Omiljeni crtani filmovi

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa naravno da crtaći nisu samo za decu.. ne svi barem.
mislim tako je to sređeno.. što je humor grđi, to je stvar više za decu
SP nije dečiji crtani, nisu ni Simpsonovi, Sunđer Bob može da bude, mada klinci mnogo toga neće razumeti, neće crtani doživeti na pravi način.
Stariji koji ne gledaju crtaće, nemaju.. verovatno, nemaju to detence u sebi koje može da svari nacrtanu stvar koja kao takva ne mora da bude glupa..
 
LPhoklica:
pa naravno da crtaći nisu samo za decu.. ne svi barem.
mislim tako je to sređeno.. što je humor grđi, to je stvar više za decu
SP nije dečiji crtani, nisu ni Simpsonovi, Sunđer Bob može da bude, mada klinci mnogo toga neće razumeti, neće crtani doživeti na pravi način.
Stariji koji ne gledaju crtaće, nemaju.. verovatno, nemaju to detence u sebi koje može da svari nacrtanu stvar koja kao takva ne mora da bude glupa..

tako je, ne vole mala deca da gledaju na primer Simsonove, jer mora neko da im čita a ovi strarijima nije smešno jer ne shvataju poentu.
 
Crtane koje ja obožavam da gledam su Simpsonovi i South Park.

Kad sam bio manji gledao sam Dragon Ball Z, Looney Toones (Duško Dugouško, Patak dača - moj favorit...) i naravno Tom i Jerry. E da i Nindža Kornjače. Voleo sam i Kremenka i Pokemone... Pošto imam kablovsku mnogo crtanih sam gledao na Sky 1 programu koji se nisu prikazivali kod nas ( Futurama, Family Guy, King of the Hill, nove Simpsonove) ali više ne primam Sky 1 signal... :(

Sada volim da pogledam Sunđer Boba :mrgreen: I Rena i Stimpija :D
 
Што сте престали са писањем?!

Је л' има неко ТРАНСФОРМЕРСЕ на ДВД, ЦД, ВХС,... било шта? Ја имам 8 епизода, али желео бих још. Може размена, паре...

Помагајте људи!!!!
 
Ej,da l` se neko seca onog crtaca,is`o davno na rts-u.....neki
zivotinjski likovi Micko,Bole,Buljko,Mile i jedan covecji lik(General)?? Ja obozavala taj crtac!
E,ne mogu da verujem da niko od ovih Cartoonovaca nije pomenuo 2stjupid dogza!
Pa tu je i legendarni Johny Bravo 8-) ("where`s my glasses?! I can`t be seen without my glasses!")
 
zlajka:
Poznajem zenu ciji se klinac sa 7 god obesio pod uticajem crtaca.
Elem klinac da bi se sakrio uzeo loptu,usao uorman ,popeo se nan nju, provukao rucice kroz svoju jaknu koja je visila sa ofingera.Jbg omakla mu se lopta i eto tragedije.
Dok je bio mladji moj bratanac bio je u fori crtac nindja kornjace.Mlatio je sve oko sebe.
A vrhunac je bio kad je mladjeg brata mlatnuo nozem preko prstiju.Strasno :evil:
Mislim da negativne crtace treba braniti deci.
Bolje im kupiti crtace koji su provereni i gde nema tako bizarnog nasilja.
Ili su svi zaboravili da postoje price i bajke za decu ali tu treba odvojiti malo svog vremena i posvetiti se detetu.
Najlakse je da detetu upalite TV sa crtacima a sta ce da gleda nije vazno.
e018.gif

slazem se samo sa posljednjom recenicom....nije problem u crticima nego u roditeljima..ako roditelji gledaju zajedno s djecom i skrecu im pri tome paznju sta je u tome dobro a sto ne ili da je to nestvaran svijet koji sa stvarnoscu nema veze...onda ce i djeca da ostanu normalna...moj je sin uvjek mogao da gleda sve sto je zeljeo cak je sa 7 god. gledao i horor filmove za odrasle...a nikada nije imao ni nocne more, niti je pisao u krevet..ne boji se mraka i nije bio agresivan..sada mu je 17 god. i ne vidim nikakve posljedice...zasto? zato sto sam skoro sve gdje sam bila misljenja da nije za njegov uzrast gledala zajedno s njim i objasnjavala mu to...prije gledanja njegovog prvog horor filma sam mu nabavila reportazu kako je taj film napravljen..gdje su pokazani svi trikovi...kao sto je pravljenje umjetne krvi...snimanje rezanje ruke i tih gluposti...od tada kada god smo nesto gledali nije se bojao nego je uvjek pitao...ej mama a kako su ovo napravili bas izgleda vjerno....vidio je to pravim ocima...film je film..a zivot je zivot...ako to prenesete svom djetetu ne morate se bojati sto gleda i kada gleda...naravno je na svakom roditelju da sam ocijeni svoje dijete u njegovu zrelost u kom dobu je u stanju nesto da shvati....
 
jos nesto...ima dovoljno kriticara koji hoce da zabrane i tom i jery-ja jer navodno ima u njemu previse nasilja...kao djeca ne mogu da shvate da nekoga lupis lopatom a on se opet ustane kao da nije nista ni bilo..ne mogu da razluce sto je stvarnost a sto ne?
mozes misliti mi svi s tim crticima odrasli pa svejedno nismo ni ubice ni siledije...to se samo nesposobni roditelji kriju iza crtica da ne bi morali da priznaju da su zakazali...i da nemaju vremena niti volje za svoju djecu...
 
_Najlakse je da detetu upalite TV sa crtacima a sta ce da gleda nije vazno._

nazalost tako vecina ljudi radi...preoptereceni su poslom i jako malo vremena provode sa decom...sve vishe dece sedi ispred tv_a i gledaju kojekakve gluposti..a kao sto je vec pomenuto vecinu tih crtanih filmova ni ne razumeju...mislim da je zhalosno shto su diznijevi crtaci stavljeni u drugi plan..to su najlepshe bajke za decu... :)
 
mrwitza:
_Najlakse je da detetu upalite TV sa crtacima a sta ce da gleda nije vazno._

nazalost tako vecina ljudi radi...preoptereceni su poslom i jako malo vremena provode sa decom...sve vishe dece sedi ispred tv_a i gledaju kojekakve gluposti..a kao sto je vec pomenuto vecinu tih crtanih filmova ni ne razumeju...mislim da je zhalosno shto su diznijevi crtaci stavljeni u drugi plan..to su najlepshe bajke za decu... :)


Zasto samo za djecu? :confused: ...meni je 36 a jos uvjek volim da ih gledam....ma sta volim...OBOZAVAM:::i redovno se rasplacem :oops:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top