Obraz

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Бл:
BodoniuS:

Ти сајтови и могу проћи.
Али они публикују само званичну комунистичку Историју.
Историја је мало друкчија од твог сазнања.

Кад то кажеш, види се да ниси читао теме које ти сајтови нуде...


Ово је тема, једна од многих која доказује моју тврдњу да ниси ништа ни читао са тих сајтова...
http://www.srpsko-nasledje.co.yu/sr-l/1999/06-ratno/article-06.html
 
Припадници Образа посетили су Филозофски факултет у Београду и плато испред факултета, који је познат као место окупљања комуниста, анархиста и осталих антисрба, како би им дали до знања да у Србији нема места за њихове изопачене идеје.

plato001bz4.jpg


plato002sn5.jpg


plato003er2.jpg


plato004vc1.jpg


plato005ne1.jpg
 
Припадници Образа посетили су Филозофски факултет у Београду и плато испред факултета, који је познат као место окупљања комуниста, анархиста и осталих антисрба, како би им дали до знања да у Србији нема места за њихове изопачене идеје.

plato001bz4.jpg


plato002sn5.jpg


plato003er2.jpg


plato004vc1.jpg


plato005ne1.jpg

Zashto ove mediokritete nisu pohapsili? Zashto se tolirishe unishtavanje javne imovine? Zashto se tolerishe grupica delikvenata koja je unishtava? Shta je ovo? Obraz = Krshim zakon i time se ponosim!? Ili, ono shto je bilo... Obraz = Zivim u pecini, nemam obzira, a inache sam retardiran? Dakle, stvarno su najgori. :thumbdown:
 
zivis u pecini? a koji ti je provajder?

ISP - Toljaga. :D A reci tek shto sam ispao na slici... Kao da stvarno imam lichnu kartu i dva grama mozga. :D Jedino je bolje ispao ovaj drugar shto je prekstio ruke... Sada svi znaju da je opasan... I bash se vidi kako smo zreli, jaki, odgovorni i radni ljudi koji imaju pravo da nekome neshto prichaju. :super:
 
Припадници Образа посетили су Филозофски факултет у Београду и плато испред факултета, који је познат као место окупљања комуниста, анархиста и осталих антисрба, како би им дали до знања да у Србији нема места за њихове изопачене идеје.

plato001bz4.jpg


plato002sn5.jpg


plato003er2.jpg


plato004vc1.jpg


plato005ne1.jpg

Pa kad su zamazali face, mogli su, bar da izmontiraju fotke u fotošopu da se malo nabilduju, a ne, ovako, da im se svi smeju.
 
Шта је древном и славном србском народу
потребно данас, на почетку XXI века?
Исто оно што је најпотребније и најнеопходније
читавој Србији и свим Србским Земљама.
Потребни су људи са Образом!
Потребни су људи који са вером у Бога и уз помоћ
Божију желе, могу, знају и смеју да помогну свом
напаћеном народу и распетом Србском Отачаству.
Потребни су одважни и часни људи
којима је милија Србија него било која партија.
Потребни су они који се неће богатити
на народној муци и невољи.
Потребни сте Ви!
Зато у Србији и Србским Земљама постоји

Отачаствени покрет Образ.
Позивамо Вас - будимо људи са Образом!
Саберимо све богољубиве и родољубиве снаге
да би наша Србија постала богата и снажна.

За Србију богату и снажну!

Све за Образ, а Образ ни за шта!






Браћо и сестре!
Потомци Светога Саве и свих Светих Срба и Србкиња!
Не обраћамо вам се као још једна у низу многобројних овдашњих партија и странака које лукаво прижељкују само ваше гласове. Обраћамо вам се у светосавској љубави као Отачаствени покрет Образ.
Сви који имају србске очи да виде и србске уши да чују, врло добро знају да је Отачаствени покрет Образ једини истински србски одговор постојећем позиционо-опозиционом хаосу и безнађу.
Образ је једини покрет србске данашњице и србске будућности. Образ је отачаствени покрет за државотворну обнову Србства на темељима Светосавља. Ми смо весници снажне и богате Србије која се гради на темељима заветних вредности наших Светих Предака.
Наши захтеви се могу исказати у једној реченици: Образ хоће богату и снажну србску националну Државу у којој Срби неће бити сиромашни и презрени грађани, већ угледни домаћини!
Зато вас позивамо - придружите нам се.
Ми нисмо партија. Ми нисмо странка. Ми смо покрет србске истине!
Саберимо све србске снаге да би смо лакше и успешније, уз Божију помоћ, остварили наше свете отачаствене циљеве и државотворне задатке!


Само тако ћемо опстати и остати! Само тако ћемо бити достојни потомци наших Светих Предака и постати частан узор нашим Потомцима!
Србство не сме бити ускраћено да сазна веродостојну истину о себи. Зато ми постојимо - зато се и боримо!
Бог ће помоћи нашем прегнућу - ако буде имао коме.
Будимо достојни помоћи Божије!
Будимо људи са Образом!

Блаженопочивши Председник Отачаственог покрета Образ
НЕБОЈША М. КРСТИЋ

grb.gif


grb_m.jpg


milutin.jpg


http://www.srb-obraz.org/

Mislim da je pokret "Obraz", neophodan Srbiji i svim Srbima da bi u ovim teskim godinama koliko-toliko sacuvali nacionalni indetitet, patriotizam i veru u bolje sutra.Podrzavam u potpunosti pokret "Obraz"...
Sta vi mislite o pokretu i svemu ovome?

P.S Antisrbi, sektasi, demonokrate, nemojte se javljati i ovde vredjati jer vec znamo vase stavove po pitanju svega sto ima makar prizvuk Srpskog, sto ne znaci da se ne trebaju javljati svi koji vole Srbiju i Srpski narod, ma koje oni politicke opcije zastupaju i glasaju za njih.Rekao sam vec jedanput, da smo mi pre svega Srbi, pa tek onda demokrate-jedne ili druge, radikali, socijalisti, liberali, itd...Mogu se javljati i pripadnici drugih naroda i drugih vera.

Neka se javlja svako sa svojim pohvalama, podrskom, dobronamernom kritikom itd...samo bez vredjanja i drugih neumesnih komentara...
Ja nisam potomak Rastka Nemanjića! :dash:
Uostalom on se nije ni ženio!
:gace:
O tome zna celo selo! :besna:
 
Zashto ove mediokritete nisu pohapsili? Zashto se tolirishe unishtavanje javne imovine? Zashto se tolerishe grupica delikvenata koja je unishtava? Shta je ovo? Obraz = Krshim zakon i time se ponosim!? Ili, ono shto je bilo... Obraz = Zivim u pecini, nemam obzira, a inache sam retardiran? Dakle, stvarno su najgori. :thumbdown:

ma pusti. NARKOMANI
 
Пентакосталци врбују србску децу! СТОП СЕКТАМА!

У данима када је србска јавност узрујана и потрешена вестима о мучким шиптарским нападима на нашу браћу у Косовској Митровици, појавио се још један знак за узбуну свих честитих и правдољубивих Срба. Православна душа србског народа поново је на удару оних који желе да је затрују, оскрнаве и отргну од светосавских корена.

На други дан Божића (четвртак, 8. јануар), наводна "хуманитарна организација" Хлеб живота, у договору са несавесним руководством Удружења логораша из бивших југословенских република, делиће "божићне пакетиће" деци србских мученика који су прошли кроз пакао Туђманових и Алијиних логора.

Међутим, оно што су организатори сакрили од очију јавности и што је прворазредни скандал јесте чињеница да се иза дотичне "хуманитарне организације" крије једна од најагресивнијих и најразорнијих секти које делују у нашој земљи, позната под називом "Пентакостална црква"; чак ће сама подела пакетића бити уприличена у њиховим просторијама (тзв. "Храму Свете Тројице") у Симиној улици бр. 8, у строгом центру Београда!

За свакога ко је иоле духовно присебан и отачаствено одговоран нема никакве сумње - у питању је безочна злоупотреба најрадоснијег хришћанског Празника за обману православних Срба и лукаво наметање секташког зловерја нашој деци!

Браћо и сестре, не смемо дозволити да секташи доврше оно што су отпочели Анте Павелић и Јосип Броз Тито и њихови ученици Фрањо Туђман и Алија Изетбеговић! Спречимо још један геноцид - овога пута духовни - над србским народом!

У четвртак 8. јануара 2009, на други дан Божића, у 18 часова, будимо сви у центру Београда, испред просторија Пентакосталне секте, у Симиној улици бр. 8! СТОП СЕКТАМА!

ЗА КРСТ ЧАСНИ И СЛОБОДУ ЗЛАТНУ!
СВЕ ЗА ОБРАЗ, А ОБРАЗ НИ ЗА ШТА!
 
Погледајте само шта се догађа на скуповима ових "усрећитеља", када на њих, како тврде, силази "Свети дух" - и све ће вам бити јасно:

 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top