ODJAVA

cLick - OR - Die:
pazi ovo... super ideja u ovaj kasni chas!

uradi ne$to totalno perverzno i bolesno. Pojavi se u Kuriru i Svetu i na mnogim naslovnim stranama. Napusti dechka i udaj se za Krstu!!

Ozvanichite vezu pred mnogobrojnim novinarima! Nek u svim novinama na planeti u ribrici 'zanimljivo' pi$e da si napustila dechka i udala se za PHP skriptu. Onda se razvedi i trazhi od Krste Krstarice da ti placa alimentaciju. Svi novi chlanovi bice va$a deca, a nas mozhe$ da usvoji$. Cyber siroti$te i prihvatili$te.

[/i]

:?
 
I tako Divlja otvara vrata, kad ono Codemaker sa DVA kamiona MB piva... Uzme Divlja ono pivo, zalupi vrata, sedne, otvori pivo i kaze....

"Nek ceka Krsta".... :P
 
peach:
divlja,dobra ti prvoaprilska sala! :wink:
sad sam pitala CAGE-a,rek'o mi da mozes da visis ovde i da te nije ucenjivao sa "ja il' krsta" :lol:
STA?
Stvar se zamrsila? Kakav sad CAGE? A Krsta? I CAGE i Krsta su nayebali? U jeee, pa ovo ko spanska serija.... Nisam znao da je jos neko u igri sem Krste...
 
codemaker:
peach:
divlja,dobra ti prvoaprilska sala! :wink:
sad sam pitala CAGE-a,rek'o mi da mozes da visis ovde i da te nije ucenjivao sa "ja il' krsta" :lol:
STA?
Stvar se zamrsila? Kakav sad CAGE? A Krsta? I CAGE i Krsta su nayebali? U jeee, pa ovo ko spanska serija.... Nisam znao da je jos neko u igri sem Krste...

Da nisi ljubomoran?
Do sada si znao samo za Krstu, i sa njim si mogao da izađeš na kraj, a sad se pojavio i CAGE! :roll:
he-he
 
Kale72:
codemaker:
peach:
divlja,dobra ti prvoaprilska sala! :wink:
sad sam pitala CAGE-a,rek'o mi da mozes da visis ovde i da te nije ucenjivao sa "ja il' krsta" :lol:
STA?
Stvar se zamrsila? Kakav sad CAGE? A Krsta? I CAGE i Krsta su nayebali? U jeee, pa ovo ko spanska serija.... Nisam znao da je jos neko u igri sem Krste...

Da nisi ljubomoran?
Do sada si znao samo za Krstu, i sa njim si mogao da izađeš na kraj, a sad se pojavio i CAGE! :roll:
he-he
jeste,cage je moj i divljin zajednicki frajer :oops:
 
peach:
Kale72:
codemaker:
peach:
divlja,dobra ti prvoaprilska sala! :wink:
sad sam pitala CAGE-a,rek'o mi da mozes da visis ovde i da te nije ucenjivao sa "ja il' krsta" :lol:
STA?
Stvar se zamrsila? Kakav sad CAGE? A Krsta? I CAGE i Krsta su nayebali? U jeee, pa ovo ko spanska serija.... Nisam znao da je jos neko u igri sem Krste...

Da nisi ljubomoran?
Do sada si znao samo za Krstu, i sa njim si mogao da izađeš na kraj, a sad se pojavio i CAGE! :roll:
he-he
jeste,cage je moj i divljin zajednicki frajer :oops:

Pa to nije pošteno!! :evil:
Ovde neki imaju po dva i više "frajera", a ja nigde nikoga!!!!!!!!!!!!
bu-hu :( :cry:
 
Kale72:
Pa picvajz ćemo duže pamtiti... 8)

Imas neki predlog?

6.gif
 

Back
Top