Odbrana teritorije....

Ne zaebavam...moram bre tako...i on mene spashava kad neko krene da me davi, nije ok da ga pustim da se panichno lepi sve vishe za choshak u kom sedi i nema kud. :)

P.S. ne rachunam kad se posvadjamo pa on mrda obrvama na neke tete da bi me nervirao...e onda ga pustim da se muchi sve dok sam ne kazze:"Dodji da te upoznam sa mojom ZZENOM" hahahahaha
 
miserygif.gif

brrrrrrrr z:cry:


Mizeri je to probala da reši na pravi način :zaljubljena:



Hihihihi, kakav užas :D
 
Ne zaebavam...moram bre tako...i on mene spashava kad neko krene da me davi, nije ok da ga pustim da se panichno lepi sve vishe za choshak u kom sedi i nema kud. :)

P.S. ne rachunam kad se posvadjamo pa on mrda obrvama na neke tete da bi me nervirao...e onda ga pustim da se muchi sve dok sam ne kazze:"Dodji da te upoznam sa mojom ZZENOM" hahahahaha

e djasvis mi se...missim postovi..:ok: kuLj si...:ok: e tako treba,a ove ostale mogu da kukaju i ustvari u sebi i kukakju ak ne na glas,kada im neka missim preotme..u fazonu on je veliki decko moze sam o sebi da vodi recuna,missim nekontaju da frajer i zeli da mu njegova zemkica priskoci i umesa se,ne sad da bude cat fight,ali da im stavi do znanja da je on njen i taj..rad..:ok:
 
To da. Ali jeste veliki dechko, i vodi sam rachuna, al nekad su tako navalentne da ne mozzesh da poverujesh. :roll: Jedna me usput tako odgurnula da sam pala. Srechom bila guzzva pa me drugarica zadrzzala da se ne prospem na pod.

ma taj bre rad..razumeli smo se...:ok:

P.S

imas bonu za onaj post...;) :ok:


obrishi taj post za Hepi, to nije lepo ni kuLJ tako! :besna:

neTcu...:twisted: :mrgreen: :ok:
 
Kad vec predjemo fazu u kojoj vidim da li imam njeno i ona moje potpuno poverenje onda lepo.
Ako skot pridje pa smara i ona kaze jednom lepo odjebi imam decka a on uporan e onda se primenjuje sila.
A ako ona pocne da ga zavlaci pricom ovo ono e ondak joj kazem vozi sretan put zdravo zurim ni ne trudim se da je spasavam vec je ostavljam zauvek.
 
Pa dobro Ali, a imash nekad situacije kada ti pridje nepoznat tip i kazze "imash li upaljach" i kulturno kazzesh imam izvoli a on onda krene da davi a ti se nadjesh u chudu pa pokushash kulturishka da izmanevrishesh a onda te moraon pita, "Izvini, a el bi mogao da sisam palac na tvojoj nozi" shto se meni jednom desilo, verovali ili ne, i onda shta? a dechko ti ode zauvek zbog toga shto si "prichala" s moronom?
 
Pa dobro Ali, a imash nekad situacije kada ti pridje nepoznat tip i kazze "imash li upaljach" i kulturno kazzesh imam izvoli a on onda krene da davi a ti se nadjesh u chudu pa pokushash kulturishka da izmanevrishesh a onda te moraon pita, "Izvini, a el bi mogao da sisam palac na tvojoj nozi" shto se meni jednom desilo, verovali ili ne, i onda shta? a dechko ti ode zauvek zbog toga shto si "prichala" s moronom?



Ma jok sve se to da videti iz pokreta gestova itd itd nauciJo sam da procenim te stvari a i saslusam je naravno sta je pricala i kako o cemu se radi mada se retko kad odvajam toliko daleko da ne cujem sta prica i ako pridje.
Ali da mojoj devojci to kaze samo bih ga pitao jesi li kada skupljao zube sa slomljenim prstima.
 

Back
Top