Omiljena serija

"Kiklop" najbolja serija na ex YU prostorima, ever i Vučjak..
i voleo sam Homicide, dada i Adams Family, u serijalu se prikazivala, ali mnoogo davno "Hičkok bira"..sečam se kao kroz maglu, ali to je bilo fenomenlno. Ekranizacija Hičkokovog izbora najboljih krimi priča.
 
Nije losa tema,narocito sada kada je izrazito vidljiv manjak dobrih serija na racun latino americkog s-r-a-nj-a.
Naravno Mucke,Alo-Alo ne treba ni pominjati.
Pre raspada YU bili su strasni nocni programi,narocito zagrebacki "program plus" i sarajevski "noc i dan". Bilo je strasnih serija.U ostalom mucke i alo,alo su u programu plus prvi put i bile prikazane.
A tu su jos i ALF,MAX HEDRUM,KRIMINALISTICKE PRICE...
 
Trinity:
Yup.

Kako se zvala ona serija na Politici, glavni lik je klinac i njegova porodica, a voice-over ide od tog lika kad je odrastao. Mislim da se radnja desavala za vreme vijetnamskog rata, ali nisam 100% sigurna.

Pokusavam sad da se sjetim naslova...djecak bio zaljubljen u djevojcicu crne duge kose....prelijepa serija...Mislim da se zvala "Cudesne godine"...:roll: A kad spomenu Vijetnam...sjeca li se ko istoimene australijske serije...glumila Nikol Kidmen, dok jos nije bila popularna...A moja omiljena serija je bila "Sjever i jug"...
 

Back
Top