Oci,usta,nos...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pa sta ja volim da se obucem fensi....a ne slusam grand madafakaz....zar je za tebe fenser onaj koji slusa narodno??? onda :worth:
hmmm ja najcesce primetim cufa pa onda se zagledam u oci....kad se postidim spustim pogled na nos i onda mi privuku pogled usne..... :D mada sto se mene tice svaka devojka se meni dopada :P
ako ne fizicki, moze da mi se dopadne ako je duhovita (ali onda mozemo biti samo drugovi.... :D ) zezam, ali donekle je tacno da se momak zaljubi gledajuci devojku a ona njega slusajuci kao sto je vec neko pomenuo.... ;)
 
Meni se svidja prvo stil oblacenja,a onda kao pojava uopste(kako hoda,kako prica,pokreti ili stav...). A ne razumem zasto se svima svidja kad devojka ima velike grudi? Ja sam ko Calista Flockhart,ali mozda i porastu do dvadesete.... :mrgreen:
 
Ne znam koliko već nisam pogledao neko žensko baš onako, da primjetim nešto na njoj... ustvari ni ne viđam mnogo ljude pa i nemam priliku... u dupe i grudi sam prestao gledati ima par mjeseci, jednom se kladio sa drugarima u školi da neću sedam dana, i eto, navikao se... mada moram postati normalan opet, samo trenutno neke druge stvari mi pričinjavaju veće zadovoljstvo...
A ti Jeko ne brini za grudi, nemoj zbog toga sebi komplekse stvarati...
I ne volim kad djevojka ne zna hodati, ili obući se... dajte malo ženstvenosti, lako je biti klošar...
 
Najbolja je umerenost u svemu....Mislim da momci najvise vole skladno zdravo zensko telo sportskog tipa...znaci lepo izvajane noge,gluteusi,srednje velicine grudi,ne preterana definicija ni debljina nego nesto umereno....
 
dontgetit.gif

Sve zavisi za šta vam to žensko treba.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top