Obrnuto

Ovde se ne vidi kolko para..a ne bi ni vredelo jel..rekli smo koliko je dovoljno u rl:lol:
Не знам ти ја те ценовнике.
Ја сам скупа за одржавање, али сам зато нашла добар посао, па код мушкарца гледам само колико је паметан и колико је добар. И колико је искрен и истрајан и пожртвован и храбар и духовит и вредан и неискомплексиран и да има стила и да није нервозан и да не виче и да не хрче и да је уредан. За почетак.
 
Не знам ти ја те ценовнике.
Ја сам скупа за одржавање, али сам зато нашла добар посао, па код мушкарца гледам само колико је паметан и колико је добар. И колико је искрен и истрајан и пожртвован и храбар и духовит и вредан и неискомплексиран и да има стила и да није нервозан и да не виче и да не хрче и да је уредан. За почетак.

A onda da ti placa sve z:mrgreen:
 
ima ovde stvarno zanmivljivih ljudi... potpisujem... al' ima i onih koji bas i nemaju puno toga za reci... iz mog ugla gledano... cudni su putevi gospodnji... kaze onaj iz filma jednog... sad... ko je zbog cega dos'o ovde, nebitno je... bitno je samo kako se sve to zavrsi... sali se vas rikan malo... u ovom trenutku... i najbolje je da se otvori jedna limenka sa dragim nam sadrzajem koji gorci...
 
Не знам ти ја те ценовнике.
Ја сам скупа за одржавање, али сам зато нашла добар посао, па код мушкарца гледам само колико је паметан и колико је добар. И колико је искрен и истрајан и пожртвован и храбар и духовит и вредан и неискомплексиран и да има стила и да није нервозан и да не виче и да не хрче и да је уредан. За почетак.

De me nadje..taj sam:lol:ali za pocetak:lol::zag:
 
Kakva sad fotka nigde to nisi navela:lol:a jesam reko da volim zivotinje:lol:
Па да видимо има ли разлике између РЛ и форума.
Овде ти је пружена шанса и доказао си се.

Тема: А сад да разрешимо дилему па да јавимо постављачици.
Дакле, да ли су форумаши са репутацијом такви и у РЛ.
z:dm2: или z:dm3:

Обожавам животиње.
 
Па да видимо има ли разлике између РЛ и форума.
Овде ти је пружена шанса и доказао си се.

Тема: А сад да разрешимо дилему па да јавимо постављачици.
Дакле, да ли су форумаши са репутацијом такви и у РЛ.
z:dm2: или z:dm3:

Обожавам животиње.

Mislim da si sigurna da se ne moze isfolirati..ali na zalost lep sam..zene vole ruzne muskarce:lol:
 
ima ovde stvarno zanmivljivih ljudi... potpisujem... al' ima i onih koji bas i nemaju puno toga za reci... iz mog ugla gledano... cudni su putevi gospodnji... kaze onaj iz filma jednog... sad... ko je zbog cega dos'o ovde, nebitno je... bitno je samo kako se sve to zavrsi... sali se vas rikan malo... u ovom trenutku... i najbolje je da se otvori jedna limenka sa dragim nam sadrzajem koji gorci...

Može li nešto drugo? Vino, konjak?
 

Back
Top