Omiljene uzrečice...

Zar ti Šaptač imaš tako loše mišljenje? Samo se pitam na osnovu čega...

Niko od astrologa nije toliko slep da misli da se svet svodi na 12 znakova a najviše osude dođe baš od ljudi koji o svemu ovome jako malo znaju.

Astrologija je jedan od načina da se čovekova priroda bolje upozna. Koji je problem astrologije bi mogao zaključiti da si se malo bavio tematikom o kojoj ovde sudiš.

U svakom od nas postoji makar 6 čula.
Pri svemu je jako bitan i Asc, primaran rekla bih.
a potom slede - Sunce, Mesec, Merkur, Mars, Venera. Njima primamo svet i kroz njih se ispoljavamo, oni čine razliku između 2 Vage ili 2 Ovna. Položaji tih planeta u natalnim kartama [kućama, znacima i aspektima sa drugim planetama] opisuju do detalja osobinu jedinke.

Objasniti ovako nešto u par rečenica je zaista nemoguće jer je suština astrologije mnogo šira ali mi je cilj ovde samo bio da razbijemo tu "famu o 12 znakova" više o svemu ako klikneš na link... [malo epp nije na odmet :D ] pa ako budeš imao volje i vremena da se posvetiš čitanju materijala shvatićeš da nije sve o Raku isto... nit o Ribama...

Tema "Omiljene uzrečice" se ne odnosi na to da ćemo svim znacima pod smrtnom presudom pripisati da se tako izražavaju već je reč o izražavanju tipičnih predstavnika.

Ne o zakonu, svetom pismu... ne. To je kao i izjava moje prijateljice koja tvrdi da su Hrvati mnogo hladniji temperamentom od Srba ili Bosanaca. To je stvar svakog čoveka ponaosob ne nacionalnosti, niti pripadnosti određenoj krvnoj grupi, zodijačkom znaku, staležu... to ne bi imalo baš nikakvog smisla.

Na kraju krajeva, reci pls, da li se ja izražavam kao neko ko je [suptilna i diplomatična] Vaga sa Asc u [emotivnom i nežnom] Raku??? Ni najmanje, znam i sama.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Mady,svi ovde govore ono sto znaju iz iskustva,jasno je da je podela na 12 znakova najgrublja podela u horoskopu ali ni ovo nije neka naucna diskusija pa da se uzima u obzir natalna karta i ostalo.Mi,obican svet nismo mnogo upuceni u sve to ali imamo neka iskustva koja delimo sa ostalima,i u tome je poenta svega ovoga kako sam ja to shvatila!No hard felings! 8)
 
:) Naravno.

Samo ne možeš suditi negativno o nečemu što ne poznaješ do tančina. To je sve što sam htela reći a onda me povukla :oops: inspiracija da opišem i šta je to ključno...
 
Poslednja izmena od moderatora:
shkorpije: sad ce da ode i da uradi....kad ti kazem...ma 100 % (najcrnje je shto su skoro uvek u pravu)
moja mama je shkorpija i sestra isto....u kuci mi je pakao...a ja bik...to nikako ne ide...one tako temperamentne samo ajde, ustaj, kreci, ajde ovo, ajde ono, shto to vec nisi uradila, ako sednem na 2 minuta da predahnem malo, nema shanse da chujem text pesme koja bi me oppustila, one ce za ta 2 minuta naci josh milion stvari koje bi trebalo da odradim...shto bi se reklo 'iz kese u kesu' samo da bi se neshto radilo! :x :x :x
a za bikove (za mene makar):
-evo sad cu
-pusti me josh malo da odspavam
-chek da odslusham josh samo ovu pesmu
-ajde mi kupi chokoladu (kad mi dolazi drugarica, da ne bih ja morala da izlazim iz stana)
-kad si me naterala da pochem pusti me sama cu...bice gotovo...jednom
-mogu li kolima do prodavnice? :roll:
-e ajde da idemo na avalu na piknik..ili na palic, samo da je priroda...
-izacicemo negde gde je dobra lagana muzika...
 
:wink: sjaaaaaaajna siiiiii

imam rođenu sestru škorpiona a bivši mi je bik. jao koliko sam čokolada dobila od njega - ne može se prebrojati... a sve one romantične [i obilne i ukusne....] večere u prirodi, u baštama u polumraku uz sveće... pokloni, cvetni aranžmani... ufff... bikovi.
 
Poslednja izmena od moderatora:
mislim da bi ovan (a taj sam) mogao i ovako nesto da kaze:

- sta ti treba!? pa zar moram sve ja da uradim... pomeri se.
- mislis da ne moze (ovde sledi primer sta to ne moze). a sta ako ... (nema svrhe navoditi to precizno objasnjenje od 3 sata monologa).

:lol: :lol: :lol:
 
Nestasna Ameba:
jinxy:
mislim da bi ovan (a taj sam) mogao i ovako nesto da kaze:

- sta ti treba!? pa zar moram sve ja da uradim... pomeri se.
- mislis da ne moze (ovde sledi primer sta to ne moze). a sta ako ... (nema svrhe navoditi to precizno objasnjenje od 3 sata monologa).

:lol: :lol: :lol:
Maaaaa nemoj :wink: :lol:
Pozdravčina za tebe breeeeeeeeeeeeeeeee :D

otkude vi u pola tri. pa gde si sasava? nesto te nema. sta ti radi drugarica? dolazite li mozda u bg uskoro? javni se bre.
 
bigsister:
a za bikove (za mene makar):
-evo sad cu :D
-pusti me josh malo da odspavam - ja se budim rano al' volim da leskarim-joj kako volim vikend-chek da odslusham josh samo ovu pesmu
-ajde mi kupi chokoladu (kad mi dolazi drugarica, da ne bih ja morala da izlazim iz stana) :D
-kad si me naterala da pochem pusti me sama cu...bice gotovo...jednom
-mogu li kolima do prodavnice? :roll: ha ha super
-e ajde da idemo na avalu na piknik..ili na palic, samo da je priroda...
-izacicemo negde gde je dobra lagana muzika...
 
..hehe..slatko:heart:

Vage:
-Pokushacu...
-Ne znam,mozda cu....a mozda i necu.....
-Ne razumem u chemu je problem?!
-Evo, sad cu,samo da......
-Hehehehehe
-A shto se ti deresh na mene???
-Shta sam sad uradila/o??
-Zaljubila sam se...
-Pa to je diiivnoooo!!!!
 
Riba-Bik

-ja sam sokirana!
-zar je moguce?!
-ma nemoj da brines, nije to tako strasno... (kad je neko drugi u pitanju, kad sam ja uvek je strasno :D )
-sva sam nesto pospana
-jao jao jao kakav sam ja debil!!
-jao jao jao kakav blam!!!!!! hahahaha
-ne secam se
-salim se!
 
ovo sa ovnom je sjajno! i ja sam takva :oops: ...

mislim da za skorpiju ne postoji tipicna uzrecica, ona vise pogledom govori sve,mada sam zapazila da umeju da kazu:
Jel' sam ti rekla/rek'o? ili Znala/znao sam!

:wink: :D 8)

:lol::lol::lol: tacno, ja sam Skorpija i umem to da kazem hahahha ismejala sam se kada sam ovo procitala :rotf::rotf::super:


Da dodam za Bikove:
"Ne dodjes li za 5 minuta, naljuticu se...!"
 
Ja sam škorpija i sve sem onog skidaj se odmah ili zaboravi je istina. Nismo mi tako stroge. To nas tako predstavljaju, ali ja, a i škorpije koje poznajem, više volimo da se zaljubimo nego da imamo seks na jedno veče. Ali ako bih bila sa nekim ko bi me kulirao, ne bi bilo dobro. To priznajem.
A što se tiče ćutanja i posmatranja to potpisujem. :)
 

Back
Top