OHRID

captainbeefheart, hvala za informacije. Mnogo su nam dobrodošle.Da, što se tiče Devi Bair-a, nema mnogo za vidjet, ali nosalgija je još uvjek u meni. Kako često pričamo o jla, mojim se svidža, da vidijo gdje sam služio; a i po BG je nostalgija i kad idem dole stajemo za koji dan jer imamo prijatelje dole, srbe!!

Dr.Jekyll, ja bi molio, ako imaš kakav konkretan kontakt ili adresu (net-u) da potražim;

captainbeefheart, sam išao potražiti opisanu gostionu u Albaniji; isto tako hvala za komentar o putu preko Galičice.

LP i laku noč
 
Dragi Forumasi,

interesuje me dobar smestaj za moju malu ekspediciju od 2+3 (3g, 3g, 2g). Naime, trazim neki smestaj gde mogu da klince pustim bez problema sa saobracajem i guzvom a da nije daleko od plaze. Nije mi toliko bitno da je blizu grada koliko bi voleo da to bude u nekom zelenilu ili sumi. Bilo bi naravno odlicno ako se u okolini nalazi neki dobar restoran. Jos kad bi apartman u dvoristu imao mogucnost za pravljenje rostilja ...

Mozda trazim previse? Znam da je mnogo Vas bilo tamo i videlo sve tako da molim za pomoc. Saljite mi ideje i predloge na PM. Zapravo ja se vracam iz Grcke sa letovanja pocetkom Jula pa sam mislio da potrosim jos 3-5 dana pa mi se Ohrid ucinio kao odlicna stanica. Jel imate neki drugi predlog (kupanje nam nije prioritet).

Pozdrav.
 
Постоји тема о Охриду на овом пдф-у са преко 20 страна > http://forum.krstarica.com/threads/63595, а ти отвараш нову?! :dash:

......
И јел ти беше она што се распитивала за Outlete (po Italiji, Hrvatskoj...). :D


...da se ne ljutite postovani DeMikelis..ja sam sebi dozvolila da ove dve teme spojim...:D
 
...da se ne ljutite postovani DeMikelis..ja sam sebi dozvolila da ove dve teme spojim...:D
:hvala:
ne znam DE Mikelis da li ti uocavas da ovde postoje desetine strana sa OHRIDOM I KAKO JAto otvaram novu temu.Bilo bi zanimljivo cuti:zper::rtfm::dontunderstand::besna:
Ти се то мало "зикиш"... јел да?
Иначе би то стварно био случај за неког Др. :zcepanje:
 
Recimo mene :per:
@drgrbicl i @thefluke...imate na stotine odgovora ovde koje vi postavljate...da ne bi ponovo sve ponavljali prelistajte malo unazad po temi i sigurno će te naći ono što vas interesuje ;)
 
Veče,
pa i meni je ljepo pročitati i čitao sam. Poslao sam i poruke preko maila a nisam dobio nikakve odgovre. Pitao sam za smještaj. Ništa.
I meni bi dobrodošlo, da imam odgovor od onih koji su stanovali kod konkretnog čoveka (u apartmanu).
Sam ču i dalje tražiti, jer mi je važno, da imam neke odogvore pre nego krenem. Treba napraviti "rutu" po kojoj čemo iči sa familijom.

LP
 
Ako mogu bar malo pomoci...evo vam jedan mail za kontakt od jednog mog prijatelja siguran sam da se mozete dogovoriti decko je super-snedelkoski@yahoo.com,covek se zove Spase i izdaje apartmane u s.Trpejca tik pored jezera,imao je i restoran i proizvodi vrhunski domace vino.Mislim da izdaje apartmane i u Ohridu(vidite vila Filip na http://visit-ohrid.com/index.php?option=com_estateagent&act=cat&task=showCE&id=2)
 
Smeštaj ima za 7e po osobi, pa naviše.
Uglavnom se može naći za 15e po danu za dvoje. /dvokrevetni studio
Ja sam bila krajem maja, u fantastičnoj vili koja je za Ohrid malo i preskupa, ali za 37e dnevno, dobili smo fantastičan smeštaj, raznovrstan i bogat doručak koji je uračunat u tu cenu, imaju svoj parking, internet, prepedantni su - čak im je to možebiti i mana, al na svu sreću jedna jedina. :)
villa Dišlievski http://www.villadislievski.com/avila/index.htm


Poput svih turističkih mesta i u Ohrid kad udjete lako možete naći smeštaj, jer na raskrsnici u centru grada stoji meštani, ili su spremni sa biciklima i skuterima :) da izadju pred vas i ponude vam smeštaj.
Potpuno su nenametljivi, prijatni i voljni da vam pomognu i objasne sve što vas zanima. Uvek znaju da vam preporuče za vas adekvatan smeštaj (čitaj u zagradi :koliko para , toliko muzike).
Takodje ta ljubaznost i predusretljivost je svuda prisutna u Makedoniji, jedinu neprijatnost smo doživeli u Bitolju ali to je priča za neku drugu temu,,, ;)

SAMO NAPRED u Makedoniju, i Ohrid... :)

upozorenje
za osobe koje ne vole da pešače
do plaža se moraju malo protegnuti noge ;)
 
31326_1457167997120_1470972189_31173684_6119444_n.jpg



31326_1457168037121_1470972189_31173685_4973446_n.jpg


reqs.php


31326_1458719755913_1470972189_31177181_6271088_n.jpg
 
Poslednja izmena:
Društvo zdravo,
eto mi smo odlučili iči u Ohrid na dopust. Hvala vam za informacije. Posle toliko vremena javio mi se čovjek, koga sam molio za informacije i cene namještaja po danu.
"kalis" hvala za ponujenu adresu; sigurno ču ga kontaktirat i kazat ču zatebe!!!!!
Hvala svima
kad se varti javim kako je bilo!"!"
 
kalis, zdravo,
poslao sam ti privatnu poruku! Dali si je videla?
captainbeefheart , molim kaži mi, kako je sa možnostjo , da se plača sa karticom u MK? Kako je sa bankomatima??
 

Back
Top