nije bas ni malo), ali prodajemo i nekretninu. Pa sta bi bilo od to dvoje?
Pozdrav! :cao:
 
Za basjedobrobitija:

Vrlo vazan datum ti je 22. Kao da ce ti se resiti neki problemi. Imaces neki sastanak koji je vrlo bitan za tebe. Vise ljudi je ukljuceno u resavanju tvog znacajnog problema, a mislim da je vezano za posao. Izgleda mi kao da pocinjes da radis nesto potpuno novo. Ides na duzi put, mada si mislila da do njega nece doci. Trenutno izgleda kao da se nalazis u kuci bez vrata i nema resenja za izlaz od tog 22. Nakon toga, sve se resava, jedno po jedno. Ljubav ti je takodje u loncu koji se kuva. Mislim da se tvoja voljena osoba nalazi negde van mesta gde ti zivis i da ste trenutno u nekom sukobu misljenja oko buducnosti. Tvoj put resava sve to. U 2010. ces se osecati mnogo, monogo bolje.

Sve vas puno, puno pozdravljam i ljubim!!![/QUOTE]

Hvala puno Zoko...:) nije mi sve baš najjasnije ali dobro zato sam i okrenula šolju...:) Ovo za voljenu osobu je tačno, ali živimo u istom mestu...Za 22. mi nije jasno da li je to baš posao, pošto je to potpuno nerealno, ili postoji mogućnost da je u pitanju rešavanje nečeg drugog??? pozz :)
 
Poslednja izmena:
Za bungosav:

Imas samo jedan cilj ispred sebe koji moras i zelis da ostvaris svim srcem da. Ako studiras, ispite ces u narednom periodu bas lako polagati, a ako radis, stoji ti prosirenje posla i zarada. Kada to zavrsis, a hoces, do februara 2010. bi trebalo zivot da ti se promeni. Pod tom promenom podrazumevam nesto stvarno znacajno i veliko kao sto je ili zajednicki zivot ili udaja. Ti stalno nesto odlazes kad je u pitanju ljubav i veza, stalno preispitujes i nikada nisi sigurna u svoj izbor. Kao da se bojis velike promene i obaveze. Ne brini, do februra ce se sve to promeniti. Samo nastavi tako kako si krenula sada. Sve ide svojim tokom.

sve sto si napisala ima veze samnom!!! :D malo mi zvuci prebrzo to do ferbuara 2010.... ako bude tako picemo kafu zajedno :D :D :D
hvala Zoko!!! :D
 
Eto mene sa jos jednom soljom. Prosli put si dobro rekla da sam nezadovoljna poslom, a ovih dana je doslo do promjena, tj. ostala sam bez posla zbog propasti firme. Interesuje me ima li na vidiku nekog novog posla, tj. sta ce se dalje desavati. Hvala!
 

Prilozi

  • Fotografija0224.jpg
    Fotografija0224.jpg
    19,7 KB · Pregleda: 3
  • Fotografija0225.jpg
    Fotografija0225.jpg
    21,3 KB · Pregleda: 2
  • Fotografija0226.jpg
    Fotografija0226.jpg
    22,3 KB · Pregleda: 1
  • Fotografija0227.jpg
    Fotografija0227.jpg
    22 KB · Pregleda: 1
  • Fotografija0229.jpg
    Fotografija0229.jpg
    20,8 KB · Pregleda: 1
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top