Odbojka

kenjalo:
yuforever:
dobro ovo je vise za vas devojke samo moram da kazem da su treneri zenske reprezentacije najveci ****** na svetu pogotovo terza koji kara svoje igracice



eeeeeeeeee svaka ti cast na zapazanju,napokon neki pametan komentar :oops: :oops: :oops: :twisted:
mozda ti mislis da to nije istina ali 100% znam da spava sa svojim igracicama doduse ona je ove sezone napustila zvezdu a da li je nasao zamenu to neznam
 
JA mislim da je odbojka kod nas veoma dobra,cak mislim da je zensa odbojka se razvila.To mogu ja licno dA POTVRDIM JER SE SKORO PROFESIONALNO BAVIM ODBOJKOM.tIJANA
 
Slazem se da je odbojka najbolji sport, mislim ne bih je trenirala vec 5 godina da ne isli tako, ali mislim da ipak treba malo vise paznje posvetiti nasim odbojkasicama, poogotovo IVANI DJERISILO i Anji Spasojevic. DJERA FOREVER! GERICU NAJBOLJI SI!
 
Slazem se da je odbojka najbolji sport, mislim ne bih je trenirala vec 5 godina da ne isli tako, ali mislim da ipak treba malo vise paznje posvetiti nasim odbojkasicama, pogotovo IVANI DJERISILO i Anji Spasojevic. DJERA FOREVER!
GERICU NAJBOLJI SI!
 
Nasi odbojkasi su najbolji! Oni jedino donose radost ovoj naciji 100% prema tome zasluzuju bar to da ne spadaju u OSTALE SOPRTOVE!!!Najbolji smo u najlepsem sportu!Naravno i odbojkasice su zakon!!!
 

Back
Top